2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Oyy minnoşlar 🥰 Maşallah onlara sen bakma koca burun diye görünüyor çıkınca minicik burunlar 🥰 büyük oğlana ultrasondayken doktor siz Karadenizlimisşniz bebeğin burnu çok büyük demişti 😂 doğdu fındık kadar halende küçük 😬
İnşallah kuzum ya eşim diyor büyüyünce estetik olur he dedim aynen bi o kaldı 🤣

Kızlar çok şükür ikisi de tam 1000 gr olmuş. Rahim uzunluğu 28 mm normal ikizlerde 26+4 de 30 mm olur senin 28 mm normal dedi rahim ağzı kapalı. Sancım çıkmadı şükür nst de. Nidilat rahim kasılma engelleyici ilacı bırak 30 dan sonra kullanırız vücut alışmadın daha fazla etkinliği azalır dedi artık onu şuanlık içmeyeceğim. Sonraki kontrol 3 Ocak inşallah 🙏🏻 bir de böyle giderse inşallah Allah nasip ederse 36 ya kadar tutabiliriz dedi doktorum şok mutlu oldum kan akımları iyi demek ki ilişi de eşit kiloda kan sulandırıcı başlamayacak o yüzden. Progestan da enfeksiyon olmasın diye kullanmıyorum. Çok şükür rabbime her şey şuanlık iyi. Alışverişe başlama bence 15 ocaktan sonra başla bedenlerini bilmiyorsun boyları ne olacak daha net değil elinde kalır aldığın şeyler dedi bana sorarsan 15 ocaktan sonra başla derim dedi öyle yapacağım sanırım onlar iyi oluşunda her şey alınır tek seferde zaten 🧿🧿🙏🏻🙏🏻
Maşallah sübhanallah çok güzel buyumusler arada fark olmamasına da çok sevindim kuzumm inşallah hep böyle devam eder yengemin ikizleri hiç kuveze girmeden verildi inşallah senin kuzucuklarinda karnından koynuna gelir direk 🤲🏻 Allah'ım nazarlardan saklasın 🧿🧿

Maşallah sübhanallah çok güzel buyumusler arada fark olmamasına da çok sevindim kuzumm inşallah hep böyle devam eder yengemin ikizleri hiç kuveze girmeden verildi inşallah senin kuzucuklarinda karnından koynuna gelir direk 🤲🏻 Allah'ım nazarlardan saklasın 🧿🧿
Amiiinn inşallah kuzum 🙏🏻🧿 benimde ikiz yeğenlerim 35+6 da doğdular küveze girmediler Allah hepimize sağ Salim evimize getirmeyi nasip etsin hepimizin bebekleri tombik olsun sağlıklı olsun inşallah 😇

Bende kontrolden geldim kızlar 28+3 1.176 kg , 35 cm boy şimdiye kadar suyu normaldi hep ama ilk kez bu hafta suyu biraz fazla dedi ama %70/80 bazen sebepsiz olur dedi , gittiğim perinatologtu diğer organları inceledi bir sorun görmedi , ama su durumu kafama az takılmadı değil, diyete devam
Canım benim de suyum fazla doktorum bazen yapısal olabilir dedi herhangi bi sorun olmaz diyet falan da vermedi dikkat et falan demedi özellikle sordum çünkü arkadaşımıza da diyet vermiş benim Dr farkli konuşuyor anlamıyorum.sende şeker çıktı mı

Bende kontrolden geldim kızlar 28+3 1.176 kg , 35 cm boy şimdiye kadar suyu normaldi hep ama ilk kez bu hafta suyu biraz fazla dedi ama %70/80 bazen sebepsiz olur dedi , gittiğim perinatologtu diğer organları inceledi bir sorun görmedi , ama su durumu kafama az takılmadı değil, diyete devam
Bugün kontrole gidenlerin yazılarını okudukça kendim gitmişim gibi oluyorum 😍 maşallah hepinize hepimizee. 🧿🧿🧿

Ya yerim seni kuzum 😍 napayım zaten zor elde ettik biz istedik ki onlar dünyaya gelsin rabbimin hediyeleri küveze en başından hep pozitif bakıyorum erken gelirlerse rabbim onları daha kötü bir şeyden korumuştur erken vermiştir derim küveze girseler demek ki ev koşullarında ben onlara o an yetemeyeceğim belki aç kalacaklar küvezde her şeyleri dört dörtlük takip edilecek hep iyi yönünden bakıyorum çünkü doktorum da öyle diyor şimdi erken doğup kilosu ve solunumu belli bir seviyeye gelmeyen bebekler eve gittiklerinde apne geçiriyorlar bir anda solunumsuz kalıyorlar aile napacağını bilemiyor istenmeyen tablolar oluyor hastaneye yetişene kadar diyor o yüzden başımıza gelen her şey de var bir hayır diyorum rabbim hepimize sağlıkla mutlulukla huzurla bereketle sevinle kolaylıkla vakitlice kucağınıza alıp büyütmeyi nasip etsin inşallah hep öyle dua ediyorum. Dediğin gibi bende toparlanıp enerjimi alıp onlara daha çok bilinçli davranabilirim yani her şeyin güzeli olsun inşallah 🙏🏻🥰
Canım nasılsın bebişler nasıl yazdıysan göremedim.

Kızlar çok şükür ikisi de tam 1000 gr olmuş. Rahim uzunluğu 28 mm normal ikizlerde 26+4 de 30 mm olur senin 28 mm normal dedi rahim ağzı kapalı. Sancım çıkmadı şükür nst de. Nidilat rahim kasılma engelleyici ilacı bırak 30 dan sonra kullanırız vücut alışmadın daha fazla etkinliği azalır dedi artık onu şuanlık içmeyeceğim. Sonraki kontrol 3 Ocak inşallah 🙏🏻 bir de böyle giderse inşallah Allah nasip ederse 36 ya kadar tutabiliriz dedi doktorum şok mutlu oldum kan akımları iyi demek ki ilişi de eşit kiloda kan sulandırıcı başlamayacak o yüzden. Progestan da enfeksiyon olmasın diye kullanmıyorum. Çok şükür rabbime her şey şuanlık iyi. Alışverişe başlama bence 15 ocaktan sonra başla bedenlerini bilmiyorsun boyları ne olacak daha net değil elinde kalır aldığın şeyler dedi bana sorarsan 15 ocaktan sonra başla derim dedi öyle yapacağım sanırım onlar iyi oluşunda her şey alınır tek seferde zaten 🧿🧿🙏🏻🙏🏻
X Xxudy gittim kuzum Allah’ıma çok şükür iyiler inşallah hep böyle gider hepimiz stressiz sıkıntısız süreçlerimizi tamamlar bebişlerimzii kucağımıza alırız🙏🏻🙏🏻

Oy oy maşallah 🧿 su gibi ver bazen sebepsiz de fazla olabiliyormuş aksi bir durum olsa bence doktor muhakkak derdi canım 🙏🏻

Maşallah canım maşallah🙏 yarısından çoğunu bitirdik. Kiloları nasıl canım. Görebildin mi yüzlerini peki
Maşallah kuzum 🧿 kiloları ikisi de eşit tam 1000 gr , rahim uzunluğu 2 hafta önce 32 mm di şimdi 28 mm düşmüş ama doktor ikizlerde bu hafta da normal zaten dedi, kan akımları iyi ikisininde kilosu eşitlenmiş doktorum tam tersi kilo farkı çıkabilir belki kan sulandırıcı başlarız diyordu ama şükür ikiside eşit uyumlu kilodalar kuzum böyle giderse 36 ya kadar tutarız inşallah dedi 🙏🏻🙏🏻

Kızlar şekerini cihazla ölçüm yapan var mı?
Bugün ilk defa başladım akşam yemeğinden önce açlık şekeri 99
1 saat sonra tokluk 140
Anlayan var mı, acaba?

Canım benim de suyum fazla doktorum bazen yapısal olabilir dedi herhangi bi sorun olmaz diyet falan da vermedi dikkat et falan demedi özellikle sordum çünkü arkadaşımıza da diyet vermiş benim Dr farkli konuşuyor anlamıyorum.sende şeker çıktı mı
Yok canım benim çıkmadı 2 kez yükleme yapıldı 75 ml ama sınıra yakındı , doktor insülüne gerek yok ilaca da diyete devam dedi , 28. Haftada suyu fazla çıktı yani önceden yok idi

Ay maşallah tospiklere sağsalim kucağımıza alalım inşallah yavrularımızı iyi beslemissin bebitolari valla 🙏😊

X