2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Bulaşık yıkarken neden bu kadar yavaş hala anlayamiyorum arabaya bakarken şipşak herşeyi, iş ev işlerine gelince gneetiklerini inceliyor sanki ağır ağır😅😅😅
Of bu erkekler cidden çok komik ya😅 ben de bugün yere mandalina kabuğu düşürdüm alıversene dedim . Aldı . Sonra elimden yine bir şey düştü . Onu da aldı . ‘Sen bana yerleri yalatmadan ben salona gidiyorum’ diyo 😅😅 iş çok zor geliyor bi taraflarına

Yok demedi canım sadece beslenmene dikkat etmeye devam dedi hatta istersen kadın doğumda da takip olabilirsin benlik bir durum yok dedi yani perinatologa gelmene gerek yok dedi senin doktorun ne demişti canım su fazlalığı için
Bana da yapısal olabilir normal karşılarız dedi.inş güzel devam etsin hepimizin hamileliği 🙏

Canım şeker yüklemesi değil bu
Cihaz ile ölçüm yapıyorum, 1 hafta takip edip doktora göstereceğim
Büyük ihtimal bana da diyet yolları görünüyor
Evet canım ben 15 gün boyunca açlık şekerime ve kahvaltıdan 1 saat sonra şeklinde ölçtüm şekerimi cihazla doktor benden de istemişti , normal çıkmıştı değerlerim hep , sonra önlem amaçlı 2. Yüklemeyi de yapalım dedi.

Canım şeker yüklemesi değil bu
Cihaz ile ölçüm yapıyorum, 1 hafta takip edip doktora göstereceğim
Büyük ihtimal bana da diyet yolları görünüyor
Canım ben hep dikkat ediyordum şusm dikkat ettiğim halde yüksek. Mesela ne yedin akşam yemediğinde. 140 çıktı

Tavuk patates, mercimek çorbası canım
Belki patates yükseltti ama çok değildi yanına az aldım
Mesela canım bende bol salata yedim, ve ıspanak kavurması 140 çıktı. Çok dikkat ettiğim halde sınırda çıkıyor biraz kaçırsam demekki yükselecek anlamadım vallahi. Öğlen mercimek çorba 4 köfte yedim. 160 çıktı

Mesela canım bende bol salata yedim, ve ıspanak kavurması 140 çıktı. Çok dikkat ettiğim halde sınırda çıkıyor biraz kaçırsam demekki yükselecek anlamadım vallahi. Öğlen mercimek çorba 4 köfte yedim. 160 çıktı
Peki diyetisyen önerdi mi doktor
Bence beni de diyetisyene yönlendirecek onlar öğünleri ayarlıyor
Çorba da km şekerini hızlı yükseltiyor , patates de aynı öğünde olmamalı onlara da dikkat eder olduk , ekmek de ister istemez yediysen çıkarıyor şekeri
Oyy oyy🥴 bir tek artı yönüm ekmek yememem, yaşayarak deneyerek öğreneceğiz artık

Yaaaa maşallah canım çok sevindim 🧿 maşallah 🧿 ayyy canım inşallah 36 olsa çok güzel olur Allah’ın izni ile çok sevindim senin adına ve prensesler adına
Sağol kuzum hepimiz her zaman güzel haberler alalım inşallah 😇
Kızlar hediyelik yaptırmayı düşünüyor musunuz? Eğer düşünüyorsanız fikirlerinizi alabilirim. Magnet falan saçma geliyor bana 🙈 tohumlu kâğıtlar çok hoş gibi geldi. Hem farklı bi düşünce
ben renkli makromeler sayfasından bir de betulunsusevi sayfasında instagramda beğendim magnet yaptıracağım inşallah kapı süsü falan yaptırmicam sadece hediyelik düşünüyorum ya da trensyolda şöyle bir şey var anahtarlık o da güzel geldi bana 😍

X