2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Teşekkürler kuzum ben internetten araştırdım önce, mağaza gezdim sonunda buna karar verdim hafif sürüşü de kolay geldi bana indirimde vardı uyguna almış oldum
Bana da annem kir alır dedi öyle aslında size de bi sormak istedim

benim de mide yanması tavan yaptı. ayy bende bebeğin neresi vuruyor itiyor hiç anlamıyorum bende sonra diyorum hareketini hissedeyim de neresi olduğunu anlamasam da olur.
Geçen gece her vurduğunda ses çıkardım hiih diye eşim ne oluyo diyo dedim birşeyler yapıyo anlamıyorum çok sert geliyo diye elini koydu bu bunu nasıl yapiyo çok tuhaf diyo daha bı kilo olmayan bebeği bu kadar net hissediyorsak 3 te ne yapacaz acaba

Puseti varmı canım?ben beğendim valla açık rengi zor bakmak bence
Puset almadım ama görümcem daha yeni aldı doğumu oldu sen dogurana kadar benim işim bitmiş olacak veririm sana dedi sağ olsun ondan alicam puseti

Puset almadım ama görümcem daha yeni aldı doğumu oldu sen dogurana kadar benim işim bitmiş olacak veririm sana dedi sağ olsun ondan alicam puseti
Ne güzel işte pusetsiz bebek arabaları çok vardı sadece ben pusete birde para verib almak istemiyordum sende var ama

Kocamla kavga ettik. Sinir etti beni. Annesi babası gelsinmiş bana bakmaya. Anlatamıyorum, istemiyorum diyorum. Sonra neyse ki aklı başına geldi özür diledi haklısın dedi ama yani başta öyle yapması da sinir etti beni. Zaten tansiyonum bizi korkutuyor o da korkuyor yine de bazen kendini tutamıyor anne baba mevzusu olunca asla istemiyorum ya asla yani daha nasıl söylim ben bilmiyorum

Canım ben de bugün 25 oldum üç dört gündür midemden aşırı rahatsız oluyorum bende yanıyor gerii geliyor gibi oluyor sanırım normal bu haftalarda yada mide hassasiyetimiz mi var bilmiyorum umarım uzun sürmez
Canım ben bebek arabası alırken ağır olmamasına dikkat ettim arkadaşlarım hep travel'ın bir pişmanlık olduğunu söyledi bende öyle olunca dedim ki hem hafif olsun hem puset takılabilsin bagi autofold gravity aldım inşallah memnun kalırım önceliğim hafif olması ve katlayınca yerlerde sürünmemesiydi

Kuzum aslında endişelendikleri için yapıyorlar bütün gün okulda olunca akılları bizde kalıyor birileri yanımızda olsun istiyorlar, benim eşimde öyle en ufak bir şey de annenlere götüreyim annem gelsin diye teklif ediyor ama bende evimde daha iyi hissediyorum, önemli olan senin nasıl mutlu olduğun nasıl istiyorsan öyle yap sen kafana takma birde bunları

Eşlerimiz bizler gibi değil bazı şeylerle başa cikamiyorlar yardım almak istiyorlar maalesef şu an senin durumunda onun aldığı sorumluluk zor gelmiş olabilir endişeleri olabilir destek olsun istemiştir kuzum ama senin ne istedigin daha önemli

Kuzum anne baba konusu her kesin evinde bitmeyen bir konu malesef sana iyilik olsun diye eşin ısrar ediyor ama anlamıyorlarki bazen tek kalmak en iyisi bizim için.

Ben dedim yalnız olmak istiyorum daha iyi hissediyorum kendimi. Benim risklerim olduğu için Dr çok yalnız kalmasa iyi dedi o yüzden pimpirikleniyor ama istemiyorum yani

Evet çünkü annesi gelse herşeyi annesine bırakacak. Tamam haklı çok yoruluyor kabul ediyorum ama önemli olan benim istediğim. Onlar gelince ben koltuğumda böyle sere serpe tüm gün yatamam. Kaldı ki ben tv da haber dahi açmıyorum tüm gün kendimi motive edecek şeyler izliyorum babası haber kolik sürekli onla uğraşcam birde

Kuzum anne baba konusu her kesin evinde bitmeyen bir konu malesef sana iyilik olsun diye eşin ısrar ediyor ama anlamıyorlarki bazen tek kalmak en iyisi bizim için.
Evet kesinlikle her aile için bir dert. Biz uzak olduğumuz ve onun ailesi yaşlı olduğu için daha büyük dert bizde. Gelmeleri demek 2-3 ay kalmaları demek. Hani böyle biraz kalsın gitsin yok. Öyle olsa tamam 2 hafta kalsınlar sesim çıkmaz ki

BiZ de çocuk odasını odamızın yanında yapacağız başka müsait bir odamız yok diğer odadaki eşyalarım da o odaya sığmıyor.e şimdi gelen de o odada kalacak başka yataklı odam yok diğer odamda koltugum var gelip kalana koktukta yat diyemeyiz eşim de rahat edemem biri gelince diyor bazen diyorum bu erkekler rahatını düşünüyor ben tartisiyor benimle ben bu kadar kapris yapıyorum yahu bunlar hep mi aynı

Ben dedim yalnız olmak istiyorum daha iyi hissediyorum kendimi. Benim risklerim olduğu için Dr çok yalnız kalmasa iyi dedi o yüzden pimpirikleniyor ama istemiyorum yani
Boşver yaşadığın yer küçük alo desen on dakikada yanında olur eşin sen sebeplerini anlattıktan sonra ısrarcı olmaz kuzum sen bide canını böyle şeylere sakın sıkma sen nasıl mutlu olacaksan öyle olacak tabii ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…