2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Evet çünkü annesi gelse herşeyi annesine bırakacak. Tamam haklı çok yoruluyor kabul ediyorum ama önemli olan benim istediğim. Onlar gelince ben koltuğumda böyle sere serpe tüm gün yatamam. Kaldı ki ben tv da haber dahi açmıyorum tüm gün kendimi motive edecek şeyler izliyorum babası haber kolik sürekli onla uğraşcam birde
Rahat edemezsin tabi hiç birimiz edemeyiz haklısın. Benim eşim de en ufak iş soyleyim kardeşin gelsin annen gelsin diyor sinir oluyorum burası bizim evimiz her zaman başkasına mi muhtaç olalım ben yapamiyorsam sen yapacaksın diyorum.dogum ramazan ayına denk gelecek şimdiden kara kara onu düşünüyorum nasıl olacak diye normal bir zaman değil ya hepsi gelir kalirsa diye düşünüyorum benim kp de gelir hemen zaten asla gelmemezlik yapmaz eşime doyorum gelir hemen ben rahat edemem gelmez diyor ama ilk gün kesin yanimda diyorum bak gör

BiZ de çocuk odasını odamızın yanında yapacağız başka müsait bir odamız yok diğer odadaki eşyalarım da o odaya sığmıyor.e şimdi gelen de o odada kalacak başka yataklı odam yok diğer odamda koltugum var gelip kalana koktukta yat diyemeyiz eşim de rahat edemem biri gelince diyor bazen diyorum bu erkekler rahatını düşünüyor ben tartisiyor benimle ben bu kadar kapris yapıyorum yahu bunlar hep mi aynı
Aynen öyle biz bu kadar kapris yapmıyoruz ya. Oram ağrıyor buram ağrıyor yine de bi şey demiyorum 😂

Boşver yaşadığın yer küçük alo desen on dakikada yanında olur eşin sen sebeplerini anlattıktan sonra ısrarcı olmaz kuzum sen bide canını böyle şeylere sakın sıkma sen nasıl mutlu olacaksan öyle olacak tabii ki
Evet ben de öyle diyorum. Seni ararım hemen gelirsin diyorum. Komşuyu ararım eşim gelene kadar atıyorum. İstemiyorum yani çok net bir şekilde

Kocamla kavga ettik. Sinir etti beni. Annesi babası gelsinmiş bana bakmaya. Anlatamıyorum, istemiyorum diyorum. Sonra neyse ki aklı başına geldi özür diledi haklısın dedi ama yani başta öyle yapması da sinir etti beni. Zaten tansiyonum bizi korkutuyor o da korkuyor yine de bazen kendini tutamıyor anne baba mevzusu olunca 🙄🙄 asla istemiyorum ya asla yani daha nasıl söylim ben bilmiyorum
Kuzum erkekler bu yaşına kadar hep ‘sen dur oğlum ben yaparım , aman sen elleme’ modunda büyütüldükleri için şuan altına girdikleri yük ağır geliyor bence . Yüklerini birinin üstüne yıkmaya çalışıyorlar. Ee bunu yıkabilecekleri en yakını da aileleri malum . Boşver sen istemiyorum demişsin zaten. Tansiyonunu etkileme durduk yere

Rahat edemezsin tabi hiç birimiz edemeyiz haklısın. Benim eşim de en ufak iş soyleyim kardeşin gelsin annen gelsin diyor sinir oluyorum burası bizim evimiz her zaman başkasına mi muhtaç olalım ben yapamiyorsam sen yapacaksın diyorum.dogum ramazan ayına denk gelecek şimdiden kara kara onu düşünüyorum nasıl olacak diye normal bir zaman değil ya hepsi gelir kalirsa diye düşünüyorum benim kp de gelir hemen zaten asla gelmemezlik yapmaz eşime doyorum gelir hemen ben rahat edemem gelmez diyor ama ilk gün kesin yanimda diyorum bak gör
Benim kp kesin zaten. Kv onu tek bırakıp gelemez yaşlılar. Gelmesinler yani. Mesela kendi kızı doğum yapmış kv kp herkes gelmiş kız çok bunalmış bunu bana hep anlatır durur. Düşün beni de düşün yani. Odama bile dalar kv öyle bir kadın

Kuzum erkekler bu yaşına kadar hep ‘sen dur oğlum ben yaparım , aman sen elleme’ modunda büyütüldükleri için şuan altına girdikleri yük ağır geliyor bence . Yüklerini birinin üstüne yıkmaya çalışıyorlar. Ee bunu yıkabilecekleri en yakını da aileleri malum . Boşver sen istemiyorum demişsin zaten. Tansiyonunu etkileme durduk yere
Ayyy bu erkek anneleri neden böyle büyütmüş ben anlamıyorum ya. Hala daha suyunu getirir kahvesini yapar geldi 70 yaşına hala yani düşün.

Ayyy bu erkek anneleri neden böyle büyütmüş ben anlamıyorum ya. Hala daha suyunu getirir kahvesini yapar geldi 70 yaşına hala yani düşün.
Bilmiyorum kuzum bizimki de öyle. Ben şimdi yaparım siz oturun , biz yaşlandığımızda siz yaparsınız diyo hep 😅 eşim de o zaman biz hiç yapmayalım hakaret olur diyo djdjdjsj

Burcum balık acaba kararsız bi burc muyum 😂 açık grisini gördüm şimdi aklım ona kaydı alalı da oldu epey şimdi de sesim çıkmıyor eşim bu huyumdan bezmiş durumda 😂
Yok yok bu güzel 🤣😇 balıklar aslında kararsız değildir ya sen annelik güdüsüyle öyle düşünüyorsun kuzum 🥰

Benim kp kesin zaten. Kv onu tek bırakıp gelemez yaşlılar. Gelmesinler yani. Mesela kendi kızı doğum yapmış kv kp herkes gelmiş kız çok bunalmış bunu bana hep anlatır durur. Düşün beni de düşün yani. Odama bile dalar kv öyle bir kadın
Daha dün dedim kendime guvenebilsem hiç kimseyi istemiyorum diye. bakalım süreç nasıl olacak baktım böyle olmayacak lohusalık haklarımı kullanarak buyrun evinize gidin diyeceğim 😂 simdi bunları düşünmeyelim kuzum sağlıkla gelsin yavrularımız inş 🥰

Daha dün dedim kendime guvenebilsem hiç kimseyi istemiyorum diye. bakalım süreç nasıl olacak baktım böyle olmayacak lohusalık haklarımı kullanarak buyrun evinize gidin diyeceğim 😂 simdi bunları düşünmeyelim kuzum sağlıkla gelsin yavrularımız inş 🥰
Ben de istemiyorum. Böyle olmasını da istemezdim şuan hala çalışıyor olabilirdim. Allah ın takdiri olmadı yani. İnşallah herşey doğumdan sonra çok daha güzel olsun, yavrumu sağsalim kucağıma alayım 🙏❤️ ben ihtimalleri düşündükçe zaten ağlıyorum. Rahat kalmak istiyorum. Bir de evde biri varken hiç rahat edemem

Günaydın kızlar bugün tam 25 haftalık oldum midem yanıyor baya lavaboya girerken çok zorlanıyorum karnım midem ağrıyor iki gündür karnımın alt kısmında ağrı var sancı gibi değilde içi acıyor sanki birde bebeğin her hareketinde tırsıyorum gibi oluyor irkiliyorum nasıl alışacağım acaba dirseğini mi vuruyor ne yapıyor sanki avuçluyor gibi içerden ne yaptığını anlamayı çok isterdim 😬
Kıyamam, ağırlaşıyoruz git gide.

Bu hamilelikte iyice gözüme batmaya başladı bu adam bu kadar düz mantık olmak zorunda mısınız ya da herşeyi biz mi yapalım.bu süreçte kocamı boşamam şoku 😂😂 güzel rabbim bos yere anneliği kadınlara vermemiş 😂
Erkeklerin hepsi düz mantık. Bir de şey var bir iş yaparken sadece o iş. Başka bir iş daha yapamıyor benim işim. Benim kafa her yerde çalışır mesela onu da bunu da şunu da yaparım 😅 o tek tek. O bitecek sonra diğerine geçecek. Bir de birşey yaparken etraf darmaduman 😂😂

Erkeklerin hepsi düz mantık. Bir de şey var bir iş yaparken sadece o iş. Başka bir iş daha yapamıyor benim işim. Benim kafa her yerde çalışır mesela onu da bunu da şunu da yaparım 😅 o tek tek. O bitecek sonra diğerine geçecek. Bir de birşey yaparken etraf darmaduman 😂😂
Ah evet ya tın tın tın bir saatte bir de o işi ben yapsam on dakika 😂 geçen gün bi pilavı ben yapayım dedi pirincini suyunu yağını herşeyini islatmasina kadar yaptım gerisini o yaptı ne kaldıysa geride 😂 bir de elime sağlık diyor çok güzel oldu e o kadarını da yap diyemedim tabi hevesi kirilmasin diye benden güzel yaptın dedim sonra bir daha elini sürmez çünkü 😂

Ah evet ya tın tın tın bir saatte bir de o işi ben yapsam on dakika 😂 geçen gün bi pilavı ben yapayım dedi pirincini suyunu yağını herşeyini islatmasina kadar yaptım gerisini o yaptı ne kaldıysa geride 😂 bir de elime sağlık diyor çok güzel oldu e o kadarını da yap diyemedim tabi hevesi kirilmasin diye benden güzel yaptın dedim sonra bir daha elini sürmez çünkü 😂
Ahahahahaha evet önemli olan. Birşey söylememek. Söylersek daha yapmazlar 😂😂 ben de öyle yapıyorum istediği gibi yapsın napıyorsa 😂

Kızlar bizde kontrolden çıktık, her şey çok şükür yolunda gidiyor, 28+2 olduk bugün, 1350 gram 38 cm olmuş boyu da😍 ellerde uyuşma içinse, çekeceksin doğumdan sonra geçicek dedi ödemden dolayı böyle oluyor bunun için yapcak bir şey yok dedi maalesef ki🙄 ama onun haricinde her şey güzel gidiyor bakalım

X