2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar arabamızı almıştık depoda yoktu rengini canlı olarak görememiştim sipariş üstüne geldi sizce nasıl Allah'ım o kadar kararsız bir insanım ki bu alışveriş işlerinde alıp geri değiştirmem çok

Eklentiler

• Screenshot_2023-11-17-09-31-30-496_com.miui.gallery.jpg
    71,5 KB · Görüntüleme: 92
benim de mide yanması tavan yaptı. ayy bende bebeğin neresi vuruyor itiyor hiç anlamıyorum bende sonra diyorum hareketini hissedeyim de neresi olduğunu anlamasam da olur.

Kesinlikle canım hep derim Rabbim düşmanıma evlat acısı vermesin bu bambaşka bir acı ben iki yavrumu kaybettim rabbim bana iki yeni emanet verecek inşallah hep dua ediyorum isteyen bekleyen herkese nasip olsun hamilelerin duası kabul olur derler o kadar içten diliyorum ki insan yaşamadan anlamıyor maalesef. Hepimiz boşlarımızı kucağımıza alıp mutlulukla huzurla sağlıkla büyütelim inşallah minik melekler

Ahahaha ay demi bende geçen eşime diyorum keşke bir cihaz olsa böyle evde tutsam 24 saat naptıklarını izlesem

Kuzum çok güzellll hangi burçsun neyin kararsızlığı kızzz konu bebişler olunca bence ekstra kararsızlaşıyoruz

Çok güzel kuzum güzel günlerde kullanın

Kızlar bebek arabası ve puset, oto koltuğu gibi ekstralarına bir türlü karar veremiyorum. Alanlarınız neye göre karar verdiniz bana bir yardım edin :) Karyola için Çilek'in tekerlekli 0-3 yaş karyolasına karar verdim odadan odaya geçebilmesi açısından iyi olacak tekerlekli olması. Park yatakları ben sevemiyorum bir türlü.

Ben beğendim mesela rengini güzel duruyor ama önemli olan sensin

Kuzum çok güzellll hangi burçsun neyin kararsızlığı kızzz konu bebişler olunca bence ekstra kararsızlaşıyoruz
Burcum balık acaba kararsız bi burc muyum açık grisini gördüm şimdi aklım ona kaydı alalı da oldu epey şimdi de sesim çıkmıyor eşim bu huyumdan bezmiş durumda

Valla bende karar veremiyordumbebek arabasını annemler aldı dedi ne istesen onu alıcaz eşim dedi saçmalama çok para verilmez arabaya bende çok düşündüm dedim haklı sonuçta kalan paraya giyim alırım gitdim indirimden faydalandım orasına burasına baktım en çok rengi benim için önemliydi çok saçma biliyorum

Kızlar birsey danisacagim doğum yapacağım hastaneyi gdip gezmedim daha sizce gittiğimde nerelere bakmam ve sormam gerekir tecrübeli olanlarının var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…