2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
IMG_20231216_194730.jpg

Anası kurban 😂😍 Tedi de bu çoraplardan renk renk var kızlar güzel kalın ve lastiksiz 35₺ 😍😍
😂😂 Bende aldım kedime deniyorum herşeyi

Kızlar Ikea dan alisveris yapan var mı? Yardıma ihtiyacım var ben bugün dolap beğendim bunu kendim için bebek için değil içinde olan raflar çekmeceli yerler askı borusu falan fiyata dahil mi oluyor hiç sormadım bir iki ay sonra alacağım için kafam karıştı
Cnm bura bizim ikea galıba😅
İçindeki askı borusu raflar, cekmece fıyata dahıl cnm
Bnde trendyoldan kndıme baktım bu tarz
İkea bıraz pahalı gelıyor bna

kızlar benim aklıma bişey takıldı 🤔

Şimdi bizler şeker testlerini verdik. Normal çıktı. Bundan sonraki süreçte hiç şeker çıkmayacak demek mi bu yani. acaba belli aydan sonra tekrarlamaya gerek var mı ?? Ben normalde tatlı falan yemiyordum ama bu haftalarda tatlı işini abarttım. tatlı yedikçe kendimi kötü hissediyorum ya şekerim çıkarsa diye.
Evt bnde merak edıyorum, neden sadece belli haftada yapılıyor.

Kızlar Ikea dan alisveris yapan var mı? Yardıma ihtiyacım var ben bugün dolap beğendim bunu kendim için bebek için değil içinde olan raflar çekmeceli yerler askı borusu falan fiyata dahil mi oluyor hiç sormadım bir iki ay sonra alacağım için kafam karıştı
Kuzum bu şekilde almaktansa kendin tasarlayıp alsana . Daha kullanışlı hale getirebilirsin 😅 benim de 18 bine falan geldi ama içini , kapağını hepsini kendim istediğim şekilde dizayn etmiş oldum

26+2 de kontrol olduk cuma günü şükür minnoşum 1043 gr olmuş.
Şeker testi yaptırdım ben 83-162-123çıktı doktor sorun yok ama fazla tatlı yeme dedi sadece. İki haftada bir kontrol var inş hepsi vaktinde gelir 🙏🏻 Ben gruba pek giremiyorum yetişemiyorum arada bakıyorum . Odasını hallettim. Çoğunluk tamam ama sadece bebek arabası yok birtürlü alamadım bakalım yılbaşına kadar almam lazım inş yani🤭
Şeker değerlerin çok iyi canım,

Yandık yandıkkk . Yedikten sonra da pişman oluyorum 😂
Ben dün kahve dünyasının bonte çikolata kovası var ya . Söylemesi ayıp onun yarısını yedim herhalde 😭 sonra tüm gece pişmanlık. Hayır bide sözde tatlı yemiyordum neden bi anlık öyle yükseltim bilmiyorum çok pişmanım 😂😂

Ara ara böyle geliyor istekler

Ya kızlar kendimi tok hissettiğim halde canım durduk yere bir şeyler istiyo. Nasıl önüne geçiyorsunz bunun 😅
Bnde öyleyım yaa, agzıma hep bişy alma isteği.
Abur cubur dolabı var açıyorum bakıyorum, yıyorum🤷
Önüne gecemıyorum

Kızlar bısey daha var, ben kafasıdır diye dusunuyordum ama o tarafta oldugu için fakat bnım karnım arada sertleşiyor. Belli bir yeri. 10 sn suruyor sonra gevşiyor. 2 gundurde alt taraf vajınanın üstü semsert oluyor arada ozellıkle sırt üstu yattgımda.
Bastırim dıyorum taş gbi, sonra kndılıgınden gevşiyor.
Rahimmi kasılıyor anlamıyorum, bebiş buyudu normalmı bunlar bılemıyorum.
Bebişin zten masallahı var hiç durmuyor, oturup karnımı izlıyorum hep, ordan vuruyor burdan ittrıyor, orası kalkıyor, dalgalanıyor, bısuru şeyler oluyor.

Videosunu atsam keşke ama bi görseniz karnım yerınde durmuyor. Langır langır sallanıyor, szınde boylemı, bu sertlıkler acaba bebiş oynadıgı içinmi?

Bnde öyleyım yaa, agzıma hep bişy alma isteği.
Abur cubur dolabı var açıyorum bakıyorum, yıyorum🤷
Önüne gecemıyorum

Kızlar bısey daha var, ben kafasıdır diye dusunuyordum ama o tarafta oldugu için fakat bnım karnım arada sertleşiyor. Belli bir yeri. 10 sn suruyor sonra gevşiyor. 2 gundurde alt taraf vajınanın üstü semsert oluyor arada ozellıkle sırt üstu yattgımda.
Bastırim dıyorum taş gbi, sonra kndılıgınden gevşiyor.
Rahimmi kasılıyor anlamıyorum, bebiş buyudu normalmı bunlar bılemıyorum.
Bebişin zten masallahı var hiç durmuyor, oturup karnımı izlıyorum hep, ordan vuruyor burdan ittrıyor, orası kalkıyor, dalgalanıyor, bısuru şeyler oluyor.

Videosunu atsam keşke ama bi görseniz karnım yerınde durmuyor. Langır langır sallanıyor, szınde boylemı, bu sertlıkler acaba bebiş oynadıgı içinmi?
Canım maşallah hareketli minnoş 🧿 ama bende o dediğin sertleşmeler olmuyor sadece gece uyurken midem kasılıyor onu da yarın kontrolde soracağım neden diye. Ama sırt üstü ya da sola yatıkken hiç bir taraf bombeleşmiyor ya da kafası görünür olmuyor bende 🤷🏻‍♀️ sadece ilk kez 2 gün önce sağdaki bebek içimde döndü onu çok net hissettim resmen dönerken ayaklarını çok net hissettim o zaman tam sırt üstü yatıyordum o an o taraf inip kalktı ama o an döndüğü an oldu döndüğü gibi gitti zaten o bombeleşme ama öyle kafasına dokunuyorum sert gibi bir hissiyat yok bende yani ben anlamıyorum neresine dokunduğunu sadece pozisyonlarını bildiğim in vurdukları sertliklerden yerlerden anlıyorum

• Beğen
Reactions: The
Cnm bura bizim ikea galıba😅
İçindeki askı borusu raflar, cekmece fıyata dahıl cnm
Bnde trendyoldan kndıme baktım bu tarz
İkea bıraz pahalı gelıyor bna
Evet kuzum forumdaydim 😅 oo super o zaman teşekkür ederim ☺️ kuzum ben tavana kadar istiyorum mağazalarda ve trendyolda malesef istedigim gibi yok özel yapım olması lazım oda ikeadan daha da pahalıya geliyor 🥴

Ya kızlar kendimi tok hissettiğim halde canım durduk yere bir şeyler istiyo. Nasıl önüne geçiyorsunz bunun 😅
Allah’a emanet yiyorum 🤭🤣 özellikle bu aralar acı- tatlı ya da ekşi- tatlı karıştırıp yemeye bayılıyorum. Ekmeğe acı sos sürüp üstüne tahin helvası koyup yiyorum ya da ekmeğin üstüne lahana turşusu üstüne helva koyup yiyorum değişik kafalar 🤣

Kuzum bu şekilde almaktansa kendin tasarlayıp alsana . Daha kullanışlı hale getirebilirsin 😅 benim de 18 bine falan geldi ama içini , kapağını hepsini kendim istediğim şekilde dizayn etmiş oldum
Kuzum internetten baktığımda fiyatı daha yüksek mağazadaki daha uygun içini falanda beğendim dedim şimdi durduk yere fiyat yukselmesin 😅

Canım maşallah hareketli minnoş 🧿 ama bende o dediğin sertleşmeler olmuyor sadece gece uyurken midem kasılıyor onu da yarın kontrolde soracağım neden diye. Ama sırt üstü ya da sola yatıkken hiç bir taraf bombeleşmiyor ya da kafası görünür olmuyor bende 🤷🏻‍♀️ sadece ilk kez 2 gün önce sağdaki bebek içimde döndü onu çok net hissettim resmen dönerken ayaklarını çok net hissettim o zaman tam sırt üstü yatıyordum o an o taraf inip kalktı ama o an döndüğü an oldu döndüğü gibi gitti zaten o bombeleşme ama öyle kafasına dokunuyorum sert gibi bir hissiyat yok bende yani ben anlamıyorum neresine dokunduğunu sadece pozisyonlarını bildiğim in vurdukları sertliklerden yerlerden anlıyorum
Bnde pozisyonunu bildıgım için kafa tarafı şişiyor, off rahimmi sertlesıyor acaba
Bn bunu doktora soyledım evelsi hafta, hiç nst ye sokalım faln demedi.
Elledi karnımı yoo sert değil dıyo.
Dedim arada oluyor o sertleşme
Ayy korkmaya başladım

X