2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
IMG_20231215_232142.jpg
aglamak istiyorum bu nasıl birşey ya hem biran önce kavuşmak istiyorsun hem zamanında gelsin istiyorsun salglikla kavuşalım inşallah hepimiz ❤️

Amin amin kuzum inşallah 🙏 benim korkum çok daha erken olması. Umarım böyle birşey olmaz 🙏
içini ferah tut canım inşallah, bebişlerimiz zaten şuan doğsalar gayet sağlıklı olacaklar Allah’ın izniyle. Elifdeğirmenciyi takip ediyor musun kızı 32. Haftada geldi. Şuan bebek bir aylık ama normale göre hala doğmamış görünüyor uygulamada falan. Bebiş de gayet iyi, sen de canını sıkma erken olmasın inşallah ama olursa da rabbim sana bağışlar bebeğini

içini ferah tut canım inşallah, bebişlerimiz zaten şuan doğsalar gayet sağlıklı olacaklar Allah’ın izniyle. Elifdeğirmenciyi takip ediyor musun kızı 32. Haftada geldi. Şuan bebek bir aylık ama normale göre hala doğmamış görünüyor uygulamada falan. Bebiş de gayet iyi, sen de canını sıkma erken olmasın inşallah ama olursa da rabbim sana bağışlar bebeğini
Amin kuzum amin inşallah. Rabbim korusun bebeğimi 🙏 daha çok küçük. Allah büyüktür dua ediyorum 🙏

Ay kızlar bende bir öksürük başladı bu ara, öksürdükçe de kasıklarım acıyor neden acıyor anlamadım da. İki gündüe bi bi şeyler var bendee hadi hayırlısı. Krndime nazar ettim iyiyim iyiyim derken ay

Kızllar iyi geceler 🌸
Sizin yaramazlarda kaburganıza baskı yapiyor mu 🤦🏻‍♀️ biraz rahatsiz edici hiç oturamiyorum bi kaç gunde bir oluyor 😊 dün kontrole gittim 26 haftalik ama bi hafta geriden geliyor 652 gr olmuş dedi dr bana zayif gibi geldi sizinkiler nasil ??? 🤩🤩🥰

Kızllar iyi geceler 🌸
Sizin yaramazlarda kaburganıza baskı yapiyor mu 🤦🏻‍♀️ biraz rahatsiz edici hiç oturamiyorum bi kaç gunde bir oluyor 😊 dün kontrole gittim 26 haftalik ama bi hafta geriden geliyor 652 gr olmuş dedi dr bana zayif gibi geldi sizinkiler nasil ??? 🤩🤩🥰
İyi geceler :)
Ben yemeği çok kacirinca mahvoluyorum . Misal şu an. Nefes alamıyorum adeta 😅 oturamiyorum da.

Kızllar iyi geceler 🌸
Benim ikizlerimde son kontrolde biraz geri çıktılar, şimdi proteini arttırdım, ama sanırım biraz abarttım bu sefer de kaşıntım oldu 🫣
Kızım 605, oğlum 575 gramdı, bebeklerimiz hep kilo alsın inşallah

X