2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Yarın kendi doktoruma da görünüp karar vereceğim. Ac diye bir ölçüm var ya o geri çıkıyor. Geri kalan herşey haftasında. 33 cm 668 gr olmuş kilo da almış yani 😔 ama kan akışında problem var
Kuzum coraspirin kullanıyor musun, kan akışını düzenler bebiş daha rahat beslenir

Ah keşke kuzum. 28 itibari ile sıkıntı yaşayacağız böyle giderse dedi. Zehirlenme riskin var dedi
Öyle gideceği ne malum belki ilerleyen haftalarda yakalayacak haftasını üzülme iyi düşün iyi olsun bana da neler dediler biliyorsun iyi bir perinotolog ile sıkı takiple geçiricez biz bu dönemi nolur canını sıkma en önemlisi o bak iyi düşün bebeğin seninle ❤️

Ah keşke kuzum. 28 itibari ile sıkıntı yaşayacağız böyle giderse dedi. Zehirlenme riskin var dedi
Yaa kuzum eğer tansiyon sana sorun yaşatıyorsa hastaneye yatırsınlar bizim memleketde öyle benim annem bile 35 sene önce tansiyonla gebeyken hastanede yatmış hep takipte olmuş sonra kendi doğum yapmış zamanında demekki ilaçla olucak iş diğil seni hastanede kendileri sık sık takip etsinler

Allah yardımcınız olsun canım. Kendi doktorun inşallah daha güzel şeyler söyler de için biraz daha rahat eder. Dualarımız seninle tweeetyyy tweeetyyy

Oksopar 6binlik yazamiyorlar mı acaba benim detaylı ultrasonda çentik gibi birşey gördü kan sulandırıcı kullanıyor musun dedi kullanıyorum dedim devam et kan akışı için dedi corasprin le ikisini kullansan düzelir belku
Evet tweeetyyy tweeetyyy kuzum bak
Bende 4000lik oksapar ve aspirin kullanıyorum kan akışı için

Yarın kendi doktoruma da görünüp karar vereceğim. Ac diye bir ölçüm var ya o geri çıkıyor. Geri kalan herşey haftasında. 33 cm 668 gr olmuş kilo da almış yani 😔 ama kan akışında problem var
Kıyamam sana ya stres olma canım en önemlisi senin hissettiklerin bak çok şükür kilo da almış yarın doktorunla da görüş en iyisine karar verecektir
Acaba tansiyon için bir diyetisyen den yardım mı alsan onunla mı ilerlesen belki bir katkısı olur

Amin kuzum. 2 hafta geri çıkıyor ac ölçümü 😔 bakalım yarın doktorum ne diyecek

Kuzum bak öncelikle kilo almaya başlamış bebişin lütfen bi güzel haberlere odaklan. Kan akışıyla alakalı ciddi problem olduğunda bebeğin kilo alımı yok denecek kadar az oluyo diye biliyorum . Yarın ola hayrola . Bakalım ne diyecek doktorun . 🙏🏻

Amin kuzum. 2 hafta geri çıkıyor ac ölçümü 😔 bakalım yarın doktorum ne diyecek
Balım bence uçak bileti alıp daha gelişmiş bir şehire güzel bir hastaneye git annenler olur kayinvalidenler olur doktorların durumu daha iyi yönetebilecegi bir yere doğuda imkanlar kısıtlı baya ben daha iyi doktorların sana yardımcı olabileceğini düşünüyorum

Kuzum benim rabbim evladinizi size bağışlasın Allahim inşallah kullandığın ilaclar artık ise yaramaya başlar... Kuzum peki orada doktor durumları nasıl yani İstanbul'daki gibi iyi perinatolog falan var mı yada hastanede takip durumun olursa hastane doktorlar iyi midir genelde il dışı olunca en iyi çapa diye İstanbul'a yonlendiriyorlar direk

X