2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Artık iyice güçleniyorlar canım . Benim de idrar torbama vuruyor sert şekilde Onu hissediyorum ama mideme vurmasını hissetmedim ama arada ağrı giirp çıkıyor mideme. Bi de bağırsaklarıma vurulduğunu hissediyorum
Karnımı resmen dışarı yitiyor kafası midemdeydi detaylı ultrasonda bugün zıplamayi öğrendi galiba içerde anlamadım uyudu şimdi oynamıyor muz yedim bulanti geçti ama midem yanıyor sabah sabah sağolsun anasını perişan etti 😂

Karın çevresi küçük kuzum. Tansiyonum da çok güzel seyretmiyor ilaca rağmen. O yüzden sevk etti. Bize yol göstersinler dedi
Çok çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin karın çevresi küçük ne demek onu anlamadım
Peki peritanaloğa ne zaman gidebileceksin güzel haberler versin inşallah 🤲😔

Maalesef haberler pek iyi değil. Yarın kendi doktoruma da gideceğim sonrasında belki başka ile perinatoloğa gideceğim. Dua edin kızlar bebeğim için 😔
Kuzum ne dedi, dua ediyorum senin için. İnşallah hayırlı haberler alırsınız, her şey normale döner 🙏

Çok çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin karın çevresi küçük ne demek onu anlamadım
Peki peritanaloğa ne zaman gidebileceksin güzel haberler versin inşallah 🤲😔
Yarın kendi doktoruma da görünüp karar vereceğim. Ac diye bir ölçüm var ya o geri çıkıyor. Geri kalan herşey haftasında. 33 cm 668 gr olmuş kilo da almış yani 😔 ama kan akışında problem var

X