2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar günaydın kontrolü olanlardan güzel haberler alalım inşallah 🙏 ben bugün 24+4 oldum oğlan çok sert vuruyor mideme geliyor ve acayip bulanıyor şuan midem siz bu kadar sert hissediyor musunuz Çarşamba günü nerdeyse hiç hareket etmedi dün hafif hafif vurdu bugün çok fena

tweeetyyy tweeetyyy europh europh kızlar yarın güzel haberlerle çıkın doktordan🙌🏻nst benim bir defa sancım çıktı zaten ufak sancın olursa hemen gösteriyor ama doktor umarsamadı ikinci defa çekilerken çıkmadı onuda zaten yürüyüş yaparken hiss etdimki çıkmıcak ağrım fazla yoktu seninde olmucak eminim☺️
İnşallah canım çektiricem birazdan

europh europh canım inşallah çoook güzel haberlerle gel dualarım seninle🩷

tweeetyyy tweeetyyy kuzum sende güzel haberlerle gel inşallah 🥰

X Xxudy endokrin doktoru ne diyecek acaba canım merak ettim hepiniz çok güzel haberler alın bugün çok kontrol günü var bugün grupta 🧿🧿

Kızlar günaydın kontrolü olanlardan güzel haberler alalım inşallah 🙏 ben bugün 24+4 oldum oğlan çok sert vuruyor mideme geliyor ve acayip bulanıyor şuan midem siz bu kadar sert hissediyor musunuz Çarşamba günü nerdeyse hiç hareket etmedi dün hafif hafif vurdu bugün çok fena
Canım benim çok nadir mideme doğru sarsılma geliyor tekmeden dolayı o zaman midem bi bulanıyor gibi oluyor çok sert mideye doğru vurduklarında 🤭

sağ ol canım. Ay ben bebekliğimden beri hiç gaz sancısı çekmedim bilmiyorum ki nasıl bi şey😂 Ama sırtım felaket ağrıyor
Canım inşallah geçmiştir🙏🏻 geçen bana da oldu dışardan yediğim bir tatlı dokundu. Midem şişti sırtıma ağrılar girdi mideme kramp girdi gece hiç uyumadım nefes alamadım yattıkça göğüs kafesime midem batıyordu kustum ishal oldum derken 2 gün sürdü soda içemedim korkudan midem zaten çok şişti hazımsızlık oluşmuştu o günden sonra gece yediklerime dikkat ediyorum. İnşallah şeninde geçmiştir çok kötü bir durum acı veriyor resmen

X Xxudy endokrin doktoru ne diyecek acaba canım merak ettim hepiniz çok güzel haberler alın bugün çok kontrol günü var bugün grupta 🧿🧿

Canım benim çok nadir mideme doğru sarsılma geliyor tekmeden dolayı o zaman midem bi bulanıyor gibi oluyor çok sert mideye doğru vurduklarında 🤭
Bugün sanki direk mideme vuruyor gibi benim kolay kolay midem bulanmadi gebelikte bide midem bulaninca esniyorum ben istemsiz uykum geldi ve çenem ağrıyor 😂 iş yerinde olmasam akşama kadar uyurdum valla

Midem çok kötü yanıyor. Daha da kötüleşti bu haftalarda. Sanki yara var gibi acıyor. Rennie çiğneme tbleti alıyorum . kısa süre fayda ediyor. Sonra yine başlıyor. 🥺
Canım gavıscon, iyi geliyor ben onu kullanıyorum Dr vermişti. İstersen onu dene. Baya rahatlatıyor

Artık iyice güçleniyorlar canım . Benim de idrar torbama vuruyor sert şekilde Onu hissediyorum ama mideme vurmasını hissetmedim ama arada ağrı giirp çıkıyor mideme. Bi de bağırsaklarıma vurulduğunu hissediyorum

Benimki aşağılarda geziyor hep, en fazla göbek deliğimin aşağısında, artık güçleniyorlar daha net daha sert hissedeceğiz🥰

Midem çok kötü yanıyor. Daha da kötüleşti bu haftalarda. Sanki yara var gibi acıyor. Rennie çiğneme tbleti alıyorum . kısa süre fayda ediyor. Sonra yine başlıyor. 🥺
Geçmiş olsun canım, benimde boğazımda yanma ve geğirme olarak çok rahatsız ediyor beni, reflü dedi doktor, gaviscon şurup yazdı ama henüz kullanmadım
Midemde hiç birşey hissetmiyorum ama soluk borum boğazım yanıyor 😒

İlk nst anısı kalsın burda 🤣

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    100,1 KB · Görüntüleme: 45
X