2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Canım havuç suyu falan içmedim ama suyum fazla Dr da şekere bağladı işte sonuca göre yarın diycek yarın söylerim ondan olmayabiliyor kafana takma ben de kilo aldım baya 24. Haftam 86 kiloyum 3 aydan sonra çok kilo aldım bence beslenmeyle alakalı bu ben de dikkat ettim diyemem herşeyden yedim karbonhidrat fazlaca ekmek normalde de çok yerdim.hatta bebek kilo almıyor diye de korktun kendim çok alınca ama Drum kilosu çok güzel dedi 770 Gr bu haftaya göre ilerde aslında

Maşallah canım ben tuz yemesem de ödem tutuyorum nasıl oluyor anlamadım 4 lt de su içiyorum her gün ama sonuç aynı ‍♀
Bende ödem hiç olmadı çok şükür kendimden bekliyordum aslında ama senin iki tane bebiş var belkide ondandır hergün 3 litre su bir bardak kefir bir tane sade soda mutlaka içiyorum çok fazla olmadıkça inşallah bir sıkıntı olmaz doğumdan sonra geçip gider

Günler sonra bir tık iyiyim bugün mutfağı falan topladım. Ev felaket haldeydi eşim yapıyor ama nereye kadar tahmin edersiniz
Aman çok şükür hep iyi ol canim benim evet yaa bu erkekler niye böyle bende eve geçtim canim kocam ben sana yardim edicem sen bisey yapma diyo ama yani ben yapsam daha kolay olur oğluma herşeyi öğreticem inşallah babasına çekmez o konuda

Anamm bana böyle derse bittim hayatta diyet yapan bı insan da olmadım sen nasıl alıştın mi doyuyor musun böyle

Maşallah canım ben tuz yemesem de ödem tutuyorum nasıl oluyor anlamadım 4 lt de su içiyorum her gün ama sonuç aynı ‍♀
Bende de oluyor ödem bazen ayakta kalınca ayaklarım çok şişiyor elleimde yüzügumden anlıyorum çıkarırken zor olutir artık sen de ikiz gebesin kuzum daha çok oluyordur

Canım bende gebelik boyunca hızlı kilo aldığım için endokrin doktoru şeker yüklemesi yapmamı istedi, kadın doğum doktorumda pek yapılması taraftarı değil, kararı bana bıraktı, en son dedi ki 1 hafta açlık tokluk şekerine bak bana getir ona göre karar verelim, benim ssuyum normal çıkıyor, bebekte normal en son 23 hafta da 670 gr Dı, öyle çok çok önde de değil ama keşke dememek için açlık toklupuma bakacağım artık

Normalde ben çok yemem hamilelikte fazla iştahım açıldı çok karbohidrat tükettim 11 kilo aldım..benim bebişimde kilosu MaşAllah çok iyi şükür haftasına göre hatda 2 gün önden çıktı dün

Anamm bana böyle derse bittim hayatta diyet yapan bı insan da olmadım sen nasıl alıştın mi doyuyor musun böyle
İlk günler aç kalıyordum evde her kese sinir oluyordum sonra alıştım ama hatda anladımki bebişe kilo veren karbohidrat diğilmiş

Merhaba kizlar pazartesi için şeker yuklemesine randevu aldım ama çok kaygılıyım 23+3 ikiz bebeklere hamileyim ama kimle konustuysam bu şeker yüklemesini iyi bahsetmiyorlar ve ben midenin bulanmasindan nefret edenler denim bütün dengem bozuluyor nasıl olacak hiç bilmiyorum

Bende de oluyor ödem bazen ayakta kalınca ayaklarım çok şişiyor elleimde yüzügumden anlıyorum çıkarırken zor olutir artık sen de ikiz gebesin kuzum daha çok oluyordur
Ay hele o ayakta kalınca dediğin gibi canım ayaklarım kıpkırmızı davul gibi şişiyor yatınca hemen geçiyor yüzük artık takmıyorum çoraplarım çok sıkıyor eşimin çoraplarını giyiyorum

Bende daha dikkat edeyim artık. Tehlikeliymiş hamilelikte bu kadar ıkınmak
Yok yok korkma kuzum. Bir de magnezyumu aç karna içmeyi mi denesen? Öyle içince ishal olunuyormuş çünkü
Haftaya perşembe doktora gidicem kuzum ztn. Gidince bi söyliyim bakalım ne diyecek

hep öyle kıpır kıpır olsun
Ayyy inşallah hepimizin bebişleri öyle olsun

İnşallah güzel sonuçlar alırsın canım ben yaptırmadım doktorum yaptırma dediği için ama yaptıranlarda midesi bulanmayan çok var çilekli olanı varmış galiba güzel diyorlar kişiden kişiye değişiyor sanırım zor kısmı belli bir süre içinde hemen içmek gerekiyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…