2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
24+ haftamiz başka birşeyi etliyor mu peki su fazlalığı.. sana diyet mi verdi şeker olmadığı halde suyy düzeldi mi peki diyet uygulandigin için.bakalim benim şekerim nasıl çıkacak diyet bişey demedi şimdilik ama
Takipte olmak lazım canım bende şeker çıkmasa bile diyet yapıcanki dahada fazla olmasın diye böyle devam et dedi normale dönmemiş hala banada şeker yüklemeden önce demedi diyet sonradan dedi.

Benimde bütün testlerim temiz ayrıntılıda sorun yok dedi sadece su fazla.Sen kaçıncı haftadasın canım?Aslında tam kötu söylemedi sebebsizde ola biliyormuş diyor Google bende okudum kötü şeyler yazıyor.
canım google baş ağrısı mide bulantısı yaz en kötü şeyler çıkıyor baksan başı ağrıyan midesi bulananın yaşama sansı yok ne yazarsan yaz kötü çıkıyor hiç bakmamak lazım

Arabasız gidip gelmem mümkün değil zaten biz şehrin bir ucundayiz hastane bir ucunda ama yine de yenidoğan burası hep kar oluyor o karın soğuğu üşür diye düşünüyorum
Kuzum ben de Bitlis deyim malum. Annemler aldı bana bak bunu baya kalın.

canım google baş ağrısı mide bulantısı yaz en kötü şeyler çıkıyor baksan başı ağrıyan midesi bulananın yaşama sansı yok ne yazarsan yaz kötü çıkıyor hiç bakmamak lazım
Biliyorum canım kötü ne varsa her şey orda bunu bilerek hep ordan okudum zaten ben ne ediyorumsa kendime yapıyorum

Kuzum bence siz de genetik. Ablanda da böyle olduğunu söyledin mi sen doktora
Dedim kardeşimde öyleydi hatda daha fazlaydı kız iğne kullanıyordu evet ola bilir dedi ama kesinde demedi..kardeşim bir yerde okumuş diyor genetik ola biliyormuş bilmiyorum o da benimi sakinleştiriyor yoksa doğrumu söylüyor.Ben bazen diyorum acaba havucmu etdi çünkü tam o haftada suyum fazla çıktı tam o haftalarda ekmek çok fazla yedim durmadan kilo aldım🤷🏻‍♀️

Dedim kardeşimde öyleydi hatda daha fazlaydı kız iğne kullanıyordu evet ola bilir dedi ama kesinde demedi..kardeşim bir yerde okumuş diyor genetik ola biliyormuş bilmiyorum o da benimi sakinleştiriyor yoksa doğrumu söylüyor.Ben bazen diyorum acaba havucmu etdi çünkü tam o haftada suyum fazla çıktı tam o haftalarda ekmek çok fazla yedim durmadan kilo aldım🤷🏻‍♀️
Ben havuçtan olduğunu sanmıyorum kuzum ben hergün yiyorum havuç

Takipte olmak lazım canım bende şeker çıkmasa bile diyet yapıcanki dahada fazla olmasın diye böyle devam et dedi normale dönmemiş hala banada şeker yüklemeden önce demedi diyet sonradan dedi.
Anladım kuzum inşallah normale döner herşey yolunda devam eder inşallah 🤲🏻 nasıl besleniyorsun şimdi

Anladım kuzum inşallah normale döner herşey yolunda devam eder inşallah 🤲🏻 nasıl besleniyorsun şimdi
Amin canım🙌🏻Karbohidrat tatlı tamamen kestim tam buğdayı ekmek bile yok..tavuk et çorba yanına salata..pilav 3 kaşık..makarna kesinlikle olmaz..meyve yarısını yiyorum..muz küçük muzlardan alıyorum.Kaşar yumurta kuruyemiş süt ceviz badem öyle yani🤷🏻‍♀️

X