2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Benim Dr testi istedi ama eczacım taviseye etmem dedi ben de yaptırmakta kararsızım belki senin yaptığın gibi kanda baktirio kontrol ederim kan tahlilerimde normal cikiyordu aslidna bu su fazlalığındandolayi yapalım dedi direk

Maşallah kuzum onlar iyi olsunlar da yeter ki herşeyi yaparız şunun şurasında ne kaldı ki sağlıkla alalım kucagimiza vakti zamanında inş

Çok şükür kuzum evet öğret oğlum olsa ben de öyle yapacaktım. Kızıma da öğreteceğim tabi ki montrssori eğitimden yanayım

İlk günler aç kalıyordum evde her kese sinir oluyordum sonra alıştım ama hatda anladımki bebişe kilo veren karbohidrat diğilmiş
Ben de kilo almaya başlayınca pilavı birakmistim mesela öyle bı ufak kandirdim kendimi kalan herseyden yedim gerçi daha dikkat edecez artık napalim ben de her sabah yumurta ceviz bal tereyagi kilo aliracaak şeylerden yemeye dikkat ettim

Bende daha dikkat edeyim artık. Tehlikeliymiş hamilelikte bu kadar ıkınmak

Haftaya perşembe doktora gidicem kuzum ztn. Gidince bi söyliyim bakalım ne diyecek

Ayyy inşallah hepimizin bebişleri öyle olsun
Oooo görüş günü yaklaşmış benim de yarın. Devlette ilk defa muayeneye gideceğim. İnşallah pişman olmam. Rüyamda kontrole gidiyordum

Eczaco neden tavsiye etmıyor?

Oooo görüş günü yaklaşmış benim de yarın. Devlette ilk defa muayeneye gideceğim. İnşallah pişman olmam. Rüyamda kontrole gidiyordum
Ay evet yaklaştı teyzoşu. Çok merak ediyorum ne kadar olduk diye Kuzum bu aralar herkes ciddi manada felaket hasta. Devlet hastaneleri de çok kalabalık . Bence mutlaka maskeni tak . Ve bizi haberdar et

Ay evet ayak bileklerim ince normalde ben de hep biraz kalın olsa bacaklarım isterdim oldu çoraplar hemen iz yapıyor

Sen şimdi bak doktorun ne söylicek belkide hiç diyet söylemez sana mesela benim kardeşime doktor diyet demedi yalnışmı etdi onu bilmiyorum ama o her şey yedi..bal en son ne zaman yedim unuttum bile

Eczaco neden tavsiye etmıyor?
Canım aldığınız icecekte 75 Gr glikoz var bu içilen direk bebeğe de geçiyor dedi normalde olması gerekenden fazla şekeri vücuda direk alıyorsun dedi herkesin kendi kararı ama ben eşime yaptırmadım dedi kanda da baktirilabilir ordan takip olabilir dedi

Ay evet yaklaştı teyzoşu. Çok merak ediyorum ne kadar olduk diye Kuzum bu aralar herkes ciddi manada felaket hasta. Devlet hastaneleri de çok kalabalık . Bence mutlaka maskeni tak . Ve bizi haberdar et
Ay evet bence de maske takayım inşallah güzel haberlerle geleyim. Cumartesi de özelde randevum

Sen şimdi bak doktorun ne söylicek belkide hiç diyet söylemez sana mesela benim kardeşime doktor diyet demedi yalnışmı etdi onu bilmiyorum ama o her şey yedi..bal en son ne zaman yedim unuttum bile
Yarın bi olsun bakalım ne olacak.benim babam aricilik yapıyor canım o yüzden doğal ve temiz kaymakla tereyağıyla yeriz severiz biz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…