2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Bndede zten yanma, agrı falan yok cnm
Sadece idrar bulanık ve sapsarı. Ordan anlıyorum.
Bnde şeker testi yaptırmadım.
Saglık ocagı sadece açlık bakablırız dedi. Çunku sadece haftanın 2 gunu sabah 8.30 ile 9.30 arası kan alımı var

ayda 1 mutlaka yaptırmak lazım. 3. trimesterde risk daha yükseliyor bir de. Benim aile hekimliği de sadece açlığa bakıyor tokluk bakmıyor. O yüzden dahiliyeye gidicem öbür hafta. Haşimatom var bir de benim şükür ki tsh t4 normal aralıkta ilaç kullanmama gerek kalmıyor ayda 1 tahlil istiyorlar sadece.

Geldim kızlar doktordan yine moralim yerlerde ya bu doktoru değişmekte istemiyorum ilk haftalarda çok ilgilendi benimle ama sanırım korkak bir doktor çünkü ben ilk haftalarda grip olarken bile bana parol içmeye bile izin vermedi ateşin olsa bile dedi acile git.Suyum yine aynı fazlada diğil şükür ama yani normalede dönmemiş oranını sordum 7 mi dedim fazla dedi gülümseyerek..rahim uzunluğun iyi dedi erken doğum şimdilik öyle bir durum yok.Nasıl besleniyorsan öyle devam etki artmasın suyu.İcin rahat etmiyorsa dedi araştırmaya gide bilirsin riskli gebelik sayılıyorsun..bende dedim gidib orda bana ne yapıcaklarki bütün testlerim temiz aynen dedi belki işte o karından su alıb test yapılıyor ya unuttum ismini onu yapa bilirler dedi bizde istemedik gerek yok sonra diyor bizeBazı hastalıklar gebeyken görünmez sonradan çıkar ortaya bazense sebebsiz oluyor..öyle yani durumlar yine 2 hafta sonra çağırdı

Amniyosentez mi dedi kuzum. Bazı gebelerde olabiliryormui su fazlalığı. Bebiş nasıldı kuzum peki ne dedi. Riskli grupta olduğun için artık daha sık görecek sende kafana takma üzülme canım insalkah sağlıklı kucağımıza alacağız

2. bir görüş alsan belki için rahatlar canım ama ben olumsuz bişey olduğunu hiç sanmıyorum çok değilmiş zaten suyun. Bazı doktorlar kendini riske atmamak için hastasını gereksiz strese sokuyor bence.

Amin Allah canım.Aynen amniyosentez yani demedi kesinlikle yaptır için rahat etmiyorsa yaptır dedi sana bırakıyorum dedi..Bebiş çok şükür iyi MaşAllah.evet sık sık gidicem geliceksin dedi 37 haftayı görmek istiyorum dedi

2. bir görüş alsan belki için rahatlar canım ama ben olumsuz bişey olduğunu hiç sanmıyorum çok değilmiş zaten suyun. Bazı doktorlar kendini riske atmamak için hastasını gereksiz strese sokuyor bence.
Yok başka doktora gitmek istemiyorum canım daha çok strese girerim diye korkuyorum.Eşimde öyle diyor o şimdiden diyor bunları söylüyorki yarın bir sorun olursa Allah korusun biz demeyek neden doktor demedi diye..ama sonuçta rahatlata bilirdi beni biliyor kendisi hep yatalak oldum hala diyor dinleniceksin

Allah aşkına başka doktora git artık beni de mi okumadın cumartesi günü acil serklaj olman lazim dedi doktor iki gün korkudan yuruyemedim bile pazartesi günü başka doktora gittim hiç birşeyin yok buda ultrason kağıdın rahim ağzını ölçtüm dedi ben bir doktorun lafına baksaydim şuan serklaj dikiş artırmış olacaktım doktoruna güvenin bitmiş başka doktora gitmen lazım gebeliği kendine zehir etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…