2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Hastane çıkışı olarak aldığınız takımları paylaşabilir misiniz? Nasıl bir şey alacağıma karar veremiyorum. Bir de instagramda satılan isim yazılan takımlardan aldınız mı, tavsiye edeceğiniz sayfalar var mı?
Ben bunu aldım kuzum
Linda Harris Heart Pattern Ekru 5'li Yenidoğan Kız Bebek Hastane Çıkışı Seti
Annem de bu fotoğraf eklediğimi almış
IMG_4156.png

Hastane çıkışı olarak aldığınız takımları paylaşabilir misiniz? Nasıl bir şey alacağıma karar veremiyorum. Bir de instagramda satılan isim yazılan takımlardan aldınız mı, tavsiye edeceğiniz sayfalar var mı?

Burdan isimli sipariş etdim ben10 lu takım

Yok 1 yaşa kadar diğil o kadar ireli gitmedim🤭mayısa kadar sadece yeter bana sonra boyuna kilosuna bakarak yazlık başlarım almaya annemler diyor şimdiden yazı düşünme hiç belli olmuyor boyları kiloları
6 aylık 9 aylık aldım hep bazı şeyleri erkek bebek iri olur derler olmazsa kolu katlarim 😂

Ben de battaniye sonraki sene de kullanılır diye abartmış olabilirim 😂😂 ya da fotoğraf falan çekerim kombinlerim inşallah 🤭🤭 ama müslin en çok kullanılan. Hatta böyle banyo yaptırırken müslini sarıp öyle su döküyorlar bebeğe öyle gördüm
Evet bide müslin kumaş havludan daha güzel su emiyor havlunun içine müslin koyup öyle satıyorlar banyodan çıkarınca ben ağız bezleri aldım muslinden geleceklere bakıp ona göre alacağım artık

Yok atmayı düşünmüyorum genel olarak aç gözlülük yapıp aldım ilk heyecan diye birazda tecrübesizlikten valla artık günde kaç kere değişirim çocuğu hepsini giymiş olsun diye 😁
Bende içinde hayal ederek alıyorum ya nasıl hoşuma gidiyor hep girer gezerdim bebek mağazalarini ağlayarak çıkardım çorapları severdim çok şükür rabbim kendi bebeme almayı nasip etti şimdi çok mağaza gidemiyorum çalışıyorum ama sepete atıp kardeşime atıyorum battı balık yan gider diyorum oda salla diyor 😂 hop alıyorum

ay bende iki kere oldu bu geçen ay, sırtımdan karnıma çok fena bir sancı girdi ama anlatamam adet sancısı gibi değil daha fena. Nasıl can çekiştim eşim sağolsun su falan ısıttı koydu 5 6 dakika can çekiştim resmen ama bi kaç kere yaşadıktan sonra daha tecrübeli oluyor insan
Ya benim karnın bir yerinde toplanma her gün oluyor . Bilmiyorum normal mi böyle her gün her gün😅 27+3 üm bugün bende .

X