2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Evet bide müslin kumaş havludan daha güzel su emiyor havlunun içine müslin koyup öyle satıyorlar banyodan çıkarınca ben ağız bezleri aldım muslinden geleceklere bakıp ona göre alacağım artık
Müslin çok alın deniyor zaten. Ben de alırım yine müslin bir tane düz 4 katlı aldım, bir tane kalpli aldım o daha ince yaz için daha uygun. Başka da bakarım

Sağlıkla kavuşalım inşallah bende çok bekledim herşey rüya gibi gerçekten rabbim isteyen bütün kardeşlerimize hayırla sağlıkla nasip etsin inşallah şimdi kıyafetleri falan var bakıp bakıp hayal kuruyorum ne büyük nimetmiş evlat bin şükür

Müslin çok alın deniyor zaten. Ben de alırım yine müslin bir tane düz 4 katlı aldım, bir tane kalpli aldım o daha ince yaz için daha uygun. Başka da bakarım
Bana gelecek olduğu için almıyorum kıyafet alarak nefsimi köreltiyorum 3lü set alsan yeter bence ben metrelik alıp küçük küçük ağız bezi mi yapsam diyorum kenar işleyip ucuz parça bulursam öyle yapacağım

Sağlıkla gelsinlerde gerçekten aklım kalbim hep onu diliyor bu ara bide zaman yaklaştıkça daha fazla almak istiyor insan yetmeyecek gibi geliyor kıyafetler

Kalpli deyince sen ben de kuzulu şeyleri çok seviyorum
Evet hayvan figürlüler de çok tatlııı
Ağız mendilleri aldım ben müslin. Annem de getirecek. Benim aldıklarım yakalık tipi

Amin canımÇarşamba randevum dün bebiş çok az haraket edince durmadım çıkolata yedim şimdi kendimi suçluyorum ama ne edeyim korktum çok
Kuzum öyle zamanlarda havuç da yiyorlar sanırım o da iyi geliyormuş bir de kahve. Günleri günlerini tutmuyor bebişlerin de benimki bugün kıpır kıpırdı. Aman hep öyle olsun korkutmasın beni istiyorum

Kuzum öyle zamanlarda havuç da yiyorlar sanırım o da iyi geliyormuş bir de kahve. Günleri günlerini tutmuyor bebişlerin de benimki bugün kıpır kıpırdı. Aman hep öyle olsun korkutmasın beni istiyorum
Aman korkumdan havucu dilime bile almıyorumkahvede yasak diye duydum hiç sevmemde zaten..Böyle gebelik hayal etmemiştim her gün bir yerim ağrıyor hemen istiyorum Mart ayı gelsin sağ salim kavuşayım oğlumaHelal olsun diyorum bir kaç çocuk yapanlara

Ben de kesinlikle böyle diyorum eşim bana sen şuan busun diyor

Kızda oldu canım. Hafif mamalardan alıp götürün sindirimi kolay olanlardan yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…