2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ben bunu aldım kuzum
Linda Harris Heart Pattern Ekru 5'li Yenidoğan Kız Bebek Hastane Çıkışı Seti
Annem de bu fotoğraf eklediğimi almış

Burdan isimli sipariş etdim ben10 lu takım

Yok 1 yaşa kadar diğil o kadar ireli gitmedimmayısa kadar sadece yeter bana sonra boyuna kilosuna bakarak yazlık başlarım almaya annemler diyor şimdiden yazı düşünme hiç belli olmuyor boyları kiloları
6 aylık 9 aylık aldım hep bazı şeyleri erkek bebek iri olur derler olmazsa kolu katlarim

Evet bide müslin kumaş havludan daha güzel su emiyor havlunun içine müslin koyup öyle satıyorlar banyodan çıkarınca ben ağız bezleri aldım muslinden geleceklere bakıp ona göre alacağım artık

Yok atmayı düşünmüyorum genel olarak aç gözlülük yapıp aldım ilk heyecan diye birazda tecrübesizlikten valla artık günde kaç kere değişirim çocuğu hepsini giymiş olsun diye
Bende içinde hayal ederek alıyorum ya nasıl hoşuma gidiyor hep girer gezerdim bebek mağazalarini ağlayarak çıkardım çorapları severdim çok şükür rabbim kendi bebeme almayı nasip etti şimdi çok mağaza gidemiyorum çalışıyorum ama sepete atıp kardeşime atıyorum battı balık yan gider diyorum oda salla diyor hop alıyorum

Ya benim karnın bir yerinde toplanma her gün oluyor . Bilmiyorum normal mi böyle her gün her gün 27+3 üm bugün bende .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…