2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Bu gün sağlık ocağında kontrolüm vardı hem iğnemi yazdırdım işte yine yazılı olarak yazdım tetanoz vurdurmak istemiyorum diye sonra kalb atışını dinlediler ve sordu şikayetin varmı dedim ben karnımda iğne gibi batmalar oluyor bana dedi karnın kuru olduğu için belkide çatlıcak ondan oluyor bu ağrılar büyüyor sonuçta..bende dedim aman çatlayım yeterki sağ salim kucağıma alayım🙌🏻☺️
Kuzum ben de krem sürmeyince böyle gerim gerim gerildiğimi hissediyorum şahsen

Ben sürüyorum ama benimki gerilme diğilki baya baya iğne bana batırıyorlar sanki bu gün en çok solda oldu ve ben çok ağırlaştım artık uzanamıyorum bile kabızlıkta var
Kabızlık için ilaç verdi mi kuzum doktor? Süt de deneyebilirsin belki iyi gelir

Bu gün sağlık ocağında kontrolüm vardı hem iğnemi yazdırdım işte yine yazılı olarak yazdım tetanoz vurdurmak istemiyorum diye sonra kalb atışını dinlediler ve sordu şikayetin varmı dedim ben karnımda iğne gibi batmalar oluyor bana dedi karnın kuru olduğu için belkide çatlıcak ondan oluyor bu ağrılar büyüyor sonuçta..bende dedim aman çatlayım yeterki sağ salim kucağıma alayım🙌🏻☺️
Canım sen kaç haftalık oldun ?

Kabızlık için ilaç verdi mi kuzum doktor? Süt de deneyebilirsin belki iyi gelir
5 haftamda verdi bana ama ben hiç kullanmadım zaten dedim yeterince ilaclarım var kayısı suyla iyi geliyordu bana ama şimdi eskisi gibi diğil..bu gün balık yedim ondan süt içmedim

Screenshot_2023-12-11-22-03-12-917_com.pozitron.hepsiburada.jpg
Screenshot_2023-12-11-22-40-05-830_com.pozitron.hepsiburada.jpg
e bebek hepsi buradada çok güzel indirimler var kızlar ben bunları aldım dayanamadım 😬 daha birşey almayacağım sizde bakın

Ama sana hem detaylida hem de kendi doktorun aynı şeyi söylememiş miydi canım yanlış mı hatırlıyorum?
burun kemiğine mi kız? Eğer oysa benim detaylıda yandan gördü ama baş aşağı duruyordu sıpam önden göremedi. Bide ikili testte burun kemiği tr standartlarına göre kücüktü ama kan normaldi ense kalınlığı da normaldi. Burun eşimin tarafında genetik çok küçük burunları var ondan pek takılmadım. Bu arada 17. haftamda ben özelede gitmiştim doktor sorun gözükmüyo demişti

• Beğen
Reactions: The
5 haftamda verdi bana ama ben hiç kullanmadım zaten dedim yeterince ilaclarım var kayısı suyla iyi geliyordu bana ama şimdi eskisi gibi diğil..bu gün balık yedim ondan süt içmedim
O zaman bu akşamlık iç kuzum ilaçtan. Önemli olan çok fazla içmemek ilacı alışkanlık oluyormuş çünkü

Hayırlı akşamlar kızlar bebişler ne yapıyor 👼
Ben artık hiç rahat hissetmiyorum sanki nefes alış verişim zorlaştı 😑
Fındığım artık baya kendini belli ediyor ve gerçekten çok hareketlenmeye başladı dışardan görünüyor yavru kedim göbeğimle oynuyor bu ara bebeği yakalamaya çalışıyor 😂 merdiven çıkmak çok yormaya başladı ayakta çok kalamiyorum ve hala isim bulamadık 🤦

3 tane kuru kayısıyı bir su bardağı suya koy sabah aç karna kayısıları yiyip suyu iç balım çok işe yarıyor rahatlatır baya mideni birde Antep fıstığı kabak çekirdeği ye avuçla oda rahatlatıyor

3 tane kuru kayısıyı bir su bardağı suya koy sabah aç karna kayısıları yiyip suyu iç balım çok işe yarıyor rahatlatır baya mideni birde Antep fıstığı kabak çekirdeği ye avuçla oda rahatlatıyor
Kayısıya sadece suyla içiyordum bu akşam koyayım o zaman..kabak çekirdeği normalde evet rahatlatıyor onuda denedim bu gün ama tık yok

X