2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Hava soğuk ama eğer yağmur çok rüzgar yok ise biz akşam yürüyüşü yapmaya başladk. Ara ara çıkıyoruz 20dk falan yürüyüş yapıp dönüyoruz. Pilates için henüz başlamadım. Ancak ufak ufak kendimi yormayıp zorlamayacak hamiş pilatesine başlamayı düşünüyorum önümüzdeki ay.

Amin kuzum inşallah, ben yine topik başkanı oldum. bizim topiğin başkanı değişti ben oldum. Durmak yok, yola devam.

İnsallah heyet isinide hemen halledersin ugrasmadan gündüzleri azcik yuruyuste yap temiz hava iyi gelir
İnşallah kuzum inşallah kuzum tekim ve tansiyon sorunum var ya gündüzleri o yüzden çıkmam endişe ederim nolur nolmaz diye. Bir de havalar burada fena soğudu tabi. Yakında kar yağar zaten eşimle biraz bi iki tur çıksam yeter bana akşamüstü

10 gün kuzum. Zaten haftaya kontrolüm var. O kontrolde konuşcam heyet için. Verirler diye düşünüyorum çünkü ekstre bir durum var keyfi istemiyorum ki
Bencede verirler ya tansiyonun yüksek seyrediyor zaten raporluyken bu havada gidip tatil yapacak halin yok ya

Amin kuzum inşallah, ben yine topik başkanı oldum. bizim topiğin başkanı değişti ben oldum. Durmak yok, yola devam.
Gördüm kuzum hayırlı olsun yeni topiğin ben bilgisayar ortamından hiç hoşlanmıyorum hiç yapabileceğimi sanmıyorum, yazılılarımı bile eşim hazırlar

Bencede verirler ya tansiyonun yüksek seyrediyor zaten raporluyken bu havada gidip tatil yapacak halin yok ya
Dur ben hamile hamile kayağa gideyim oyyy oyyy sağlıkla şu süreci tamamlayalım Allah ım

hadi öğlen yemeği ne yediniz gaza getirin beni gerçi akşam o kadar yemek konuştular gram canım istemiyor nasıl bir can bu ben anlamadım

Gördüm kuzum hayırlı olsun yeni topiğin ben bilgisayar ortamından hiç hoşlanmıyorum hiç yapabileceğimi sanmıyorum, yazılılarımı bile eşim hazırlar
Benim mesleki deformasyon. Tüm gün işim zaten bilgisayarda. Yapışık ikiz gibiyiz. Telefondan kadınlar kulübüne girmek benim için işkence. Burada büyük büyük daha rahat okuyorum yazıyorum

Yaa bak o değil de şim sen böyle yazınca hatırladım. Ben hamile kalamam diye bu yılbaşında uludağa falan böyle karlı bir yere gidelim, kayak falan yapmaya çalışalım kıçımızın üstüne düşe kalka istiyordum. Neyse belki seneye bebişle gideriz. hiç kış tatili yapmadım hep içimde kaldı. Şimdi gitsek gideriz ama kar topu savaşı bile yapmaz benim koca benimle şu durumda

Yok kuzum gitme zaten tehlikeli Allah korusun düşersin falan. Bebişle inşallah

Kız bana doktorun biri heyet raporu o yüzden vermediklerini söylemişti gidip tatil yapıyorlar denetimde sıkıntı yaşıyoruz diye dedim ben ikiz hamileliğimde kendimi zor taşıyorum tatile nereye gideceğim değiştim o doktoru öğlen kemik ilikli et suyu çorba ve kuru fasülye yedim kuzum fasulyeyi zorla yedim ama hiç canım istemiyordu sırf yararlı baklagil diye yedim kız nasıl iştah olmaz nasıl tavsiye versem şaşırdım sana ben ilk haftalar mide bulantım gitsin diye yemek yiyordum düşün benden sana hayır gelmez kuzum benim gözüm aç

Kızlar benim haberim yok bu ay yine indirimler olucakmı?yine bir kaç bir şeyler almak istiyorum

Ahahhahahahaha keşke benim de olsa kemik ilikli çorba mı içmemiz lazım? Migros’ta satılan var bir tane ondan yapsam olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…