2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ahahhahahahaha keşke benim de olsa 😂😂😂 kemik ilikli çorba mı içmemiz lazım? Migros’ta satılan var bir tane ondan yapsam olur mu? Eki Görüntüle 3348034
Kuzum bana perinatolog Muhakkak hafta da bir kemik ilikli etki çorba içeceksin dedi beyin kas kilo gelişimleri için bende 18. Haftadan beri düzenli içiyorum annem kasaptan alıyor ilikli kemik onu kaynatıp et didikleyip yapıyor hazırları hiç bilmiyorum içmedim nasıllar ama içeriği temizse olur tabi şifa olsun 🙏🏻😍

Kuzum indirimler ara ara oluyor. Ne alacaksın sen bana söyle ben görür görmez yazarım buraya 🥰❤️
İlk önce bu ay bebek arabasını Hall etmek istiyoruz ama benim aradıklarım uçuk fiyatlar diğil tabi🤭Giyim indirimde ne olursa alırım göğüs pompası ateş ölçen nem ölçen bunları aradan çıkartmak istiyorum ben kendimde bakıyorum ama yani güzel indirimler yok en sonda alıcam mecbur😏

Kızlar yaa aranızda evde egzersiz yapan veya pilates vs yapan var mı acaba? Nefes egzersizleri falan. Ben düzenli yürüyüş yapamıyorum maalesefki, evde de bir şeyler yapmak istiyorum ama bu sağlıklı olur mu bilemiyorum
İlk gebeligimde hamile yogası yapıyordum, çok faydasını görmüştüm. Ama bunda riskim olduğu için maalesef yapmıyorum 🥲

İndirim olur mu bilmiyorum ama ben nasipse 15 aralıktan sonra çoğu şeyi toplu alacağım yeni yıl zammı gelir kesin
Ben de bugün yine aldım bir şeyler. Başladım almaya yine. Şu asgari ücret zammı belli olduğu gibi asgari ücret oranında zamlanacak gibi geliyo her şey. Zam oranları belli olmadan alim diyorum uygun gördüğüm şeyleri.

Kuzum bana perinatolog Muhakkak hafta da bir kemik ilikli etki çorba içeceksin dedi beyin kas kilo gelişimleri için bende 18. Haftadan beri düzenli içiyorum annem kasaptan alıyor ilikli kemik onu kaynatıp et didikleyip yapıyor hazırları hiç bilmiyorum içmedim nasıllar ama içeriği temizse olur tabi şifa olsun 🙏🏻😍
Ahhh ahhhh anneciğim burada olsa yapardı da işte yok ki 😔 ben görüyorum çocuklara falan bunu kullanıyorlar o yüzden almıştım zaten. Madem yapayım ben de bundan

Ebebek takip ediyorum canım bebek arabasına etseler çok sevinirim😄
Ben bu bebek arabasından almıştım geçen ay 8.400TL'ye. Fiyatı artmış şimdi. Ama Şubat sürekli takip etmek lazım. Ara ara farklı bebek arabalarına yapıyolar hepsine değil de.

İlk önce bu ay bebek arabasını Hall etmek istiyoruz ama benim aradıklarım uçuk fiyatlar diğil tabi🤭Giyim indirimde ne olursa alırım göğüs pompası ateş ölçen nem ölçen bunları aradan çıkartmak istiyorum ben kendimde bakıyorum ama yani güzel indirimler yok en sonda alıcam mecbur😏
Kuzum kızların dediği gibi şubatta e bebekte çok indirim oluyormuş

Ben de bugün yine aldım bir şeyler. Başladım almaya yine. Şu asgari ücret zammı belli olduğu gibi asgari ücret oranında zamlanacak gibi geliyo her şey. Zam oranları belli olmadan alim diyorum uygun gördüğüm şeyleri.
Ne aldın kuzum ❤️😍 yaaa aldıklarınızı paylaşın beraber mutlu olalım ❤️❤️ ben biri alışveriş yapınca da çok mutlu oluyorum 😂😂😂😂😂

Evet kuzum. Ben sizden 1 ay sonra hamiş kalmıştım 🥰 ama sizden kopamadım diye Nisan ve Mart ayı topiklerinde takılıyorum 😂
Belli olmaz kuzum ucundan mart annesi olursun belki 🤭 bana da şubat olcam gibime geliyor 🙈 Mart ı görsem keşke. Hatta doktor tarih sorarsa 14 mart isterim dünya pi günü 🤭🤭

Ben bu bebek arabasından almıştım geçen ay 8.400TL'ye. Fiyatı artmış şimdi. Ama Şubat sürekli takip etmek lazım. Ara ara farklı bebek arabalarına yapıyolar hepsine değil de.

Fiyatı artmış evet ben taktım kahverengine travel olsa bile alıcam çantam deri kahverengi ondan istiyorum uyumlu olsun🤭

Bende ondan çok şeyi bu ay almak istiyorum arada bir heyecan geliyor bana sanki yetişemicem diye🫣☺️
Ay evet bende bazen diyorum ya hallederiz daha var sonra alınacaklara favorilerime bi bakıyorum diyorum bunları al gelsin yıka ütüle steril et yerleştir hazırla vakit geldi zaten diyorum panik oluyorum 😁

Ahhh ahhhh anneciğim burada olsa yapardı da işte yok ki 😔 ben görüyorum çocuklara falan bunu kullanıyorlar o yüzden almıştım zaten. Madem yapayım ben de bundan
Yakında bir aile ferdi iyi oluyor kuzum 🌸 sen kendini yormadan tansiyonun çıkmadan yavaş yavaş yap bi çorba kendine mis gibi iç inşallah bol bol iştahla 🙏🏻🙏🏻

Ay evet bende bazen diyorum ya hallederiz daha var sonra alınacaklara favorilerime bi bakıyorum diyorum bunları al gelsin yıka ütüle steril et yerleştir hazırla vakit geldi zaten diyorum panik oluyorum 😁
A Afratafrac sağolsun dün dedi sanki seninki şubatda olucak diye😅oturdum düşündümki kız haklı ya öyle olursa bir heyecan bastı beni🤭hemen eşime dedim hızlı olmak lazım😄

X