2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kuzum benim ya hamislik tam bir sınav oldu senin için insanın midesi almayınca ne yapsan olmuyor bu sefer yediğinde gidecek diye korkuyorsun o kadar ilaç var yok mu bunu kesecek bişey ya kıyamam sana ya Allah'ım yardımcın olsun tez zamanda dursun bu bulantı artık

ayyy kızlar bişey sorcam size .. şu göğsümün hemen orta alt kısmı midemin hemne üstü yani bosluk var ya tam orası iki gündür nasıl batıyor anlatamam size .duramıyorum yerimde ..annemde teyzemde de olmus belli aydan sonra .. sizde oluyor mu ne yapıyorsunuz gecmesi için ve en önemlisi geciyor mu

Ne güzel bir meslek hastalığı bu ellerine sağlık kuzum

Bende tam orda oldu batma sonra kendisinden geçti gitti

Benim akşam yemekten sonra orası ağrıyor nefes alamıyorum bazen yemek yerken ama sonra geçiyor neden olur bilmiyorum organlar mı yavaş yavaş yer değişiyor ki? Bir de iştahım var ama akşam yemek yerken tıkanıyorum aslında yemek istiyorum daha doymadım ama tıkanıyorum

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-06-17-41-38-668_com.google.android.apps.photos-edit.jpg
    90,9 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_2023-12-06-17-40-46-619_com.google.android.apps.photos-edit.jpg
    81,1 KB · Görüntüleme: 54
Amin kuzum amin inşallah prillam içiyorum ama sağolsun etkileyemiyor

bebek büyüdükçe yukarı cıktıkca baskı yapıyo heralde oraya valla bilemedim cok kötü

Doktorla bir konuşcam kuzum haftaya zaten randevum
Öyle aç kalma kuzum bak ne güzel başlamıştın beslenmeye..ben haşlanmış yumurta yemeyen biriyim normalde hiç yemem yani sen görsen ben nasıl şimdi yiyorum yumurtayı çok çok küçük doğruyorum yani inanılmaz küçük öyle tüketiyorum çocuk için hepsi ilk defa eşim görünce şaşırdı şimdi tabi alışmış

bi de annem diyo ki dur daha o acı ne ki kafayı yicem cok acıyo yaaaa zaten bi yandan ellerimde gecmedi sabah kapatamıyroum bile şişlikten ..kızlar son ay zor gececek galiba
Yok kuzum benimki çok acımadı sanki haraket etdikce batma oluyordu..benimde gece bacaklarıma kramplar giriyor şiddetli sonra bütün günü gezemiyorum ağrıdan

Yok yok kuzum soruyorum sadece. Panik anında naparım diye her ihtimali düşünür çünkü beynim hiç susmaz
Çok paniklik bir durum olduğunda direkt doktorunu ara canım mesaj atma bize gel ben de gelirim derse can’a geçersin yoksa acile gidersin. İnşallah öyle bir durumda kalmaz planlı, programlı ilerler her şeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…