2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızçeler gümüş kapak almayı düşünüyor musunuz? Lansinoh krem aldım ocakta sürmeye başlayacağım çevrem 1 ay önceden sürmeye başla diyor ilave olarak kapakta alsam mı onu düşünüyorum 🤔😁
Ben almadım gümüş kapak lazım olursa hemen alırım diye düşündüm çoğu yerde var elimin altında bulunsun diye silikonlarından aldım sadece

Kızçeler gümüş kapak almayı düşünüyor musunuz? Lansinoh krem aldım ocakta sürmeye başlayacağım çevrem 1 ay önceden sürmeye başla diyor ilave olarak kapakta alsam mı onu düşünüyorum 🤔😁
Evet cnm bnada eşimin eczacılarından biri 1 ay öncesıne kullanmaya baslasın demiş. Gümüş kapak degılde göğüs kalkanı aldım bakalım.
Lansınoh alacaktım, eczacı fito önermiş

Kızlar size de sorayım. Kv yanında emzirme konusunda rahat mısınız. Daha doğrusu memelerin gözükmesi konusunda? Ben rahatsızım ama sanırım ben büyütüyorum bu durumu.

Kızlar size de sorayım. Kv yanında emzirme konusunda rahat mısınız. Daha doğrusu memelerin gözükmesi konusunda? Ben rahatsızım ama sanırım ben büyütüyorum bu durumu.
her insan farklıdır canım ben çekinmem ama sen çekinebilirsin rahat hissetmediğini dile getirmende problem yok

Kuzum tecrübesizim ama herkes şöyle diyor öyle bir raddeye geliyorsun ki gözün birşey görmüyor utanmıyorsun vs. Ama ben açıkçası net bir şekilde buna engel olmayı düşünüyorum çünkü diğer türlü kv min hiç çekinmesi olmaz. Zart zurt girer odaya vs. Eşime söyleyeceğim uyarması konusunda da. Eşim de bunu garip karşılamaz zaten.

her insan farklıdır canım ben çekinmem ama sen çekinebilirsin rahat hissetmediğini dile getirmende problem yok
Sanırım küçüklüğümden geliyor bu utanma duygum. Benim doğduğumdan beri göğüs uçlarım hep içerideydi. Çevremde kim görse şaşırıp "aaa yazık", "aaa memeye bak ne biçim" tarzı yorumlar yapıyordu ailedeki büyük kadınlar. Hatta halam ve kuzenim mememi deli gibi sıkıyordu içinden uç çıksın diye küçükken zorla ve öyle canım yanardı ki.

Bende hep bir utanma saklama duygusu oluştu. Hatta evlenirken en büyük korkum eşimin vereceği tepkiydi. O kadar utanıyordum ki. Ama enteresan bişi oldu, hamile kaldığım gibi iki göğüs ucum da dışarı çıktı bir daha da içeri girmedi. Şimdi sanki mermi var uçlarında öyle geziyorum. 😂 Yine de o utanma duygusunu atamıyorum. Neyse aşacağım bir şekilde sanırım bu utanma duygusunu.

Kuzum tecrübesizim ama herkes şöyle diyor öyle bir raddeye geliyorsun ki gözün birşey görmüyor utanmıyorsun vs. Ama ben açıkçası net bir şekilde buna engel olmayı düşünüyorum çünkü diğer türlü kv min hiç çekinmesi olmaz. Zart zurt girer odaya vs. Eşime söyleyeceğim uyarması konusunda da. Eşim de bunu garip karşılamaz zaten.
BEnce de, bu kadının kararı olmalı. Eşime söyledim bugün. Doğum olduğunda anneni de alırsın dışarıya emzireceğim zaman diye. Nolcak canım o da kadın dedi. Nası cevap vereceğimi bilemedim.

BEnce de, bu kadının kararı olmalı. Eşime söyledim bugün. Doğum olduğunda anneni de alırsın dışarıya emzireceğim zaman diye. Nolcak canım o da kadın dedi. Nası cevap vereceğimi bilemedim.
Ben hoşlanmam bu durumdan vs de kuzum. Benim eşim bu konularda kendi içinde çekinir o yüzden bana hak verir diye düşünüyorum. Mesela annemlerde asla pijamalı dolaşmaz. Uyanınca beni bekle üstümü değiştireyim der odadan çıkmamız işin vs 😅 bunu da anlar diye düşünüyorum. Utanmayabilirim aslında ama dediğim gibi bu fırsatı verirsem hiç çekinmesi olmaz kadının biliyorum ben. Nolcak gözüm görmüyor vs der eminim

Sanırım küçüklüğümden geliyor bu utanma duygum. Benim doğduğumdan beri göğüs uçlarım hep içerideydi. Çevremde kim görse şaşırıp "aaa yazık", "aaa memeye bak ne biçim" tarzı yorumlar yapıyordu ailedeki büyük kadınlar. Hatta halam ve kuzenim mememi deli gibi sıkıyordu içinden uç çıksın diye küçükken zorla ve öyle canım yanardı ki.

Bende hep bir utanma saklama duygusu oluştu. Hatta evlenirken en büyük korkum eşimin vereceği tepkiydi. O kadar utanıyordum ki. Ama enteresan bişi oldu, hamile kaldığım gibi iki göğüs ucum da dışarı çıktı bir daha da içeri girmedi. Şimdi sanki mermi var uçlarında öyle geziyorum. 😂 Yine de o utanma duygusunu atamıyorum. Neyse aşacağım bir şekilde sanırım bu utanma duygusunu.
her meme her vajina farklı kendine has olduğu gibi kabul etmek en güzeli insanlar cinsel içerikli videolarda gördükleri insanları normal olarak kabul edip onlar gibi gözükmeyeni tabiri caizse defolu gibi görüyorlar bence her meme güzeldir hatta bana göre en makbulü küçük meme ne rahatsız eder ne dekolteyi tehlikeye sokar müthiş bir şey.

Kuzum bu konu geçende benimde aklıma geldi ama ben çekinirim ya . Sadece annemin yanında çekinmem emzirirken . Bi de şöyle bir durum var, emzirme ve alt alırken çocuk onun mahremiyet olduğunu bilsin istiyorum. Kimse olmasın o an yanımda yani . Eşime de şöyle söylüyorum ; sen benim 2 buçuk yıllık kocamsın ama yanında gaz bile çıkaramıyorum herkesin yapısı farklı diyorum 😂😂 ablası çünkü bütün memeler ortada oluyor falan demişti. Aklına işliyim yavaştan dedim utanacağımı 🙈

Ben annemin yanında bile rahatsızım kv hiç düşünemiyorum bile
bi bakışımla susturabilme yeteneğim var annemi de annesini de saygısızlık yapmayacağımı bilirler ama çizgiyi aşarlarsa susmayacağımı da ben memelere özgürlük diyorum çünkü bebek bu belli olmuyor yarım saat emzirirsin 2 dk bırakır sonra kıyameti koparır tekrar meme diye her defasında konum değişme ya da değiştirtme gibi bir durum olamaz diye düşünüyorum

X