2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
benim annem de kv de izmitte oturuyor annem ocak sonundan nisana kadar kalacak kv de gelir gider bi süre ya da görümceleriyle aynı semtteyiz gider orda kalır gelip gider eşim yıllık izin alacak normalde yalnızlığı tercih ederdim onlar da bilir yalnızlığı sevdiğimi ama bizim ilk bebe kv nin ilk torun olunca yapanın da eline vurmamak lazım diye düşünüyorum bunalırsam söylerim zaten
Benim kv ilk torunu yani tabi baksın torununa sadece emzirmede bizi anlamalı bu normal yani benim yanımda oturmağın ne anlamı varki emzirirken annede sıkılınca bence bebişte hiss ediyor rahat olamıyoruz

Selam kızlar bugün 26+4 kontrolümüzden geldik, kilosu 1 kilo 50 gram olmuş maşallah. Her şey yolunda, ama yeni doktorumun iki üç dakika banıp kaldırması ve video çekimine de izin vermemesi sinirimi bozuyor özel hastahane sonuçta. Sizde öyle olan var mı neden izin vermiyor bu doktor
Maşallah canım ne kadar büyümüş 😍😍 ayyy bizim günümüz aynı yaaa 💞 ama benim minnak küçük. En son 2-3 hafta önce gittim 650 grdı daha 😂 yaa video çekimine niye izin vermiyor cidden . Sizi değil bebeğimi çekiyorum desen 😂 bizim doktor bundan sonra her gelirken flaş getirin fotoğraflarını flaşa atalım dedi

Selam kızlar bugün 26+4 kontrolümüzden geldik, kilosu 1 kilo 50 gram olmuş maşallah. Her şey yolunda, ama yeni doktorumun iki üç dakika banıp kaldırması ve video çekimine de izin vermemesi sinirimi bozuyor özel hastahane sonuçta. Sizde öyle olan var mı neden izin vermiyor bu doktor
Alla alla niye öyle yapıyor çok enteresan. Biz ilk doktora sorduk video çekebilir miyiz diye. Tabiki sorun yok demişti. Her gidişte çekiyoruz artık. Ayrıntılıyı da çekmiş eşim yarım saat. Bilemedim valla niye öyle yaptı. Olsun bebeğin iyiniş çok şükür.

ben eşimin yanında hiç geyirmemiş osurmamıştım ta ki hamileliğime kadar ki sevgililiğimizden beri 4 yıldır hep dip dibeyiz saldım haber veriyorum hazırlıklı ol geliyor diye :KK70:
Yok öyle demiyorum🤣🤣 yine çalıştığım kadarıyla yanında etmiroyum geçen defa ilk defaydı kaçacak yerim yoktu sarılmıştı bana😅😅

Benim kv ilk torunu yani tabi baksın torununa sadece emzirmede bizi anlamalı bu normal yani benim yanımda oturmağın ne anlamı varki emzirirken annede sıkılınca bence bebişte hiss ediyor rahat olamıyoruz
Aslında onların demesi lazım, ben çıkayım sen rahat emzir gibisine.

Maşallah canım ne kadar büyümüş 😍😍 ayyy bizim günümüz aynı yaaa 💞 ama benim minnak küçük. En son 2-3 hafta önce gittim 650 grdı daha 😂 yaa video çekimine niye izin vermiyor cidden . Sizi değil bebeğimi çekiyorum desen 😂 bizim doktor bundan sonra her gelirken flaş getirin fotoğraflarını flaşa atalım dedi
Ben de 4 hafta önce gittiğimde 530 gramdı maşallah iyi kilo almış şaşırdım 😂 seninki de büyümüştür şimdi. Ay ne güzel ya seninki flaş bile izin veriyor benimki yüzünü göstermiyor falan diye üç boyutlu bile açmadı. İki dakika siyah ekranda gösterdi bitti

Ben de 4 hafta önce gittiğimde 530 gramdı maşallah iyi kilo almış şaşırdım 😂 seninki de büyümüştür şimdi. Ay ne güzel ya seninki flaş bile izin veriyor benimki yüzünü göstermiyor falan diye üç boyutlu bile açmadı. İki dakika siyah ekranda gösterdi bitti
Fotoğrafını bastırtcam üç boyutlu güzel bi kare yakalayabilirseniz odasına koymak istiyorum çok özendim desen ne tepki verir ki kuzum

Alla alla niye öyle yapıyor çok enteresan. Biz ilk doktora sorduk video çekebilir miyiz diye. Tabiki sorun yok demişti. Her gidişte çekiyoruz artık. Ayrıntılıyı da çekmiş eşim yarım saat. Bilemedim valla niye öyle yaptı. Olsun bebeğin iyiniş çok şükür.
Ya ben de bundan önce başka doktorlara gittim onlar izin veriyordu bu kadın izin vermiyor. Bir doktor tutturamadım ya. Ben de belki başka çektirmeyeler vardır diyordum sizinkiler hep izin vermiş ne güzel

Kızlar bana yardım edin ya attık gerçekten ağlıyorum. Yiyemiyorum. Sabah kustum ve bu saat oldu aç değilim. Zorla muzu teptim ağzıma ama bildiğiniz tepiyorum hemen bitsin midem bulanmasın diye 😔😔 muz yiyince çocuk hareketlendi. Sabahtan beri hareket etmiyordu 😔 çocuk aç diye daha çok stres oluyorum

Kızlar bana yardım edin ya attık gerçekten ağlıyorum. Yiyemiyorum. Sabah kustum ve bu saat oldu aç değilim. Zorla muzu teptim ağzıma ama bildiğiniz tepiyorum hemen bitsin midem bulanmasın diye 😔😔 muz yiyince çocuk hareketlendi. Sabahtan beri hareket etmiyordu 😔 çocuk aç diye daha çok stres oluyorum
kuzum stress yok sakiiiin olabilir eğer çok kötü hissedersen acile git de durumunu çoğu acil serum takıyor o durumda

Bizde eşim tarafınde ilk tek ve son torun olacakları için kv meraklı 👀 ama elime dedim zaten babalık izni ve yıllık izin birleşitirip sen evde olacaksın ikimiz yeteriz belkiiii net kesin değil sen işe dönünce çağırırız duruma göre bakarız kimseye söz verme dedim o anladı zaten şükür 😁 tabiki ikiz bebelere eşimle tek bakacak değilim gizliden annemi arayıp çağıracağım eşim o an öğrenecek ama olsun annem hemen arka sokağımda 😬🤣 belki küveze girerlerse zaten kimse gelmeyecek yani şimdiden birine söz vermek istemiyorum o an ki psikolojim her şeyi değiştirebilir

Kuzum çocuk aç diye düşünme sadece yemediğinde enerjisi olmuyor yani zor bir durum ne desek de senin iştah durumunu bulantını değiştirmez doktora serum taktırabilirsin 🙁

X