2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
BEn de dolap yapmıyorum. Park yatak aldım ve geriye dolap kaldı. Ancak bir kaç tane ürün paylaşılmış görünce gözlerime inanamadım 😂 Bu arada Ytaş tan sünger yatak aldım ben park yatak içerisine.
Ben de alcam kuzum acelesi yok diye almadım ama fiyatı artmış 😂 düştüğü an alırım.
Bişi dicem, çok fazla kustuğun için midende sorun olmuş olabilir. Rennie tablet hamileyken serbest, doktorlar sınırsız kullanabilirsiniz diyorlar. Tavsiyem gün içinde 1-2 tane iç bakalım midenin rahatlaması gerekiyor olabilir.
Rennie duo şurup var kuzum doktorum onu vermişti. Yok ya midem almıyor almıyor. Zorla yiyorum anlatamam 😔 nar yiyorum mesela kıyma tadı geliyor. İstemiyorum yani 😔😔

Ben de alcam kuzum acelesi yok diye almadım ama fiyatı artmış 😂 düştüğü an alırım.

Rennie duo şurup var kuzum doktorum onu vermişti. Yok ya midem almıyor almıyor. Zorla yiyorum anlatamam 😔 nar yiyorum mesela kıyma tadı geliyor. İstemiyorum yani 😔😔
Ay evet ben 850TL ye aldım. Şimdi baktım fiyatı artmış baya.

Valla yürekten diliyorum ağız tadının değişmesini. İştahının gelmesini. Yapacak bişi yok. Kuş kadar yiyeceksin ama sürekli yiyeceksin. Bir oturuşta tam öğün yapmayacaksın o zaman. Gittin geldin ağzına sadece bir lokma atacaksın.

Ay evet ben 850TL ye aldım. Şimdi baktım fiyatı artmış baya.

Valla yürekten diliyorum ağız tadının değişmesini. İştahının gelmesini. Yapacak bişi yok. Kuş kadar yiyeceksin ama sürekli yiyeceksin. Bir oturuşta tam öğün yapmayacaksın o zaman. Gittin geldin ağzına sadece bir lokma atacaksın.
Aminnn amin ben de diliyorum. Doğurunca yine böyle olsun. Ama şimdi değil 😥😥 ailede böyle olan kimse yok bir ben 😔

Aminnn amin ben de diliyorum. Doğurunca yine böyle olsun. Ama şimdi değil 😥😥 ailede böyle olan kimse yok bir ben 😔
İŞte her hamilelik kişiye özel resmen. Hatta aynı kişinin yaşadığı her hamilelik bile birbirinden farklıymış öyle diyorlar. Olmuşla ölmüşe çare yok. Üzülüp stres olup sadece psikolojini kötü etkilersin. Çok şükür bir şeyler yiyebiliyorsun bir şekilde. Dediğim gibi oturup bir tabak yeme. Zorlama. Gördüğün gibi kusuyorsun. Belki de 2 hafta sonra çok daha iyi hissedeceksin belli de olmuyor bu durum. İnşallah öyle olur.💕💕💕

İŞte her hamilelik kişiye özel resmen. Hatta aynı kişinin yaşadığı her hamilelik bile birbirinden farklıymış öyle diyorlar. Olmuşla ölmüşe çare yok. Üzülüp stres olup sadece psikolojini kötü etkilersin. Çok şükür bir şeyler yiyebiliyorsun bir şekilde. Dediğim gibi oturup bir tabak yeme. Zorlama. Gördüğün gibi kusuyorsun. Belki de 2 hafta sonra çok daha iyi hissedeceksin belli de olmuyor bu durum. İnşallah öyle olur.💕💕💕
Amin amin inşallah 🙏

Kuzum şuan farkettim ki bebişin iç zıbını yok 😂😂 onu alıcam bi :) yaa kısa kollu 0-3 ay alalım bolca dimi. Onlar çok kirleniyormuş sonuçta .
Evet ben zıbın çok alacağım sürekli kakası taşabilirmiş falan üstü pislenir eder hemen yıka kurut ütüle aynı gün olmayabilir o yüzden almak gerek :)

Evet ben zıbın çok alacağım sürekli kakası taşabilirmiş falan üstü pislenir eder hemen yıka kurut ütüle aynı gün olmayabilir o yüzden almak gerek :)
Kuzum hangisinden alacaksın. Bende senin gibi düşünüyorum . Aldığında benimle de link paylaşır mısın. Hem uygun hem kullanışlı bir şey arıyorum 🤣🤣

Vivense kendi ürünlerini üreten bir mağaza değil aslında. Birilerinden alıp kendi satıyor ve hâliyle üstüne fiyat farkı koyuyor. Beğendiğin model sanırım setay mobilya diye bir markanın ürünü. Ordan daha ucuza alabilirsin canım araştırdın mı?
Evet doğru baktım canım setay mobilya Koçtaş ta satıyor , gözümle bir göreyim istedim mağazada , Muğla da oturduğum için çok alternatif yok görmeden internetten almak istemedim

• Beğen
Reactions: The
Kuzum hangisinden alacaksın. Bende senin gibi düşünüyorum . Aldığında benimle de link paylaşır mısın. Hem uygun hem kullanışlı bir şey arıyorum 🤣🤣
Tamam kuzum 15 aralıktan sonra inşallah kalan kıyafetleri toplu alacağım link atarım 🙏🏻🐣 evet ya çoklu alacağımız için uygun fiyatlı da olması şart bir de pamuklu bakacağım ciltleri hassas olur diye minnaklar daha 😍

Ay kızlar bazen attığınız ürünlere bakıyorum da fiyatları çok yüksek. Kendimi kötü hissediyorum 😂 Hepiniz mi zenginsiniz. Allah daha çok versin. Çenem yoruldu. 😂 Ben de 2-3 bine dolap pahalı mı olur diyordum fghjkljhg
😊😊 yok canım bende park yatak aldım prego miami önce biraz yanımda yatacağı için , ayrı odaya aldığımda da evim küçük sadece dolabını alacağım takım yatağını almayacağım , dolapta ahşap ladin istediğim için biraz pahalı

Bana 16 Mart hep yazıyor ultrasonda bakalım hayırlısıyla zamanında kucağımıza alak🙌🏻🙌🏻☺️☺️
bizimki sata göre 11 mart ultrasonda 9 mart yazıyor benim doğum günüm 8 mart inşallah durur o zamana kadar da hep şubatta doğuracakmışım gibi geliyor bi de dün gece doğumun başladığını gördüm rüyamda garip oldum

Kızçeler gümüş kapak almayı düşünüyor musunuz? Lansinoh krem aldım ocakta sürmeye başlayacağım çevrem 1 ay önceden sürmeye başla diyor ilave olarak kapakta alsam mı onu düşünüyorum 🤔😁

bizimki sata göre 11 mart ultrasonda 9 mart yazıyor benim doğum günüm 8 mart inşallah durur o zamana kadar da hep şubatta doğuracakmışım gibi geliyor bi de dün gece doğumun başladığını gördüm rüyamda garip oldum
Yaa ne güzel aynı günde olursa süper olur☺️benimde kardeşimin 10 mart doğum günü o kadar istiyorki teyzesiyle aynı günde doğulsun🤭

X