Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
Benim de öyle bir tarafa toplanıyor ama ben totosu olduğuna çok eminim. Çünkü ultrasonda da oldu. Canlı canlı görmüştüm o anı. Sol tarafta sertleşiyor sonra sağ tarafa doğru ayaklarını uzatıyor miniğim.

Kızlar bebeğin hareket edişinden bebek olduğu belli oluyor dediğiniz gibi kafa popo hissediyorsunuz kasılmada ise ani bir sertleşme oluyor

ben şokk benimde çok oluyor top gibi çıkıntı geriliyor taş gibi oluyor bende poposu fln diye seviyorum kasılma olduğunu bilmiyorum

Bugün okadar sinirliyimkii burayada yazmazsam sanırım dolmaktan patlıcammmm. babam köyden geldi sözde torunları özlemiş görüp gitcekmiş full ablamla ve çocukları ile görüştü bana bir kere geldi oğlumu akşam gördü bugün geri gitmiş çocuk dede fln diye soruyor yok çünkü ablam ve çocukları hep önceliklidir ben 2. sınıf 2. kalite heppp . annem köyde babamda gitti ilk doğumumdada köydelerdi ve ben doğurdum eve geldim ertesi gün geldiler zahmet edip annem hiç yanımda kalmadı birkaç gün geldi sonra yine gittiler köye . bundada annem nezaman tarih fln diye soruyor ona göre son gün gelcek yani ondan habire soruyor okadar içimde kalan acıtan birşeyki bu dün hastanede millet anası dahası herkesi gelmiş benim kimsem yoktu. sancım geldiğinde gece aramıştım babam hadi biz yrın çıkarız yola fln demişti taaa akşam yola çıkmışlardı ertesi gün geldilerr okadar doluyomki yazarken bile ağlıyorum

Valla kasılmaysa da artık benim için fark etmez ben hala kızımın kafası diye sevmeye devam hamilelikte hep bir şeyler duyuluyor valla bence cahillik mutluluk 20 yaşında anne olanları izliyorum cesaretlerini tebrik ediyorım, yaş ilerledikçe okudukça insan daha pimpirikli evhamlı olabiliyor kadın doğum doktoru gibi oldum valla tek farkımız ben Latince terimler bilmiyorum

Canım üzüldüm valla okurken. Babanın yaptığından ziyade annenin yalnız bırakması daha can sıkıcı. İnsan en çok onu yanında istiyor bence bu dönemde. Peki açıkça yanına erkenden gelmesini istedin mi? Acaba eşinle hallettiğini düşündüğü için mi gelmedi hemen ya da kayınvalidene falan mı güveniyor? Yani bunlar sebep olmamalı tabi ama insanların düşünceleri bazen bambaşka olabiliyor

bilmiyorum ne düşündüğünü inanki artık sormuyorumda zaten içimde birikip birikip doluyor işte . tabi ben tarihi erken söylüyorum ki ona göre gelsin diye ama hala şunu yapıyom tarhana yapıyom yufka açıyorum diye anlatıyor onun öncelikleri farklı ondan sanırım

Ben ilk kayınpederinden bahsediyorsun sandım sonradan Anladım kendi annen babandan bahsettiğini. Acaba hani sadece tahmin yürütüyorum eşin varken rahat mı değiller . Belki eşin birşey söylemiştir onlarda seni kırmamak için uzak kalmayı tercih ediyorlardır. Belki eşin tarafı onları kırmıştır bilmediğin durumlar vardır. Sanki annenle konuşsan çözebilirsin çünkü ben sanmıyorum hiçbir kız annesinin böyle uzak kalacağını. Yada çok gamsız bir Kadın annen . Ama bence ilk seçenek daha Mantıklı annenle konuşmayı dene bence canım belki çözülür

Pazar günü 33 hafta 2.3 kilo çıkan çocuğum bugün kontrolde 32 hafta 1.8 kilo çıktı... Doktor mu iyi bakmadı yoksa acilde mi yanlış baktılar anlamadım çok korkmaya başladım şekerim de çıkmaya başladı yoktu normslde şekerim ama şuan açlık şekerim 100 lerde neden böyle oluyor acaba bebek 3 günde 500 gr verip küçülmüş olamaz değil mi ya

Küçülüceğini sanmam en fazla sabit kalırdı bir yanlış olmalı bence.

yok canım öyle bir durum gamsız kısmı daha doğru biraz takibi annem ama o bağ çok yok işte

yok canım neden küçülsün bebek yanlış ölçümdür o ya ben bu rakamların çokta doğru olduğunu sanmıyorum değişiyor yoktur birşey sanmıyorum evham yapma bence kötü düşünme canım

Küçülüceğini sanmam en fazla sabit kalırdı bir yanlış olmalı bence.
Çok streslenmeye başladım. Doktor da benim gittiğim doktor değildi son anda başka doktor gelmiş ne sorularıma düzgün cevap verdi ne doğru düzgün bebeğe baktı... Danışma doğumla ilgileniyormuş onlara soruyorum başka birşey diyor doktora soruyorum napıcam diye başka birşey söylüyo. Uykusuzum halsizim ağrım var sürekli yemek yiyemiyorum iştahım kesildi oturup saatlerce ağlamak istiyorum onu bile yapamıyorum 3 yaşında oğluma bakmak zorundayım tek başıma eşim gececi sabah uyuyo öğle kalkıp spora gidiyo geliyo yemek yiyip işe gidiyo. Spora gitmesi kendine zaman ayırması mışıl mışıl uyuması o kadar sinirime dokunuyor ki artık.

Yani yerden göğe kadar haklısın eşin konusunda. Sanki hayatlarında değişiklik olmamış yeni bir sıfatları yok gibi devam ediyolar bazen çok sinir bozucu yıpratıcı.
Bu işi sevmek lazım baştan savma yapılacak bir iş değil doktorluk sen kendi doktoruna bir randevu daha al aklın kalmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…