Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    153
Canım aynı doktora giden arkadaşım var ondan da istememiş belki muayene anında yada sonrasında ister bana geldiğinde raporunu yazalım dedi sadece
Anladım kuzum
Benim ki dönmediği için ben yerini biliyorum canım kafası tam göbek deliği hizamda poposu meshanemin üstünde ayakları da oynuyor bazen yüzüne kadar çıkartıyor bazen sol tarafıma vajinaya baskı yapacak kadar indiriyor doltorbanam biraz sakin bebeğe benziyor demişti bu yeni gittiğim doktor da sakin bi bebek dedi
Kız benim bebiş dönüyor hatta bazen gobegimin şekli değişiyor yamuluyor göbeğim bazen boylamasına bı şekilde duruyor dışardan belli oluyor o yüzden ayakları nerede başı nerede çok anlayamıyorum ama dün gece ayaklarını kaburgaların oraya çıkardı onu tekmeyi yiyince anladım 🤣 1.5 hafta sonra kontrolüm var soracam doktora nerde nasıl diye
Sakinliği iyiymiş ay doguncada sakın olur belki

Kızlar günaydın 28. Hafta muayeneden çıktım 37 cm 1350 gr olmuş bizimki.eli sürekli ağzında emip duruyordu 🤣 doktor 1 ay sonrasına randevu alabilirsin dedi, bu da tam 32. Hafta yapıyor.yani işler yolunda giderse inşallah 32.hafta raporumu da yazacak.Ama daha bir ay var tabi.ha birde adacell al dedi eczaneden tek doz tetanoz ol dedi.Sağlık ocağındakinde bişi var ondan bunu öneriyorum dedi ama tam hatırlamıyorum Leyla gibi oluyorum bazen görüşmelerde.Soğuk algınlığım var mevsim geçişlerinden dolayı nezle oldum redoxon içebilirsin parolla ihtiyaç halinde dedi.Ha birde bir ay önce suyum bir tık fazlaydı şimdi normale dönmüş.Benden haberler bu şekilde

Merhabalar, şu sıralar çok sık gelemiyorum buraya. Hepimiz sağlıcakla alalım bebeklerimizi 🙏🏻

Kızlar merhaba bu grubu yeni buldum ben de kasım ayında doğum yapacağım inşallah. Oğlum olacak şu anda 28 hafta 3 günlük dün kontrole gittik boyu 37 cm ve kilosu 1260 gr dedi doktorumuz bebeğimin poposu aşağıdaymış henüz dönmemiş yani bir ay sonra tekrar gel dedi takviyelerimi içmeye devam ediyorum. Ben Antalyadayım benim gibi Antalyadan olanlar var mı ? :KK28:

Bende Antalya’dayım 😍

Anladım kuzum

Kız benim bebiş dönüyor hatta bazen gobegimin şekli değişiyor yamuluyor göbeğim bazen boylamasına bı şekilde duruyor dışardan belli oluyor o yüzden ayakları nerede başı nerede çok anlayamıyorum ama dün gece ayaklarını kaburgaların oraya çıkardı onu tekmeyi yiyince anladım 🤣 1.5 hafta sonra kontrolüm var soracam doktora nerde nasıl diye
Sakinliği iyiymiş ay doguncada sakın olur belki
Ayyy o göbek şekli 🤣🤣🤣eşim ona çok gülüyor ben bütün kalkınca uzandığım yerden falan bir yere boylu boyunca uzanmış gibi duruyor öyle dönüyor hareket ediyor ama öyle çok hareketli değil

Kızlar günaydın 28. Hafta muayeneden çıktım 37 cm 1350 gr olmuş bizimki.eli sürekli ağzında emip duruyordu 🤣 doktor 1 ay sonrasına randevu alabilirsin dedi, bu da tam 32. Hafta yapıyor.yani işler yolunda giderse inşallah 32.hafta raporumu da yazacak.Ama daha bir ay var tabi.ha birde adacell al dedi eczaneden tek doz tetanoz ol dedi.Sağlık ocağındakinde bişi var ondan bunu öneriyorum dedi ama tam hatırlamıyorum Leyla gibi oluyorum bazen görüşmelerde.Soğuk algınlığım var mevsim geçişlerinden dolayı nezle oldum redoxon içebilirsin parolla ihtiyaç halinde dedi.Ha birde bir ay önce suyum bir tık fazlaydı şimdi normale dönmüş.Benden haberler bu şekilde
Geçmiş olsun canım bende grip oldum doktor bu dönemde atlat kendin artık ilaç kullanmamaya çalış demişti raporla beraber nst dedi mi sana canım bu arada dönmüş mü bebek ne taraftaymış soracaktın yaa

Ayyy o göbek şekli 🤣🤣🤣eşim ona çok gülüyor ben bütün kalkınca uzandığım yerden falan bir yere boylu boyunca uzanmış gibi duruyor öyle dönüyor hareket ediyor ama öyle çok hareketli değil
Çok tatlı olmuyor mu ya 💙🤣🤣
Ben böyle canım acidiginda anlıyorum öyle olduğunu doğunca bu günleri ozleyecez gibi ya 😔

Kızlar kıyafetleri yıkamaya başladınız mı ben 30+5 oldum bugün şöyle başlayım artık diyorum 🙈🤣 battaniyeleri falan atıcam bugün bide herkes bişeyler verdi anca biter 😜

Selammmm🥰 dün doktordayım . 29+ 6 . 42 cm 1375 kg olmuş oğluşum. Karnımda dimdik duruyormuş kafa kaburgada ayaklar aşağıda. Daha dönmemiş: ama ben takılmıyorum ne zaman canı isterse döner doktorum da rahat bu konuda. Erken Doğumla ilgili herhangi bir bulgu yok şükür . 32. Haftaya randevu verdi hem rapor vereceğim dedi artık 2 haftada bir randevu dedi . Nst olacakmış artık hep ona göre hazırlıklı gel dedi. Bana 34. Haftaya kadar herşeyini hazır et dedi. Bunun nedeni doğum riski değil. 34 den sonra ağırlaşıyorsun zor oluyor o yüzden dedi. Bird doğum çantana su ısıtıcı fala koy Doğumdan sonra hemen birkaç çay içireceğim sana dedi.

Selammmm🥰 dün doktordayım . 29+ 6 . 42 cm 1375 kg olmuş oğluşum. Karnımda dimdik duruyormuş kafa kaburgada ayaklar aşağıda. Daha dönmemiş: ama ben takılmıyorum ne zaman canı isterse döner doktorum da rahat bu konuda. Erken Doğumla ilgili herhangi bir bulgu yok şükür . 32. Haftaya randevu verdi hem rapor vereceğim dedi artık 2 haftada bir randevu dedi . Nst olacakmış artık hep ona göre hazırlıklı gel dedi. Bana 34. Haftaya kadar herşeyini hazır et dedi. Bunun nedeni doğum riski değil. 34 den sonra ağırlaşıyorsun zor oluyor o yüzden dedi. Bird doğum çantana su ısıtıcı fala koy Doğumdan sonra hemen birkaç çay içireceğim sana dedi.
Hay maşallah canım 😍 bebek zaten 36. 37. Haftada dönüyor diye biliyorum kuzu yani benim çevremdeki bı çok insan öyle söyledi doğuma kadar döner Allah'ın izniyle 🤣
Çay neden iciriyor kuzu ne faydası varmış ki

Hay maşallah canım 😍 bebek zaten 36. 37. Haftada dönüyor diye biliyorum kuzu yani benim çevremdeki bı çok insan öyle söyledi doğuma kadar döner Allah'ın izniyle 🤣
Çay neden iciriyor kuzu ne faydası varmış ki
Ben doğum çantası için ekstra istediğiniz birşey var mı diye sordum . Doktor liste vermişti zaten klasik internette yazanlar işte zıbın ıvır zıvır. Bana sadece su ısıtıcı koy sezeryan yada normal hangisi olursa olsun doğum çıkışı işte ıhlamur rezene vb birkaç çay daha saydı bunlardan içireceğim dedi. İnan neden demek aklıma gelmedi 🤣🤣 koşulsuz şartsız bağlıyım galiba doktoruma 😃😛🤣

Geçmiş olsun canım bende grip oldum doktor bu dönemde atlat kendin artık ilaç kullanmamaya çalış demişti raporla beraber nst dedi mi sana canım bu arada dönmüş mü bebek ne taraftaymış soracaktın yaa
Saol kuzu…Onu yazmayı unutmuşum cnm sorduk kafası aşağıdaymış dönmüş bu bişeyin göstergesi mi dedim hayır dedi bana.raporla beraber nst demedi cnm ama bir ay sonra gel dedi direkt 32.hafta

Valla yeni doğan kıyafetler 50 cm olmuyor mu ? Nasıl sığacak bu bebişler o zaman o kıyafetlere 😀 42 cm

Kızlar adacel aşı olanlar kimler ? Yan etki vs oluyor mu ? Bu hafta yapacaklar bana tetanoz İçin ama işe
Gidebilir miyim sonrasında yamulur muyum ?

Janhnsons baby vücut yağ ve lostonunda parfüm oluyor genelde canım iyi incelemek lazım içeriğini, bebek yağları vücutta durulanmıypr o yüzden parfümsüz içerikli olanları seçsek daha iyi
Ben bir sıkıntı yaşamadım şampuanıda kullandım

X