Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    118
İnsallah sizde saglıkla kucagınıza alın benim minik savascımda guclu hersey cok güzel olacak ınsallah o nazlı bır kız bence

Sadece karından sancınıza mı baktılar toko ile yoksa serviks uzunluğunuz da ölçüldü mü acaba?
Rahîm ağzı uzunluğu ölçüldü canım normal çıktı, rahim ağzında açıklıkta yok. Ama doktor hem ultrason ölçümünde hemde elle kontrol ettiğinde anladı. 3 gündür zaten bel ağrım vardı

Kızlar bulunduğunuz şehirdeki devlet hastanelerinde yada şehir hastanelerinde gebe okulu var mı, harika birşey ya varsa kesin gidin
Var ama hastane şehirden uzak ve dağın tepesinde oraya gitmek bir günümü alır araba kullanmak istemiyorum dolmuşta zaten olmaz ter kokusu ayrı insanlarla yapış yapış ve hiç temiz değil nereye dokunacağımı bilemiyorum keşke yakın bir yerde olsaydı gitmeyi istiyodum

Canım tekrar çok geçmiş olsun. İstirahat et, bol bol da su iç. Sağlıkla alırız inşallah bebeklerimizi kucağımıza

Evet bende toplu taşımayla gidiyorum zor oluyor o konuda gerçekten ama totalde 3 gün sürüyor. Çok güzel bilgiler veriliyor

Kızlar bulunduğunuz şehirdeki devlet hastanelerinde yada şehir hastanelerinde gebe okulu var mı, harika birşey ya varsa kesin gidin
Keşke haftasonu gidilebilecek gibi olsa, çalışınca nasıl olur bilemiyorum.sen hangi şehirde gittin canm ne şekilde ilerliyor sistem ?

Teşekkür ederim yanıtınız için.Doktorum maalesef bu aşıyı benden duydu ismini aldı.Recetesiz umarım sıkıntı cikartmadan yaptirabilirim.Evet polio olmaması gerek onu da arastirma sırasında okumuştum tekrar teşekkür ederim sağlıklı gebelik günleriniz olsun

Keşke haftasonu gidilebilecek gibi olsa, çalışınca nasıl olur bilemiyorum.sen hangi şehirde gittin canm ne şekilde ilerliyor sistem ?
Konyada gittim canım hastanede özel bir bölüm var gebeler için çok konforlu tasarlanmış, sabah 8.30 da başlayıp 15.30 da bitiyor. Gebeliğin başlaması, doğum aşamaları, doğum çeşitleri, yapılacak masajlar, kasılmalar zamanında yapılabilecekler. Pilates hareketleri, nefes egzersizleri, olumlamalar. Doğumda süreç yönetimi gibi bir sürü şeyler var videolarlada destekleniyor. Yarında doğumhaneyi gezdireceklermiş. Bu şehir hastanesi anne dostu olarak geçiyormuş. Doğum zamanı seni tek kişilik odaya alıyorlar doğumunu felan hep o odada kişisel gerçekleştiriyormuşsun. Yarın bende gezince göreceğim bakalım

Ay ne güzel bende videolar buldum bakalım öyle izlerim bende devlet hastanesi çekilen videolardan

minyon hanimlar bebeginizin FL (femur) boyu nasil? bizimki haftasina gore geri cikiyor olcumlerde tahminimiz benim de minyon olmam (150). sizde durumlar nasil?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…