Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    113
Büyük ihtimalle senin erkek benim kız canım bende detaylıyı bekliyorum

Bana hep kız bebek ama net değil diyorlar bende görüyorum ultrasonda bacak arası boş ama vajina da görünmüyor yani gerçekten gol yemem inşallah çünkü pembeleri doldurdum

Bana hep kız bebek ama net değil diyorlar bende görüyorum ultrasonda bacak arası boş ama vajina da görünmüyor yani gerçekten gol yemem inşallah çünkü pembeleri doldurdum
Ben pek bir şey almadım kızımdan kullanmadığım takımlar bile var erkek de olsa onları giydireceğim zaten beşik araba vs tarzınseyler ortak renklerdi bir hastane çıkışı yaptıracağım isimli o kadar
Sende sarı turuncu alabilirsin ortak renkler pembeden sıkılırsın bir zamn sorma herkes pembe birseyler alıp yolluyor zaten

Ne iş yapıyorsun canım bende çalışıyorum bende 2 tane istiyorum bakalım Allah ne nasip edecek

Hanımlar haftaya yani 22. Haftada 4 günlük düzceye gitmeyi düşünüyorum yol 4-5 saat sürüyor otobüsle gidicez sorun olur mu sizce yakın zamanda yolculuğa çıkanlar var mı
Canım ben 16. Haftada 1000 km lik yola gittim geldim arabayla benim bagırsak sıkıntımdan dolayı kasık agrım vardı o zorladı, bir de belim bacaklarım falan agrıdı ama cok sükür bebekle alakalı bir sorun yasamadım ki senin yolun cok cok daha kısaymış bir sey olmaz allahın izniyle

Hanımlar haftaya yani 22. Haftada 4 günlük düzceye gitmeyi düşünüyorum yol 4-5 saat sürüyor otobüsle gidicez sorun olur mu sizce yakın zamanda yolculuğa çıkanlar var mı
Ben kendi arabamızla 10 saatlik yola çıktım canım ama 2 saatte bir durup yürüdük bi sorun olmadı. Bide doktoruna sor herkesin hamileliği farklı doktorun izin verirse git canım

Ağustos Eylül ayı için şöyle bir önerim var kızlar. Eğer riskli bir hamilelik içerisinde değilseniz yardım alın tüm halılar perdeler herşeyi yıkatın detaylı temizlik yapın yazlık kışlık atılacaklar çekmece içleri herşeyi yapın çünkü bebek doğduktan sonra koşturmaca aşılar-gaz sancıları- akraba ziyareti- kış sezonu hastalıkları derken fırsat olmuyor detaylı temizliğe insan tüm vaktini benimle vermek istiyor. Çok rahat edersiniz detaylı temizlik yapıp tüm alışverişleri tamamlarsanız. Buarada bir gruba yazdım hak geçmesin burada da yazmış olayım. Alt değiştirme olarak İkea en ucuz alt değiştirmeyi almayın memnun kalmadım ben çünkü 4 ay sonrası bebek sığmıyor çok küçük ve korunağı az. Sonrasında da bebek dönmeye başladığında güvenli olmuyor. Maksimum 5. Ayın sonuna kadar kullanabilirsiniz. Fotoğrafı koyuyorum almayın aldırmayınAlt açma almaya kararlıysanız büyük konforlu korunaklı bir model seçebilirsiniz. Yada hiç almayabilirsiniz bizim yatağımız en güvenli yer oldu açıkçası bizimki için Bunun dışında İkea da oyun halısı var aşırı kullanışlı hem yumuşacık hem çok kolay yıkanıp kuruyor hem sağlam hem oyuncakları yumuşacık. Kesinlikle tavsiyedir. Öyle çok süslü şeyleri almayın ikisi de vardı bizde bu İkea olanı şuan hala bir yere giderken yazlığa yada anneme yanıma alıp kilim gibi minder gibi kullanıyorum. Diğer piyanolu falan olarlar maksimum 3.ayla 6.ay arasında işe yarıyor. Piyanoyuayrı alırsınız zaten satılıyor onunla ayrıca oynar. Onunda resmini koyuyorum. Bunun aynısı wellgro markasında da var. Cırt cırtları sökün yerde kilim minder gibi kullanın alt değiştirirken dönmesi için egzersiz yaptırırken kartları gösterirken sık sık kullanabileceğiniz hijyenik birşey oluyor. 8.ayda geçen hafta yazlığın bahçesine attık üstünde oturdu oyuncak oynadı mesela yumuşak ve kalın olduğu için korkmadan üstünde bırakabiliyor insan

Eklentiler

• IMG_7700.jpeg
    33,1 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_7701.jpeg
    57 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_7702.jpeg
    56,1 KB · Görüntüleme: 26
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…