2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    157
Selamün aleyküm arkadaşlar.bayadir giremiyordum .iyisinizdir inşallah. 13+6 oldum. Geçen çarşamba kontrole gittim Dr hem kendi baktı hem ense kalınlığı için büyük ultrasona gönderdi. Kendi cinsiyet belli olmaz daha dedi.obur ultrasondaki Dr a bı bakın tahmin etsenizde olur dedim. Kadın baya inceledi kıza bnzettim dedi. Bı oğlum var inşallah değişmezse birde kızım olacak.

Amin ben de aynı durumdayim, ben de dualarınıza talibim sağlıklı hayırlı kız çocuk için Kaçıncı haftadasiniz, Dr yorum yaptı mi hiç?

Bende 30nda verdim bekliyorum gazi Ünv hastanesinde

Amin ben de aynı durumdayim, ben de dualarınıza talibim sağlıklı hayırlı kız çocuk için Kaçıncı haftadasiniz, Dr yorum yaptı mi hiç?
Yarın 13. Haftama giriyorum ikili tarama için kan verdim sonuçlar 15güne çıkar dedi o zaman gelirsin dedi ölçüm yaparken tahminde bile bulunmadı konuşma yoksunu suratsız bi doktorum var değiştirmem gerekiyor sonuçları öğrenip başka doktora gideceğim.

Bide nub teorisi var ona dikkat ettin mi

Ayyyyyy sağlıkla gelsin ya. İnsanın içi tuhaf oluyor rüyasında bebeği görünce kıpır kıpır oluyor . Sende hep iyi şeylere odaklan

Benimde aynısı oldu hiç kağıta bakmak çekmek aklıma gelmedi hiç fetal DNA falan demedi doktor direk ikili dedi

inşallah yakında gelir benim dna oranı yetersiz dediler tekrar kan vereceğim. endişelendim biraz.

merhabalar kızlar yoğunluktan yazamadım ama canım çok sıkkın fetal fraksiyon yetersizliğinden yeniden kan vericem. neden olur ki böyle bi şey. bu arada yazılanları okuyamadım umarım herkes iyidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…