Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
benim ilk hamileliğim böyleydi ilk baslarda uyku hali hafif karın ağrısı kanama hiç olmadı biraz akıntı. 3 ay mide bulantım da olmamıstı biraz ağzımde ekşime oluyordu tatlı canım çekiyordu o kadar.. her gebelik farklı tabi.
Çok şükür şanslı hamilelerdeniz gidişata göre . ☺️ Ben tatlıdan çok soğudum. Normalde çikolataya felan çok düşkünüm işime geldi soğumak 😅

İlk ve ikinci beta degeriniz kacti hatirliyor musunuz.?
Ben 17 nisangidecegm doktora henuz 5 haftaligim.ama hic belirtim yok benimde.kesede gormedim daha doktorum cok rahat kocamda doktor ne diyosa o dedi baska doktora goturmedi beni. Su an beta degeriyle kalmisim boyle 5 gundur catlayacagim.. insallah saglkla ilerler kucagimza aliriz.
Bende hiç belirti yok bende bir keseyi gördüm meraktan çatlayacağım ama doktorum da eşimde çok rahat ilk betam 21 Mart 45 23 Mart 226 doktorum güzel ilerleme haftaya gel dedi 29 Mart 5+1’de keseyi gördüm şimdi 7+5’e denk gelecek kalp atışı için gün sayıyorum ilk belirtiler hep kasık ağrısı idi ama şu son 2 gündür gaz ve şişkinlik var kasık ağrısı bitti tamamen ve göğüslerim büyüdü

Merhaba kızlar bende 1 nisanda 154 beta ile hamile olduğumu öğrendim 2 gün sonra da 487 çıktı betam😍 gideceğim devletteki doktorla dolaylı yoldan iletişime geçtim bir daha kan vermene gerek yok 2 katı arttıysa demiş benim 3 katı arttı keyfilendim açıkcası😍 15ne sıra almıştım zaten bayramı keyifle geçirsin demiş. Arife günü versem mi kan diye düşündüm eşimşe tartıştık kaldı öyle sabahları mide bulantım oluyor ve kendimi yorgun hissediyorum gün içinde de sabahta erken uyanıyorum gün içinde tekrar uykum geliyor😂 umarım betam yükselmiştir ekimde dış gebelik geçirmiştim biraz korkuyorum uygulamaya göre bugün 5+3 üz pazartesi 5+6 oluyoruz kese görünür kalp atışı duyulur mu ?

Merhaba kızlar bende 1 nisanda 154 beta ile hamile olduğumu öğrendim 2 gün sonra da 487 çıktı betam😍 gideceğim devletteki doktorla dolaylı yoldan iletişime geçtim bir daha kan vermene gerek yok 2 katı arttıysa demiş benim 3 katı arttı keyfilendim açıkcası😍 15ne sıra almıştım zaten bayramı keyifle geçirsin demiş. Arife günü versem mi kan diye düşündüm eşimşe tartıştık kaldı öyle sabahları mide bulantım oluyor ve kendimi yorgun hissediyorum gün içinde de sabahta erken uyanıyorum gün içinde tekrar uykum geliyor😂 umarım betam yükselmiştir ekimde dış gebelik geçirmiştim biraz korkuyorum uygulamaya göre bugün 5+3 üz pazartesi 5+6 oluyoruz kese görünür kalp atışı duyulur mu ?
Kese görülür kalp atışı zor canım ama belli de olmaz

Hayırlı olsun inşallah kese görünür ama kalp atışı duyulmayabilir alttan muayene ile dinleyenler var bu zamanlarda ama

Kese görülür kalp atışı zor canım ama belli de olmaz
23 nisanada özele randevu aldımm 7+0olacak belki o zaman inşallah😍
Hayırlı olsun inşallah kese görünür ama kalp atışı duyulmayabilir alttan muayene ile dinleyenler var bu zamanlarda ama
Teşekkür ederimmm😍 bakalım ne olacak bende merak ediyorum❤️ 23 nisanda özele gidicem belki o zaman duyulur😌

Bulantı için ilaç kullananınız var mı arkadaşlar? Randevum salı günü isticem ilaç sanırım doktordan 6+2 yim 1 haftadır bulanıyor midem ama kusmuyorum ama 2-3 gündür epey etkiliyor

Merhaba kızlar,
Doktordan geldim bebekte bi sıkıntı yok şükür 🤲🏼🥰
Lekelenme sanırım mantardan kullandıgım fitilden kaynaklı şükür şimdilik herşey yolunda,
Geçen hafta kontrolüm vardı
1 haftada biraz daha büyümüş 🥰🤲🏼♥️

Canım hayırlı olsun . Kese tahminimce görünür ama kalp atışını bilemedim pek küçük senin minik 🫣🧿 ama vajinal yolla belki kalp atışı duyulur duyulmazsa da üzülme daha küçük çünkü

X