Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
hepsi birbirinin aynisi aslinda. Panaroma yaptirmamim sebebi en erken oydu hemen 10. haftada yapiliyordu ya da 9 tam hatirlamiyorum
Çoğu firma aslında 10. Hafta itibari ile yapıyor benim doktor 12. Hafta yapalım çocuğun genleri daha iyi oranda geçmiş olur gibi bir şey söyledi ben o yüzden bekleyeceğim. Ekim anneleri grubuna sormuştum orada 9+3 te yaptıran vardi çoğu 11. Haftada yaptırmıştı
IMG_7392.jpeg
IMG_7393.jpeg

Çoğu firma aslında 10. Hafta itibari ile yapıyor benim doktor 12. Hafta yapalım çocuğun genleri daha iyi oranda geçmiş olur gibi bir şey söyledi ben o yüzden bekleyeceğim. Ekim anneleri grubuna sormuştum orada 9+3 te yaptıran vardi çoğu 11. Haftada yaptırmıştıEki Görüntüle 3414016 Eki Görüntüle 3414017
yani ben yanlis hatirlamiyorsam ya 10 ya da 9+ bir haftada yaptirdim. Hem cinsiyet hem genetik bilgiler cikmisti. 3 ayim dolmadan elimde oldu sonuclar onu hatirliyorum. 12 haftada randevum vardı 11. hafta gibi öğrenmıstım sonucları. Erken istememim bir sebebi allah korusun bir genetik anormali varsa erkenden mudahale edilmesi

Çoğu firma aslında 10. Hafta itibari ile yapıyor benim doktor 12. Hafta yapalım çocuğun genleri daha iyi oranda geçmiş olur gibi bir şey söyledi ben o yüzden bekleyeceğim. Ekim anneleri grubuna sormuştum orada 9+3 te yaptıran vardi çoğu 11. Haftada yaptırmıştıEki Görüntüle 3414016 Eki Görüntüle 3414017
Bu tc de yaygınmı ücreti ne kadar kolay yapılır mı içeriği ne risk oranı. Mı yüzdeliği ne doğruluk açısından

Ayyy çok sevindim yaa benim de minik mucizem insanlar nelerle mücadele verdiğimi bilmeden konuşuyor işte inşallah bende bayramdan sonra gideceğim kalp atışını duymaya sağlıkla huzurla hayırlısı kolaylıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah hepimize ❤️
İlk ve ikinci beta degeriniz kacti hatirliyor musunuz.?
Ben 17 nisangidecegm doktora henuz 5 haftaligim.ama hic belirtim yok benimde.kesede gormedim daha doktorum cok rahat kocamda doktor ne diyosa o dedi baska doktora goturmedi beni. Su an beta degeriyle kalmisim boyle 5 gundur catlayacagim.. insallah saglkla ilerler kucagimza aliriz.

Haftaya Çarşamba nasip olursa 11 doluyor canım benim o yüzden Dr ya ikili ya da NİPT testi kararınızı verin dedi ben de kararsız kaldım NİPT 440 dolar Amerika'ya gidiyor kan 15 bin yl falan nerdeyse
Aynıyız o zaman benim de çarşamba 11 oluyor inşallah gideceğim bakalım ne diyecekler

Günaydın güzel anne adayları. Size bir şey danışmak istiyorum. Hamile kalmadan önce ecopirin kullanıyordum bir dönem 100 lük kullandık daha sonra aşılama tedavisinde çok sorun yaşadığım için 300 lük kullanmaya başlamıştım. Beyinde damar tıkanıklığım var ve pıhtı atmıştı söylemiştim belki hatırlayanlar vardır. İlacı nöroloji doktorum bebeği düşürmeyelim pıhtılaşman paı1 heterozigot düşüğe neden olmaz seni %5 tehlikeye atmış oluruz demişti. Bebeği korumak adına… Ben şimdi bu kan sulandırıcıya tekrar başlayabilir miyim kürtajdan sonra kullananlar oldu mu ya da bilen? Kanamam çok azaldı normal adet bitmeye yakın ki gibi. Ne yapayım sizce kürtajdan sonra kullanılır mı kan sulandırıcı?

Kızlar bende birşey soracağım 9 haftalık benim minik . Bende akıntı var .biraz ayıp olacak kusura bakmayın Baya iç çamaşırımda kalıp kuruyor sık sık değiştirmeme rağmen. Beyaz yoğun . Sizde de var mı normal mi bu durum ?
6 haftalıgım ben de. benim de cok fazla akıntım var beyaz ve krem gibi aynı. Aynı durumda olan var mı diye soracaktım ben de. Cok yogun olunca rahatsız etmeye başladı artık

6 haftalıgım ben de. benim de cok fazla akıntım var beyaz ve krem gibi aynı. Aynı durumda olan var mı diye soracaktım ben de. Cok yogun olunca rahatsız etmeye başladı artık
benim var su gibi akıntı daha cok aşırı değil ama bazen rahatsız ediyor. bir de karnımda hafif sızı oluyor baska hiçbir belirtim yok. hamile oldugumu anlamayacagım karnım agrımasa.. ilk hamilileliğimdr de sakin geçti belki bu da oyledir diyorum. bilmiyprumki beta mı artmıyor noluyor hiçbir belirti yok doktpra pazartesi gidicem ilk defa

benim var su gibi akıntı daha cok aşırı değil ama bazen rahatsız ediyor. bir de karnımda hafif sızı oluyor baska hiçbir belirtim yok. hamile oldugumu anlamayacagım karnım agrımasa.. ilk hamilileliğimdr de sakin geçti belki bu da oyledir diyorum. bilmiyprumki beta mı artmıyor noluyor hiçbir belirti yok doktpra pazartesi gidicem ilk defa
4 haftalıgım ben henuz. son regli tarihim 9 marttı

Günaydın güzel anne adayları. Size bir şey danışmak istiyorum. Hamile kalmadan önce ecopirin kullanıyordum bir dönem 100 lük kullandık daha sonra aşılama tedavisinde çok sorun yaşadığım için 300 lük kullanmaya başlamıştım. Beyinde damar tıkanıklığım var ve pıhtı atmıştı söylemiştim belki hatırlayanlar vardır. İlacı nöroloji doktorum bebeği düşürmeyelim pıhtılaşman paı1 heterozigot düşüğe neden olmaz seni %5 tehlikeye atmış oluruz demişti. Bebeği korumak adına… Ben şimdi bu kan sulandırıcıya tekrar başlayabilir miyim kürtajdan sonra kullananlar oldu mu ya da bilen? Kanamam çok azaldı normal adet bitmeye yakın ki gibi. Ne yapayım sizce kürtajdan sonra kullanılır mı kan sulandırıcı?
Günaydın canım. Ben en risklisi faktör 5 diye biliyorum. Onun dışındakileri çok pıhtılaşma olarak saymıyorlar ama doktor gebe kalma sürecinde yine 100 lük kullandırmıştı bana. Kanaman yoksa doktoruna danışıp tekrar başlayabilirsin

Benim belirtimde yok gibi birşeydi, halsizlik, uyku hali, kasık ağrısı. Kasık ağrısı bir kaç gündür yok artık neredeyse, halsizlik uyku halide daha iyi. Olanda bitti yani. Ama çok şükür bir sıkıntı yok
benim ilk hamileliğim böyleydi ilk baslarda uyku hali hafif karın ağrısı kanama hiç olmadı biraz akıntı. 3 ay mide bulantım da olmamıstı biraz ağzımde ekşime oluyordu tatlı canım çekiyordu o kadar.. her gebelik farklı tabi.

Günaydın güzel anne adaylarım 🧿 bayram nedeniyle insan buraya pek bakamıyor bayram bitsin hepimizin kontrolleri var . Bebişleri de özledik zaten görmek için sabırsızlanıyoruz😍 o zaman tek tek dökülürüz. Şimdilik buralar pek sakin 🤣🤣
Ben yarın kontrol randevusuna gidiyorum mesela 🫠 bugün midem ağzımda heyecandan… beklediğim bi haber var kesinleşirse yarın yazıcam size de 🎈🎈🎈

X