Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Merhaba arkdaslar. 13 yildir bebegimz olsun diye ugrastik,4 tup denemesi 3 asilama sonuc olumsuz. İki gun once beta testim 730 cikti birazdan tekrar yenileyecegim sonucu merak ediyorum insallah ikiye katlanmistir.. Bu bana tamamen surpriz oldu klomen ictm oylesine ve oldu galiba insallah saglikla ilerler kimyasal olmaz :KK43:( yillarca okudum yorumlari smdi yazmak cok mutlu ediyor beni.🌸
Tebrikler canm inşallah mucizeni sağlıkla kucağına alırsn

Biz koptuk eşimle o konuda. Bende özlem de yok istekte. Adamı görünce sinirlerim zıplıyor nedense. Garibim etrafımda pervane ama hormonlar işte çok gergin ve tahammülsüz oldum. zaten ağır geçiriyorum mide bulantısı halsizlik sürekli uyku hali oluyor o yüzden bunu düşünüp isteyebilecek sağlıklı bir ortam yok maalesef.
Bir an ben mi yazdım bu mesajı diye baktım 😅 Valla benim de cinlerim tepemde zor zamanlardan geçiyorum bebeği kaybettim mi kaybetmedim mi kalbi durdu mu her gün her an stresteyim hiç seks düşünecek halim yok. Aşırı istekli öpsem abanıyor hemen. Cinlerim tepeme çıkıyor. Tamam kocam anlıyorum ben de onu çok seviyorum ama şu dönemde gerçekten seks en son düşüneceğim şey olur. Belirsizliklerimiz bitse beyaz mı siyah mı öğrensek ben de hayata dönücem.

Hastaneye gidiyorum kızlar umarım güzel şeylerle çıkarım hastaneden. Ve umarım her şey netleşir artık belirsizlik benim canımı çok sıkıyor. Saçma sapan rüyalar gördüm korka korka gidiyorum resmen. Dua edin 😔
Günaydn bebeğim dualarımz seninle
İnşallah güzel seyler duyacaksn🤲🤲🤲

Kızlar özeldeki doktorumdan çıktım bebeğin kalbi durmuş. Büyük ihtimalle durmuş bir de aşılama yapılan hastaneye git orada baksınlar dedi. Şimdi oraya gidiyorum. Hayırlısı böyleymiş. Her zaman sağlıklıysa olsun Allahım diye dua ederdim. Demek ki sağlıklı oluşmamış bebeğim…

Hastaneye gidiyorum kızlar umarım güzel şeylerle çıkarım hastaneden. Ve umarım her şey netleşir artık belirsizlik benim canımı çok sıkıyor. Saçma sapan rüyalar gördüm korka korka gidiyorum resmen. Dua edin 😔
Amin canım benim güzel haberlerle gel❤️

Kızlar özeldeki doktorumdan çıktım bebeğin kalbi durmuş. Büyük ihtimalle durmuş bir de aşılama yapılan hastaneye git orada baksınlar dedi. Şimdi oraya gidiyorum. Hayırlısı böyleymiş. Her zaman sağlıklıysa olsun Allahım diye dua ederdim. Demek ki sağlıklı oluşmamış bebeğim…
Çok üzüldüm bitanem benim 😭 Hayırlısı ile en yakın zamanda sağlıkla anne olursun 💞

Çok çok üzüldüm . Sen diğer doktorada git bakalım yine de hakkında hayırlısı olsun canım benim

cok cok üzüldüm. ne diyeceğimi bilemedim ama dedigin gibi belki de hayırlı değildi sağlıklı degil hayırlısı böyleymiş😔🙏🏻

Çok üzüldüm çok. hayırlısı böyleymiş he şey Allah'tan 😔 başın sağ olsun canım

Bu durumda dil de bağlanıyor canm,😢
Allah'tan gelene malesef bişey diyemiyoruz. dilerim Rabbim en kısa zamanda sağlıkla nasip etsin.. Alnımızda yazılanı yaşıyoruz malesef😞

Çok üzüldüm, Allah sana ve eşine sağlık versin

Biz koptuk eşimle o konuda. Bende özlem de yok istekte. Adamı görünce sinirlerim zıplıyor nedense. Garibim etrafımda pervane ama hormonlar işte çok gergin ve tahammülsüz oldum. zaten ağır geçiriyorum mide bulantısı halsizlik sürekli uyku hali oluyor o yüzden bunu düşünüp isteyebilecek sağlıklı bir ortam yok maalesef.
Benim bir arkadaşım da hamilelikte eşinden tiksinmişti hahaha aklıma onu getirdin 😂

Canım bize de ilişki yasak ve bir süre daha da öyle olacak gibi görünüyor. Birbirimizi özlesek bile kaybımız olduğu için cesaretimiz de yok maalesef. Tek düşündüğümüz şey bebeğimizin sağlıkla büyüyüp doğabilmesi için elimizden geleni yapmak, mümkün olduğunca hoş sohbetle geçirmeye çalışıp modunuzu yüksek tutarak sağlıklı bir şekilde ilerleyecektir inşallah
İnşallah canım, sağlıkla kucağımıza alalım da bebeklerimizi gerçekten gerisi önemli değil tüm eksiklikler kapatılıyor.

Çok çok üzüldüm, sen en doğru duayı etmişsin arkadaşım. Hayırlısı böyleymiş ne yazık ki, en doğru zamanda sağlıklı bir gebelik yaşayıp kucağına alırsın inşallah.

X