Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Canım benim, yazdıklarını okuyunca aynı şeyleri tekrar yaşadım sanki. Rabbim bebeklerimizi bize şefaatçi eylesin. Hayırlısı böyleymiş.

Ben aşılama yaptırdığım devlet hastanesine de ikinci bir göz olarak gittim. Bir şey değişmedi. Ama yine de gittim.

Canım aynısı benim başımada geldi, sende farklı olmasını ummuştum. Bebek genetiğe gittiğinde trizomi 16 çıkmıştı, yaşamla bile bağdaşamayacak bir hastalık olsaydı çok hasta bir çocuk olacaktı dedi doktor. Dua et başına bu gelmiş Trizomi 18-21 olan çocuklar doğabiliyormuş ama çok hasta olarak doğuyormuş. Trizomi 16 da daha kötü olduğu için ilk üç ayda vücut muhakkak sonlandırıyormuş. Çok şanslısın demişti. Diğer arkadaşlarda korku oluşmasın kalp atışı vardı ama duyulmuyordu. Nabız en son bebeğin 56 çıkmıştı. Normal gebelikten farklı semptomlar izleniyor yani

Kızlarım çok ama çok teşekkür ederim Allah razı olsun hepinizden iyi ki varsınız gözlerim dolu dolu okudum mesajlarınızı Anne baba olabilmek için gerçekten çok uğraştık polikistik over olduğu için doğal şansım çok azdı. Aşılamayla olması çok deneyerek hamile kalabilmiş olmak şu an kalbimi kırsa da eminim ki büyük bir hayır var. Sağlıksız bir bebeği sırf anne olabilmek adına dünyaya getirmeyi asla istemem. Tek temennim en kolay şekilde kürtaj olabilmek ve psikolojik açıdan hemen toparlanabilmem. Rabbim sizin bebeklerinize sağlık versin inşallah.

Bendede durum aynen bu bide sinir olup olup ağlıyorum sonra ağladım bebeği strese soktum diye oturup bir daha ağlıyorum çok değişik bi kronik döngüye girdim ağlama sebepleride komik ama dünyanın en büyük şeyiymiş gibi geliyor

Ben de keşke gitseydim dememek için geldim ama sonuç değişmedi. Rabbim yüreğimize gönlümüze ferahlık versin inşallah canım benim. Bir daha deneriz biz iyi olalım da yine olur inşallah. En sağlıklısı olur en iyisi olur inanıyorum Rabbim yine verecek bize bebiş

Biz de genetiğe göndermek istiyoruz eşim benden daha da çok yıprandı onu görünce daha çok üzülüyorum. Ama toparlayacağız inşallah. Benim de içimden gönlümden geçen hasta bebek olması. Sağlıklı olan bebek sen ne yaparsan yap doğar bir tek bunu biliyorum

Aynen öyle canım gerçekten yıpratıcı bir süreç Rabbim yardımcınız olsun. Rabbim en sağlıklısından nasip etsin

Canm geçmiş olsun her şeyin bir zaönınvatdır tabbbşm en doğru en güzel yakın zamanda tekrar sağlıklı bir şekilde yaşatsın inş birbirinize destek oldukça atlatacaksınız inş bunsüreci

Bayram olduğu için anestezili yapamıyorlar anestezisiz ben istemedim iyice psikolojim bozulmasın diye. 1 hafta böyle kalcam karnımda bebekle zehirlemez dedi. Progestanı kes dedi. Kanaman olursa parçalı acile gel dedi. Ben de dışarda kürtaj yaptırmak istemiyorum yine aynı hastanede aşılama deniycem. Burda yine doktorları falan hep tanıyorum. Ne yapayım ne diyorsunuz?

Allah sabrını artırsın canım, tekrar sağlıklı huzurlu bir hamileliğin olacak inşallah. Hepimiz duacınız senin

Anestezi ile yapan güvencenin bir hastane yok mu ben anestezi ile oldum kürtaj anestezis nasıldır bilmiyorum canm 1 hafta da beklemek kanamam durumları falan seni daha çok yıpratmaz mı heöen olup bitmesi daha iyi sanki

Benim 2 hafta kaldı zehirlenmedim her bünye farklı tabi. Ama kontrollü gitmen lazım . Ve kesinlikle anestezili ol . Ben bir anestezili bir anestezisiz oldum . Şiddetle anestezi tavsiye ediyorum diğeri her manada yıpratıcı bir süreç . Gelmiş geçmiş olsun umarım herşey istediğin gibi olur en koşa zamanda mucizen kendiliğinden gelir

canım sıkıntı etme. anestezili olmak en doğrusu. ben bi videoda dinlemiştim. 6 hafta kadar bekleyebiliyormuş bebek o şekilde. korkma. güvenmediğin başka bir yere gitme.

hangi şehirdesin ?

benim aşılama yaptırdığım devlet hastanesiydi, anestezi olmadan kürtajı teklif etti, ben özel başka bir hastaneye gittim.
ama sonrasında tekrar devlet/özel kontrollerime beraber ilerleyeceğim.

Anestesiz yapma canım beklerim diyorsan bekle

Çok üzüldüm senin için sabahtan beri dua ediyordum demek ki hayırlısı böyleymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…