2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Bu hastanede yer yokmuş bebeğimi başka hastaneye götürdüler eşim orda benim yanımda da görümcem var devlette yasakmış erkek girmesi. Canım çok acıyor kesildiğimi hissettim biraz ağrı kesiciler de çok etki etmedi ama atlatırım. Yürümeye başladım işte şimdi
Gelmiş geçmiş olur inşalalh. Bebişide sağlıkla görürsün hiç endişe etme. Eşin onun yanında öyle düşün . Sen nasılsın nasıl oldun iyi misin

Ay çok heyecanlandım 1.dogum yapan kim bilemedim 🤷🏻‍♀️ grupta bende 35 oldum bugün tam 3.gebelik az az sancı mı sızı mı beni de yokluyor bazen eve temizliğe sardım bu aralar çantam hazır perşembe doktora gittim 34+4iken 2858 dedi 4ü bulur 40. Haftayı geçerse sezeryan dedi korktum bi 1 hafta önden gidiyor dedi korktum bi diğer çocuklarım normal onların kilosunu sordu çatı muayenesi mutlaka yapıyorlar mı

Gelmiş geçmiş olur inşalalh. Bebişide sağlıkla görürsün hiç endişe etme. Eşin onun yanında öyle düşün . Sen nasılsın nasıl oldun iyi misin
Eşimi geri yollamışlar. Göstermemişler de. Pazartesi doktor gelecekmiş o zamana kadar antibiyotik tedavisi görücekmiş. Doktor baktıktan sonra süt vereceklermiş. Benden süt sağmamı istediler kolostrum sütüm baya iyi ve fazla geldi neyseki erken doğduğu için sütün geç gelebilir demişlerdi ama geldi neyseki. Ben daha iyi sayılırım gaz çıkarmayı bekliyorum yemek yiyebilmek için 😅

Bu hastanede yer yokmuş bebeğimi başka hastaneye götürdüler eşim orda benim yanımda da görümcem var devlette yasakmış erkek girmesi. Canım çok acıyor kesildiğimi hissettim biraz ağrı kesiciler de çok etki etmedi ama atlatırım. Yürümeye başladım işte şimdi
Ahh çok çok geçmiş olsun canım herşey geçeçek sen güçlü bir kadınsın birkaç güne evine geçer bebişinle bol bol sarılırsınız inşallah 🙏 ilkide erken demiştin bunun olmasını bekliyordun zaten belki biraz daha erken oldu ama sağlık olsun bebişin iyiyse gerisi vız gelir güzel annee tebrik ediyorum senii😘

Eşimi geri yollamışlar. Göstermemişler de. Pazartesi doktor gelecekmiş o zamana kadar antibiyotik tedavisi görücekmiş. Doktor baktıktan sonra süt vereceklermiş. Benden süt sağmamı istediler kolostrum sütüm baya iyi ve fazla geldi neyseki erken doğduğu için sütün geç gelebilir demişlerdi ama geldi neyseki. Ben daha iyi sayılırım gaz çıkarmayı bekliyorum yemek yiyebilmek için 😅
Yarın ola hayır ola bebek iyi olsunda yarın büyük gün görürsünüz inşallah bak sütünde gelmiş çok şükür moralini bozma hastane işte bir prosedür var

Çok geçmiş olsun canım gözünaydın inşallah bebeğinle bir an önce kavuşursunuz acıların geçer oğluna kavuştuğunda çoktan iyileşmiş olursun

cok gecmiş olsun canım aynı zamanda hayırlı da olsun🙏🏻sütünün sezeryana ve erken doğuma göre olması cok iyi. bol bol yürü ve su iç inşallah en kısa sürede kavusursunuz🥰

Geçmiş olsun canım rabbim analı babalı büyütsün inşallah bebisinide görürsün ❤️

Hayırlı olsun 😊😊😊 normal doğumda süt hemen gelir sezaryende hemen gelmez olayı da yalan oluyo bu durumda 😃 sen toparladiginda bebeğin de yanına gelmiş olur insallah

Benimde erken doğum riskim var korkuyorum 32. Haftadan beri yatış verdi doktor ama senin kilosu güzelmiş canım benim geriden geliyor bebiş malesef
Benim de geri dedi 35 haftada 33 hafta ile uyumluydu senin kaçıncı hafta canım.aynen ben de erken doğum riskine karşı yatıyorum hep ve progestan kullanıyorum ayrıca enfeksiyon için antibiyotik

Benim de geri dedi 35 haftada 33 hafta ile uyumluydu senin kaçıncı hafta canım.aynen ben de erken doğum riskine karşı yatıyorum hep ve progestan kullanıyorum ayrıca enfeksiyon için antibiyotik
Benim şuan 35+3 canım kafa boy 2 hafta kadar geri kilo 1 hafta kadar en son geçen hafta pazartesi gitmiştim her hafta kontrolüm var benim pazartesiden pazartesiye gidiyorum ben de su sıkıntısı var o yüzden yatıyorum suyu sınırdaymış Ben de Bi kaç gündür nezle gibiyim inşallah her şey yolundadır yarını bekliyorum işte bu arada benim geri kalma durumu 20. Haftalardan beri var yeni bir durum değil yani

X