2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Canım yeni sürecin hayırla tamamlanır inşallah.
İnşallah bil embriyolarin olur.

Bende 3. Deneme için regl olmayı bekliyorum. Daha doktorlada konusmadim. Başka tedavi yapacak mı bilmiyorum. Bayrandan bir gün önce randevu aldım görüşmek icin

Benimde arefe günü kontrolüm var transfer günü belli olur galiba o zaman doktor en son gördüğümde 2 embriyo transfer edicez demişti. Ne olur bilmiyorum. Embriyo cözülünce inşallah bozulmaz akışına bırakmak istiyorum ama olmuyor düşünmeden edemiyorum

Bu aya denk gelen yumurta ve spermler sıkıntılıymış o zaman. Asla yıkılma. Yaşadığın şey çok zor anlıyorum ama bu yol maalesef ki böyle çetrefilli
Her yolu denedim başka hangi yol var bilmiyorum toparlarım bir iki gune

Zaman zaman ben de o uçurumdayım ama diyorum ki Hiç öyle bi hisse kapılma 1 tane bile yeter ve zaten yoktan var oluyor, Allah ol derse olur. Rabbiö merhamet etsin bizlere nasip etsin
Başka bir merkezde devam etmeyi düşünüyorum inşallah bu sefer nasip olur

Geçmiş olsun canım kaçıncı denemendi bilmiyorum ama 7 kez yumurta toplatmış biri olarak sabret dua et pes etme kendine iyi bak vitamin takviyesi mutlaka kullan sonunda olacağına inan Allah hepimize yardım etsin
Ah canım ya 8nsan diyor ki 25 30 yasin da olsam tamam zaman var sakin. Ama yaş 38 olunca insan telastan ne yapacağını bilmiyor. İlk denemem ama öncesinde klomen aşılama kurtaj düşük hikayelerim var. Ama testler hep tertemiz. Nasipte öte köy yok onu anladım

Bu arada kizlar aranız da Novaart Ankara ya gideniniz var mi? Orayı düşünüyorum

Arkadaşlar sabah laboratuvardan aradılar umutla beklediğim tek embriyom da yolda kalmış. Yıkılmış durumdayız sanki hiç olmayacak hissine kapildim.
Geçmiş olsun canım seni o kadar iyi anlıyorum ki 2021 de ki tedavimde benim döllenme bile gerçekleşmemişti bizde eşimle dünya basimiza yıkıldı sanmistik bide bizim azosperm dondurulmuş 1tüp sperm vardı oda gitmişti eşim çivit olmustu karşılıklı bakisarak ağlamıştık hiç unutmam onu Allah bi yandanda daha iyisini hazırlıyor canım bu sıkıntılar boşa değil kendinizi toparlayıp tekrar başlarsınız yeniden denersiniz pes etmeyin

Memnun musun canm
Evet benim aynı doktorda 3. Tedavim ilkinde bebeğim 6 aylık doğdu benden kaynaklıydı hocanın sucu yok 2. Yine tuttu 8 haftalık kalbi durdu bwnekte kromozom bozukluğu cıktı biyopside smdi ise embriyoları genetiğe gönderdik sonuc bekliyoruz ben memnun kaldım hep bunda iyi ilerler inşaAllah hepimizinkide amin

Ben de bu ay başlayacaktım maalesef alerjik rinit geçirdiğim için temmuza ertelendi… Hazırlık sürecine devam…. Kullandığı takviyeler alerji yapan var mı? Kesin değil benim de ama sebebini bilemiyoruz doktora bogaz enfeksiyonu diye gittim enfeksiyon degil alerji dedi, sebebini bulamadıkca da gecmeyecek :/

Şans seninle olsun arkadaşım. Bende ayın 24’üne randevu aldım adet tarihime göre. Bende haşimato ve troid nodülü çıktı. Sanırım bebeğin tutunmasını engelliyormuş. Ayrıca genetiğe bakılmadı şimdiye kadar. Belki de genetik bir sıkıntı olabilir. Kafamda bir sürü soru var anlayacağın. Hayırlısı olsun hepimiz için

Canım doktor bana yaşımdan dolayı genetik tavsiye etmişti, ama fiyat fazla geldi, önce düşük yada kimyasal yok diye baktirmadik, ama bu sonn transfer kimyasal oldu sağlıksız embriyoymus Demek genetige baktirmak gerekiyormus dedik.

Geçmiş olsun canım kaçıncı denemendi bilmiyorum ama 7 kez yumurta toplatmış biri olarak sabret dua et pes etme kendine iyi bak vitamin takviyesi mutlaka kullan sonunda olacağına inan Allah hepimize yardım etsin
Kızlar şimdi transferden

Canım merhaba benimde troit hipofizde adenom ve haşimato var tedaviyi ona göre planlıyorlar içini ferah tut ben bugün taze transfer oldum şimdi evime gidiyorum 3 tane de geride dondurulmuş kaldı inşallah gönlümüze göre olur herşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…