2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Canım ben de de hashimato tiroid i var selenyum kullanıyorum her sabah da tiroid ilacımi alıyorum düzene girdi aklında olsun

Arkadaşlar sabah laboratuvardan aradılar umutla beklediğim tek embriyom da yolda kalmış. Yıkılmış durumdayız sanki hiç olmayacak hissine kapildim.
Bir önceki tedavimde 6 embriyom 5. Güne yavaş geldi ve hepsi 5. Günde kaldı. Çok büyük hayal kırıklığı ama sakın moralini bozma üçüncü tedavimde 2 embriyo 5. Güne geldi ve ilk kez. Bu çok zorlu süreç ama inan mutlaka bir gün sana da nasip olacak duygularını bizzat yaşamış biri olarak kayıtsız kalmak istemedim yazdıklarına. Boş teselli değil canı gönülden şans diliyorum.

Arkadaşlar sabah laboratuvardan aradılar umutla beklediğim tek embriyom da yolda kalmış. Yıkılmış durumdayız sanki hiç olmayacak hissine kapildim.
Rabbim sabır versin kuzum iyi düşün iyi olsun transfer olduktan sonrada sorun yaşayabilirdin. Ben ilk transferimde hamile kaldım sonra bebeğimin kalbi durdu bilinmeyen sebebten keşke tutmasaydı duymasaydım kalp atışlarını diye kendimi harap ettim rabbimin vardır bildiği erteleniyorsa daha güzel olucağı içindir

Canım üzme kendini insan ümitsizlik ediyor ama burada okadar hikaye okudum ki 5.güne gitmeyen ama sonrasında 4-5 tane giden… vsvs bu sefer nasip değilmiş. Bu ayki yumurtalar yeterli gelmemiş demekki . Her zaman aynı olacak diye birsey yok. Bazı insanlar görüyorum kaç kez denemiş sonra tutmuş. Bazıları ilkte.. Bu yol her deneme de herkes için aynı geçmiyor. İnşallah bir sonraki sefer daha çok embryo kalır da daha çok şansın olur. rabbim nasip etsin inşallah

Bende Bülent hoca ile başlamayı düşünüyorum. Ön görüşme yaptık. Çok açıklayıcı konuştu. Siz ne düşünüyorsunuz?

Hadi hayırlı olsun güzel haberler inşallah ben de pazartesi gidiyorum 12.30 da çağırdılar
Benimle ayni gunmişsin benimde pazartesi 10:00 cift pgtli inşallah bebişlerimiz saglikla sım sıkı tutunur amin buarada senin suan bel agrilarin varmi benim bugün belim cok agriyor ilaclardanmi bilemedim ama transfer oncesi bel agrisi olabilyormu

Amin canım inşallah muradımıza erelim yok valla hiç ağrım fitil ile mücadele ediyorum biraz fazla geri çıkıyor sanki iyi mi yerleştiremiyorum anlamadım beraber bekleyeceğiz sonucuinşallah bayram müjdesi olur

Kizlar transferden onceki rahim kalınlığınız kaçtı
Benim çok zor kalınlaştı hatta tedaviyi uzattık 28.gün transfer oldum. Daha önce küretaj olduğum için bir bölgesi daha kalın bir bölgesi daha inceydi. Doktorum yapısalda olabilir dedi. En son 7.6 iken transfer oldum. Min değer 7 diye biliyorum.

Merhaba kızlar cuma günü kontrole gittim 6 tane yumurta göründü yarın tekrar kontrole gideceğim hiç bir aksilik olmazsa ,Çarşamba günü toplama, cumartesi transfer olur dedi doktorum. Umarım bu ay hepimiz güzel haberler alırız. Bu ay güzel haber alamayanlar da lütfen pes etmeyin, umutsuz olmayın , yaşınız el veriyorsa tekrar denemekten vazgeçmeyin dualarım hepimiz için.

Canimm senin de basin sagolsun. Rabbim tez vakitte kucağını doldursun inşallah. Tolga Ecemiş hocaya gitmeye karar verdik. Bakalim bi adet olayım da.

Benim son kontrolde 13 tü. 6 gün sonra da transfer oldum
Ben en son 5inde kontrole gittim 8.3 demislerdi de olmasi gereken bu mu acaba diye dusundum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…