2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Merhaba kızlar bende 3 haziranda çift embriyo transferi oldum. Belirti aramayayım diyorum ama regli olacakmışım gibi hissediyorum modum baya düştü. Transfer günü ve dün tüm gün evde dinlendim ufak ufak ev içinde yürüyüş yaptım. Keşke tutunması için bir şeyler yapabilsek. 13 hazirana kadar moralimi yüksek tutmak istiyorum ama olumsuz denemelerim yüzünden kaygıyı aklımdan yer yer çıkaramıyorum. Sürekli kendimle mücadele halindeyim. İnşallah haziran ayı hepimize uğur getirir. 4 Haziran doğum günümdü inşallah bebeklerim bana hediye olur sağlıkla hepimize nasip olsun. Liste oluşturmayacak mıyız?

Bende 3 haziranda transfer oldum 2 haziran doğum günümdü benimde ara ara oluyor regl ağrısı bende 3 gün uzandım kalktım yemeklerimi hazırlamıştım düşünmeden edemiyorum elim hep karnımda içimden konuşuyorum hep iyi düşünelim iyi olsun kuzum

Ne kadar güzel bir tesadüf hediye gibi gelsinler bize inşallah Allahım hepimize yardım etsin Ol der olur bunu biliyor insanda işte inşallah bu mutluluk bizlerede nasip olur

Selamlar ben de 1 haziranda transfer oldum hayırlı olsun rabbim bize de sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin aminnnn çokça dua ediyorum sizin ve kendim için rabbim bu yolda emeklerimizin karşılığını fazlasıyla versin
Regl olma hissi de yapılab iğneler overleri çok büyütüyo etkisi de hemen geçmiyo ondan bikullandığımız ilaçlarla regl olmamız mümkün değil

İnş. bebeklerin güzelce tutunsun sana sağlıkla mutlulukla gelsin daha birşey belli olmaz herkes bekleme süresi en zor zamanlar diyor biz napıcaz ben de bilmiyorum

merhaba benimde tıpkı sizinki gibi oldu 25. günüm hala ilaç ve kontroller devam ediyor edecekte
ama kullandığımız ilaçlar adet olmamızı engelliyormuş ve rahim hazır olduğu sürece yapılıyormuş transfer yani bence sizinkide olur çünkü iptal edilecek olsa 16-18. günlerde belli oluyor

evet çok mantıklı ve haklısınız ama çatlama iğnesi yok sonuçta donmuş embriyo öncesi süreç taze gibi değil çatlama iğnesi olmasak transferden sonra 6. günde çıkarmı

evet çok mantıklı ve haklısınız ama çatlama iğnesi yok sonuçta donmuş embriyo öncesi süreç taze gibi değil çatlama iğnesi olmasak transferden sonra 6. günde çıkarmı
Canım doktorun bana dediği en erken kanda çıkar sonra idrara yansır. Erken yapılan her test şaibeli. Beklemişsin 6 gün 3-4 gün daha bekle. Negatif çıkar moralin bozulur, pozitif çıkar emin olamazsın. Gerek yok yani boşver. Ben yaptım çok da pişman oldum bu kes bekleyeceğim

Kızlar bir sorum var. Ben transfer öncesi yaklaşık 2 hafta sabah 2 akşam 2 progesteran fitil kullandım. 2 gün önce transferim yapıldı. 2 gündür fitilleri koyarken çok zorlanıyorum resmen girmiyor içeri sanki içerisi şiş gibi. Ben mi yqpamıyorum anlamadım size de öyle oldu mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…