2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Maşallah iyi olmuş embriyolarınız inşallah sağlıkla tutunur erken blast ne demek oluyo acaba

Benim doktorumda aynisi dedi. Fark embriyo değilde rahim oluyormuş. Yumurta geliştirme sürecinde vücuda aşiri hormon giriyor ve gelişen Yumurta sayisina göre rahim su topluyormuş.
Buda gebeliğe engel olabiliyormuş.
Aaaa şuan aşırı aydınlandım. Benim opudan önce tedavideyken rahimimde su birikintisi vardıı. Tüp bebek doktorum şehir dışında olduğu için burdada bi doktorum var birlikte ilerliyoruz ikisinlede. Burdaki doktorum önemsiz bi birikinti demişti

Farklılık varmı sizde ben vucudumu dinlemek istemiyorum ama elimde değil
Karnım hep şiş , hep gazlıyım bir de progestan kullandığım için meme hassasiyeti var ama transfer gününden itibaren var o harici hiiiç birşey yok sizin kaçıncı gün embriyo ve de taze mi transferdi

Karnım hep şiş , hep gazlıyım bir de progestan kullandığım için meme hassasiyeti var ama transfer gününden itibaren var o harici hiiiç birşey yok sizin kaçıncı gün embriyo ve de taze mi transferdi
Benimde karnım hep şiş gaz bende aynı durumdayım ben progestan kullanmıyorum sadece prolutek iğne sabah akşam estreform duphasaton asprin vitaminler 5 gün embriyosu dondurulmuş

Tüp bebek sürecinde önemliymiş o su. Normalde belki sağlık için önemsizdir ama bebek tutunmuyormuş. Benim doktorum embriyodan çok rahime önem gösteriyor.

kızlar ilaç kullanıyoruz ya progestan estrofem dupaston vs. bunlar ben de çok aşırı şişkinlik yapıyor normalde 52 kiloyum zayıfım ve sanki kocaman karnım var gibi aşırı şiştim hazımsızlık yaşıyorum sanki herkes böylemi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…