2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

evet çok mantıklı ve haklısınız ama çatlama iğnesi yok sonuçta donmuş embriyo öncesi süreç taze gibi değil çatlama iğnesi olmasak transferden sonra 6. günde çıkarmı
Bu arada ben ilk transferimi doğal siklusta oldum ilaç kullanmadım ama transferden 1 hafta önce çatlarma iğnesi oldum. Benimki de dondurulmuş embriyoydu.2. Transferimde ise ilaç kullandık bunda çatlatma ipnesi olmadım bu da dondurulmuş embriyoydu. Yani herkesin süreci başka

Canım doktorun bana dediği en erken kanda çıkar sonra idrara yansır. Erken yapılan her test şaibeli. Beklemişsin 6 gün 3-4 gün daha bekle. Negatif çıkar moralin bozulur, pozitif çıkar emin olamazsın. Gerek yok yani boşver. Ben yaptım çok da pişman oldum bu kes bekleyeceğim
yok ben zaten transfer olmadım daha ayın 11 de olacak heycandan şimdiden öğrenmeye çalışıyorum

Kızlar merhaba ben estrofeö coraspin balık yağı vitamin ve cranberry diğer bi probiyotik kullanıyorum. Midem kötü olmays başladı. Diğeride midem yüzünden iptal olmustu. Bu olsun istemiyorum. Sabah ilaclardan önce mide koruyucuda iciyorum. Sizin tavsiyeniz var mı?

Kızlar bir sorum var. Ben transfer öncesi yaklaşık 2 hafta sabah 2 akşam 2 progesteran fitil kullandım. 2 gün önce transferim yapıldı. 2 gündür fitilleri koyarken çok zorlanıyorum resmen girmiyor içeri sanki içerisi şiş gibi. Ben mi yqpamıyorum anlamadım size de öyle oldu mu :KK43:
İlk transferimde bende aynı durumu yaşamıştım. 2. Transferde vermedi doktorum

Kızlar merhaba ben estrofeö coraspin balık yağı vitamin ve cranberry diğer bi probiyotik kullanıyorum. Midem kötü olmays başladı. Diğeride midem yüzünden iptal olmustu. Bu olsun istemiyorum. Sabah ilaclardan önce mide koruyucuda iciyorum. Sizin tavsiyeniz var mı?
Aç karna bi kaşık tahin yiyin çok iyi geliyor hem de sağlıklı bir yağ 🥰

Arkadaşlar elimde 5 adet cetrotide var ilgilenen olursa yazabilir son kullanma tarihi 09/24 aldığımdan beri dolapta saklanmaktadır.

Sağol kuzum :)) sen hangi süreçtesin 🫠
Ben henüz adet olmadım ama karnım çok daha iyi adetimle beraber doğum kontrol hapına başlayacağım sonraki adetimle de transfer sürecine başlayalım dedik kısmetse. Heralde adetten 15 gün kadar sonra transfer yapılıyor o kısmı hiç bilmiyorum ☺️

Ben henüz adet olmadım ama karnım çok daha iyi adetimle beraber doğum kontrol hapına başlayacağım sonraki adetimle de transfer sürecine başlayalım dedik kısmetse. Heralde adetten 15 gün kadar sonra transfer yapılıyor o kısmı hiç bilmiyorum ☺️
Bana da aynı şekilde dedi bakalım bi iyileşip Regl olayım da 🤣🤣

3.gün transferini düşünmediler mi? Sonuçta anne rahmi daha güvenli
Canım biz istemedik çünkü embriyo havuzuna karar verdik bu adetten sonra ki olmadım daha araya bayram da girdiği için 2.adette yeniden başlıyoruz. Hatta iki kez yumurta toplama yaptıralım diye karar verdik.

Merhaba haber var mı dualarım sizinle 🍀
Vallahi kuzum tek embriyo kaldı onun da son akıbeti cumartesi belli olacak. Eşim de oldu olacak tekrar yumurta yoplatalim hatta bir kez daha dedik. Sonucta yaş geçiyor zaman kay etmek yerine embriyo sayısını artırıp kafamız rahat etsin dedik. Biri olmazsa biri tutar Allahin izniyle diye düşünüyoruz. Sen de ne vR ne yok

Selam 5aa great 1 mi öyle bişi 6 adet donduruldu beşinci gün ama ben ohhs oldum dondurmaya geldim beni serum verip yatırdılar 😞
Canım çok geçmiş olsun ama ne güzel ki 6 embriuon var. Kullandigin vitaminlerin vs nelerdi. Kaliteyi arttırmak için ekstra neler yaptın

Merhaba Güzel Anne Adayları
Bir o kadar güzel ve bir o kadar da yorucu stresli bir süreçteyiz. Anne olabilmek ve bu süreci en hayırlı kolay şekilde atlatmak için beraberiz.
Haziran ayında dondurulmuş embriyo transferi olucam. beraber bu sayfada sorularımızı, aklımıza takılanları , heyecanımızı, mutluluğumuzu, üzüntümüzü(inşallah olmaz) paylaşalım. Ne dersiniz:)
Hu hu Gizemcim iyi misin? Hiç sese seda yok senden merak ettim umarım herşey yolundadır. 🤍

X