2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar benim transfer bayram öncesi olacaktı pazartesi doktora gittim rahim kalınlığı 8 küsür dendi cumaya kadar devam et ilaçlara cuma tekrar kontrol edip karar verelim bayram öncesi mi sonrası mı transfer olacağına dedi öf ya yükselir mı sizce kaç olmasını bekliyor ki 5.gün dondurulmuş embriyo benimki genetikli bakıldı

tabi ya beklemek ızdırap gibi ben transfer için de çok bekledim bugün adet sonrası 25.gün falan hafta adet günüme geldi transfer ortalık çok karışık ama ben dayanamayıp erken test yaparım muhtemelen allah izin verirse 11.06.2024 tranferim olacak

birde bilginiz vardır dondurulmuş embriyo çözülürken birşey olma ihtimali varmı kalitesileri iyi benimkilerin acaba kalitesi düşe

tabi ya beklemek ızdırap gibi ben transfer için de çok bekledim bugün adet sonrası 25.gün falan hafta adet günüme geldi transfer ortalık çok karışık ama ben dayanamayıp erken test yaparım muhtemelen allah izin verirse 11.06.2024 tranferim olacak

birde bilginiz vardır dondurulmuş embriyo çözülürken birşey olma ihtimali varmı kalitesileri iyi benimkilerin acaba kalitesi düşebilirmi
Rahim kalınlaşmasını mı beklediniz çok merak ettim bide ne zaman transfer olduğunuzu anlamadım nasıl yani adet zamanı gelse bile transfer yapılıyor mu aklım çok karıştı benim de bugün adetimin 19.günü bir dahaki adetime de 10 gün kaldı gözüküyor rahim kalınlığım 8 küsür çıktı doktor 21. Gün bakıcak ve dedi ki bayram öncesi mı sonrası mı transfer yapacağımıza karar vericez dedi yani bayram sonrası derse ben adet olup sil baştan mı başlayacağım

MERHABA günaydın ben ayın 11.de transfer olucam şimdiden heyecanlıyım nasıl zaman geçecek bilmiyorum daha başlamadan ne bu halim :halay:allah yardımcımız olsun eski tecrübelerinize dayanarak 5. 6. günlerde test yapıp pozitif sonuç alanlar oluyormuş benim ilk denemem ne doğrumu bunu yaşayan varmı
Canım ben ilk transferimde 5. Gün yapmıştım. Pozitif çıktı. Meğersem çatlatma iğnesi 10-12 gün yalancı pozitiflik yapabilirmiş. 10. Günde kan testim nehatif çıktı. Bence 5. Yada 6. Günde idrarda pozitifi görenler çatlatma iğnesinden dolayı pozitif görüyorlar ama onlar gerçekten gebe kaldığı için kanda dw pozitif çıkıyor

Kızlar benim transfer bayram öncesi olacaktı pazartesi doktora gittim rahim kalınlığı 8 küsür dendi cumaya kadar devam et ilaçlara cuma tekrar kontrol edip karar verelim bayram öncesi mi sonrası mı transfer olacağına dedi öf ya yükselir mı sizce kaç olmasını bekliyor ki 5.gün dondurulmuş embriyo benimki genetikli bakıldı
Ben 25 gün ilaç kullandım malesef ilaca cevap vermedim 7mm de kaldı mecbur bu kalınlıkla transfer yaptılar. Bazıları ilaca cevap veriyor östrojen kaynaklı ise kalınlaşma olabilir

Rahim kalınlaşmasını mı beklediniz çok merak ettim bide ne zaman transfer olduğunuzu anlamadım nasıl yani adet zamanı gelse bile transfer yapılıyor mu aklım çok karıştı benim de bugün adetimin 19.günü bir dahaki adetime de 10 gün kaldı gözüküyor rahim kalınlığım 8 küsür çıktı doktor 21. Gün bakıcak ve dedi ki bayram öncesi mı sonrası mı transfer yapacağımıza karar vericez dedi yani bayram sonrası derse ben adet olup sil baştan mı başlayacağım
Ben 25. Günde oldum. Adetime 2 gün kalmıştı. O süreç boyunca ilaç kullandığınız için adet görmüyorsunuz. Dolayısıyla olması gereken adet gününde transfer olabilir

Ben 25 gün ilaç kullandım malesef ilaca cevap vermedim 7mm de kaldı mecbur bu kalınlıkla transfer yaptılar. Bazıları ilaca cevap veriyor östrojen kaynaklı ise kalınlaşma olabilir
Yani rahim kalınlığı istediği gibi olmazsa benim bu içtiğim ilaçlar boşuna mı gidecek 10 gün sonra adetimi olup tekrar mı Estrofem falan içeceğim? Bir de östrojen kaynaklı olup olmadığını nasılnasıl anlayacağım normalde ben çabuk hamile kalıyordum ve düşük yaşamıyorum kalp atımı duruyor bu bilgiyi bilerek verdim belki siz anlarsınız diye normalde rahmimde sıkıntı olsa hemen hamile de kalamazdım düşükte olurdu yada rahim filmi çekildim o da temiz umarım anlatabilmişimdir 😢

Ben 25. Günde oldum. Adetime 2 gün kalmıştı. O süreç boyunca ilaç kullandığınız için adet görmüyorsunuz. Dolayısıyla olması gereken adet gününde transfer olabilir
Oh çok rahatladım ya sonunda işte bu cevabı arıyordum bende sil baştan bi daha ilaçlara başlıcam yine 1 ay gidicek sandım

Bir de taze transfer de olsa dondurulmuş transferde olsa estrofem hap kullanılıyor mu acaba

X