2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

İnsallah sağlıkla tutunurlar kuzucum hic strese girme zaten adet belirtileriyle gebelik belirtileri ayni ayirt edemiyoruz ki keske ayirt etmenin bi yolu olsa dedigin gibi bizde liste yapsak cok iyi olur bencede

Yaa sonuc bekliyosun yani şimdi
Evet canım İnşallah yarın test günüm 7 Haziran'da umarım pozitif sonuç alırız inşallah Dün 10 gunumdu evde sabah test yaptım idrar negatif çıktı moralim biraz bozuldu açıkçası ne bilim olumsuz gibi geldi olmadı heralde dedim ne bilim hayırlısı olsun inşallah

En net kan sonucu askım hic canini sikma hayirlisiyla pozitif gorursun inşallah ben o idrar testlerine tovbeliyim kac kez yaniltti beni cift cizgiyle okadar sevincim umudum yarida kaldi o yüzden güvenmiyorum idrar testlerine

Canım biz istemedik çünkü embriyo havuzuna karar verdik bu adetten sonra ki olmadım daha araya bayram da girdiği için 2.adette yeniden başlıyoruz. Hatta iki kez yumurta toplama yaptıralım diye karar verdik.
Çok doğru canım bide her ay çıkan yumurta sayısı kalitesi farklı oluyor

Şimdi dr kontrolünden çıktım. Estrofem günde 3 tü 4 e çıkardı. Adetin 12. Günü transfere 8 gün var rahim kalınlığı 7.4 ölçtü. İlk transferim olacak. Olması gerekenden çok mu az diye sordum 8 olması bize yeter üç dört güne 8 i geçer bile dedi ama ben bi korktum. Onun dışında herşey yolunda aylardır üç dk lık muayeneler için bile 4 saatlik yol gelip gidiyorum. Özelde yapılıyo maddi manevi çok yorucu yıpratıcı bi süreç ama bi çocuğun olurken her anına şahit olmakta ayrı bi heyecan veriyo açıkçası. Allah hiçbirimizin emeklerini boşa çıkarmasın. Mucizelerimiz bi an önce bizimle olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…