2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar transferin 4.günü çizgi var mı kuruma çizgisi olabilir mi 15 dk sonra gördüm bu çizgiyi prodoctor testiyle yaptım doğrumudur

Eklentiler

• IMG_8686.jpeg
    184,4 KB · Görüntüleme: 34

Ay çok geçmiş olsun. Bende de enfeksiyon oldu artık tahammülüm kalmadı bugün almadım artık. İnşallah bir şey olmaz iki gün kalmıştı zaten. Ama kimse buralara bakıp karar vermesin tabi, Allah korusun bir şey olsa ona bağlar.

Bişey soracağım ben mayıs 2023 de rahim filmi çektirdim Mart 2024 de de transferim gerçekleşti fakat gelişmedi 9.haftada düşük yaptım kışın tekrar deneyeceğim sizce tekrar film çekmeye gerek var mı isterler mi

Tabi ben yaşadığım yoğun enfeksiyon nedeniyle kullanmayı bıraktım. Yine hastanelik olmayayım diye. Yoksa bu asla tavsiye değil. Ben büyük risk aldım.

Ben geçen çarşamba yaptırdım. Veritas firmasına. 420 dolara

Genelde 6 ayda bir güncellenmesini istiyorlar ama tabi merkezden merkeze değişir bu

teşekkür ederim canım, sonuçların çıktı mı memnun musun? ben interegen ve genoks ile görüştüm 10 civarı diyorlar geniş panel olunca bu fiyatmış
Henüz sonuç çıkmadı ama bu firma kanları yurt dışına gönderiyor. Çok iyi bir laboratuvarları var. O yüzden burayı tercih ettim. Biraz daha pahalı ama yanlış sonuç çıkma olasılığı neredeyse yok araştırdığım kadarıyla.

Merhaba canım bende 11+4 oldum bugün yaptırdım nipt testi 380 €
14.130 tl ödeme yaptık firma ismi Eurofins
12 gün sonra çıkıcak sonuçlar insallah güzel sonuçlar alırız

Benimde pgt li embriyo transfer edildi ama doktor ike görüştük yinede yapalım dedi anlamadım artık yaptırdık herşeye tamam der duruma geldik
Pgt li embriyo zaten genetik test yapılmış embriyo değil mi yani zaten kromozomlarına bakılıyor. Nifty yapmak gereksiz oluyor sanki

Dediğinizin aynısını yaşıyorum yalnız olmayışım beni sevındırdı 6gunden beri o batmalar olup duruyor ara ara .ınsallah bende sizin gibi pozıtıf sonuç alırım test günün yarın heyecandan uyuyamıyorum

Yaaa neler hissettiğini o kadar iyi anliyorum ki
Umarim bugun pozitif sonuc alirsin ve saglikli ilerleyen bi gebeligin olur
Bende bugun kese görmeye gidecegim insallah hic bir sorun yoktur

Ben 2 yerden fiyat aldım. Anladığım kadarıyla en güvenilir ve kapsamlı testi veritas yapıyor 550 eur, dna laboratuvarı var istanbulda bana 10 bin tl fiyat verdi doktor indirimi de yaptı. Her şeyi kapsıyor dedi. Nasıl bu kadar fiyat farkı var anlamadım. Doktoruma soracağım hangisini derse onda yaptırıcam cuma günü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…