2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ben 2 yerden fiyat aldım. Anladığım kadarıyla en güvenilir ve kapsamlı testi veritas yapıyor 550 eur, dna laboratuvarı var istanbulda bana 110 bin tl fiyat verdi doktor indirimi de yaptı. Her şeyi kapsıyor dedi. Nasıl bu kadar fiyat farkı var anlamadım. Doktoruma soracağım hangisini derse onda yaptırıcam cuma günü
10 bin demek istedim, 110 bin yazmışım

Ben 2 yerden fiyat aldım. Anladığım kadarıyla en güvenilir ve kapsamlı testi veritas yapıyor 550 eur, dna laboratuvarı var istanbulda bana 10 bin tl fiyat verdi doktor indirimi de yaptı. Her şeyi kapsıyor dedi. Nasıl bu kadar fiyat farkı var anlamadım. Doktoruma soracağım hangisini derse onda yaptırıcam cuma günü
Nipt testi ne ki ilk kez duydum genetik test gibi bir şey mi

Bebek varken mi hamileyken mi yapılıyor. Dna kromozom testlerinden hastalık bulunuyor ama hazır embriyodan hamile kalamıyoruz kafayı yicrm ya cok uzuluyorum
10. Haftadan sonra yapılıyor.

Sağlıklı embriyonun tutunma olasılığı çok yüksek oluyor. Tutunamayan embriyolar genellikle sağlıklı olmuyor. Elbette istisnalar vardır ama çoğunlukla bu. Ama bazen sağlıksız olan embriyo da tutunabiliyor. O yüzden genetik testler önemli bence

kızlar merhaba, aranızda nipt testi yaptıran vardı sanırım , hangi firmalarla çalıştınız ücretler nasıldı? biraz bilgi verir misiniz? piyasa araştırması yapıyoruz eşimle bilgi alışverişnde bulunalım derim
Canım ben de 14ünde yaptıracağım doktorumla görüştüm kanı kendi kliniğinde alacaklar, 14.000tl dedi bana da bir haftaya filan sonuç çıkar dedi geçen hafta

Kızlar bugun kontrole gittim kanama falan hicbisi yok bebekte sağliklı hatta hareketini falanda gorduk ama ultrasonda kucuk kanama alani varmis 2 tane boyle olan varmi bisi olmaz umarim

Kızlar bugun kontrole gittim kanama falan hicbisi yok bebekte sağliklı hatta hareketini falanda gorduk ama ultrasonda kucuk kanama alani varmis 2 tane boyle olan varmi bisi olmaz umarim
Canım benimde vardı kanama alanım doktor rahim büyüğü için oluyor demişti kese dışında korkulcak bişey yok demişti iğne sabah akşama çıkarmıştı en son gittiğimde kaybolmuştu merak etme doktorun söylemiştie zaten 🥰

Canım benimde vardı kanama alanım doktor rahim büyüğü için oluyor demişti kese dışında korkulcak bişey yok demişti iğne sabah akşama çıkarmıştı en son gittiğimde kaybolmuştu merak etme doktorun söylemiştie zaten 🥰
Ya progestan fitil 3 defa kullaniyorum zaten iğneyide gunde bi defa vuruluyorum bu tüp bebek doktorum degil takip icin buna gidicektim ama cokta memnun kalmadim ilaclar icin birakabilirmiyim diye sordum tüp bebek drunla gorus zaten progestani su durumda birakamazsin digerlerinide onlar biliyor diyor kanama alani bi risk olusturacak derecede mi dedim yani dusuk riski olabiliyor tabi dedi yeterince aciklama yapmadı bunun hakkinda ama bebek saglikli yat dinlen bol bol dedi

Ya progestan fitil 3 defa kullaniyorum zaten iğneyide gunde bi defa vuruluyorum bu tüp bebek doktorum degil takip icin buna gidicektim ama cokta memnun kalmadim ilaclar icin birakabilirmiyim diye sordum tüp bebek drunla gorus zaten progestani su durumda birakamazsin digerlerinide onlar biliyor diyor kanama alani bi risk olusturacak derecede mi dedim yani dusuk riski olabiliyor tabi dedi yeterince aciklama yapmadı bunun hakkinda ama bebek saglikli yat dinlen bol bol dedi
Kuzum benim tüp bebek doktorum korkulcak bişey yok dedi 9 hafta da gördü kanama alanı yarın 12 haftalık oluyorum kaybolmuş dedi dinlendim uzandım genelde korkma lütfen kendi doktorunla konuş kaç haftalıksın

Benim de 8. Haftada ufak bir kanamam onla birlikte küçük bir kanama alanım vardı. Sonraki kontrolde kaynolmuştu.
Kızlar ya ben yarın 12 haftalık oluyorum. Dünden beri ara ara 4-5 kez sol alt tarafa rahim bölgesi oluyor sanırım böyle bir kas ağrısı gibi bir ağrı saplanıp geçiyor. Size oldu mu hiç böyle :KK43:

Benim de 8. Haftada ufak bir kanamam onla birlikte küçük bir kanama alanım vardı. Sonraki kontrolde kaynolmuştu.
Kızlar ya ben yarın 12 haftalık oluyorum. Dünden beri ara ara 4-5 kez sol alt tarafa rahim bölgesi oluyor sanırım böyle bir kas ağrısı gibi bir ağrı saplanıp geçiyor. Size oldu mu hiç böyle :KK43:
Bende de oluyor. Özellikle sabah uyanınca bir de uzun süre hareketsiz kaldığımda

Kuzum benim tüp bebek doktorum korkulcak bişey yok dedi 9 hafta da gördü kanama alanı yarın 12 haftalık oluyorum kaybolmuş dedi dinlendim uzandım genelde korkma lütfen kendi doktorunla konuş kaç haftalıksın
10+3 2 hafta sonra kendi doktoruma gidicem zaten kizlar msj attim da kendisine en iyisi onun takiplisi olmak ya

Bende de oluyordu rahim büyüdüğü icinmis hemen doktora gidiyorum artik pimpirikli oldum valla

Oluyor canım hatta simdi de var, ben de bugun merdivenden epey kötü düştüm, şimdi uzanıyorum , insallah sorun olmaz çok moralim bozukdu 😔

X