2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Hayır benim bebek oluşmadı bos keseydi o yüzden hala kanamam oluyor o yavaş yavaş kaybolacakmis ya da bazılarında o şekilde kalıyormuş doğuma kadar. Bebeğe zarar vermiyormuş ama.
Benimde yarin dokyor kontrolum
Var bebek varmi
Kalp sesi varmi bakilcak hcg degeri olcutuler ikinkat artmadi doktor sagliksiz gebelik dedi yarin beli olcak

Kızlar sayfanın yukarısında günes kremi ile ilgili anket cıkmıs, ürünü göndereceklerini ve karsılıgında yorum yapmamı istiyorlar, sitenin boyle bir uygulaması var mı, yeni üyeyim ona göre katılayım , fikri olan var mı guvenilir mi

Kızlar selam uzundur uğrayamadım ama yorumları okudum. Benim kanama alanından gelen koyu renkli akıntı yok denecek kdar azaldı çok şükür . Doktor bitince denize girebilirsin demişti . Ben de yazlığa geçtim denize girmek çok istiyorum. Mayomu falan hemen değiştirerek girsem diyorum biraz daha emin olunca Bir sorun olur mu sizce ? Psikolojik olarak bana çok iyi geliyor deniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…