2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

bu gruba girip derdine çare arayanlar için naçizane kendi deneyimlerimden bahsetmek istiyorum. İlk transferim nisan ayında yapıldı 5 gün evde neredeyse yatarak geçirdim malesef tutmadı. 2. Transferimde transfer günü de dahil hiç oturmadım. Ağır kaldırmak dışında her şeyi yaptım. 9. Günde kanda pozitifi gördüm. Bu süreçte hiç belirtim olmadı sadece bir kez başım döndü, bir de ayaklarım çok üşüyordu. 10. Gün lekelenmem oldu açık pembe renk. 11. Gün kan değerim 2 katı artmıştı. Transferden 13 gün sonra hamile olduğumu öğrendiğimde denize bile girdim. 3 gün boyunca. Lekelenmelerim 6+5 güne kadar neredeyse hergün oldu. En büyük belirtilerim göğüs hassasiyetiydi. 6+3 gibi mide bulantılarım başladı. Hiç kusmadım ve öğürmedim ama 24 saat mide bulantısı ( hayatımın akışına engel olmayacak şekilde) ve ağızda kötü tat hep vardı. Bu haftalarda sabah uykularım zehir oldu. Her sabah 5 te falan uyanıyordum. Şuan 7+5 im 2 gündür kahverengi hafif lekelenmelerim oluyor ama bence progestandan. 8+5 de 2. Kontrolüm var. Şimdiye kadar her şey yolunda inş böyle devam eder.

Maşallah maşallah canım Allah tamamına erdirsin inşallah

Ya ben 6+1de kalp atisini dinledim bir sonraki kontrol gununu 1 ay sonraya vermis cok uzun degil mi ?

Hanımlar gebelik kontrolü ayda 1 oluyor. Son haftalarda 2 haftada 1. İlk aylar beklemesi çok zor sonra alışıyorsunuz

Kızlar doktorum kan değerlerimi istemisti tsh 2,79 cıkmıs, doktorum endokrine gitmemi istedi, canım sıkıldı, degerin 2 bucuk altında olması gerekiyormus, bilgisi olan var mı

Kızlar doktorum kan değerlerimi istemisti tsh 2,79 cıkmıs, doktorum endokrine gitmemi istedi, canım sıkıldı, degerin 2 bucuk altında olması gerekiyormus, bilgisi olan var mı
Devlete mi gidiyorsunuz. Bazı doktorlar 2 buçuğu baz alıyor. Benim doktorum hamile kalmadan önce 3 buçuğun üzerinde olmasın demişti.

Devlete mi gidiyorsunuz. Bazı doktorlar 2 buçuğu baz alıyor. Benim doktorum hamile kalmadan önce 3 buçuğun üzerinde olmasın demişti.
Canım doktorum özelde prof. , aynı zamanda üniversite hastanesinde hoca , ben de devlette yaptırdım istediği testleri , hatta referans aralıgında görünüyor degerim, ama hocaya bugun sonucu gönderdim, çift gebelik ben bununla ilgili risk almak istemiyorum, endokrine gitmelisin dedi, perinatoloji sayfasına baktım , onlara göre de 2,5 altında olması gerekiyor degerin , ve bebegin gelişimi acısından da epey öenmli bi degermis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…