2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Çok geçmiş olsun Rabbim korktuğuna uğratmasın şifa versin inşallah

ben ilk 6 haftalıkken gördüm kalp atışı ve kese sonra da 9 haftada çağırdı doktor bidaha 20 gün sonra yani hemen hemen

9.gün 298
11.gün 798 di sonuçlarım ilaçlarımı düzenli kullanıyorum. Lekelenme olunca biraz panikledim. Ama sayfalarda okuduğum kadarıyla progesterol fitil de kahverenkte leke yaparmış
Benim de ilk haftalarda kırmızı renkte sürüntü gelmişti hemşireye söylediğimde kahverengi ise sorun yok demişti hayır ben kırmızı demiştim öyle progestan ve beta değerime bakılıp ek progestan iğnelerim olmuştu ama kahverengi ise normal kabul ediliyor sıkıntı etmeyin

Çok yoğun muydu kanama nasıldı benim de oldu benim sürüntü şekildeydi damla şeklinde gelmedi ek progestan filan kullanmıştım ben

Merhabalar. Benimde aynı şekilde lekelenmem oluyor acile gitmiştim ultrasonla baktiklar bir sorun yok dediler. Evde genelde oturuyorum yatıyorum azcık yurusem ya da evde ufak tefek iş yapsam ondan sonra lekelenmem başlıyor. Progestan ve igenelerim var onlara rağmen oluyor. Doktorum ilk baktığında tek kese gördü bebeği ve kalp atisini görmüştük. Acile gittiğimde ikiz mi sanki bir kese daha var gibi ama emin olamadım dedi. Ama ici bos gibi dedi acaba kanamam ondan mı kaynaklanıyor böyle bir durum yaşayan var mı

Merhaba yasmini hergun ayni saatte cok duzenli ve dikkatli kullanmak gerekiyor, unuttugun zaman sadece bir iki saat atlamis olsan bile ara kanamasi yapabiliyor diye biliyorum. Ben ilacimi cok duzenli kullandim benimki biraz adaptasyonla ilgiliydi ama senin eksik doz yuzunden kanaman olmus olabilir. ben bu surecte 2 kez doktora kontrole gittim cok sayida ara kanamalarim oldu doktor normal oldugunu soyledi. Kanamalar disinda olumsuz bir durum yasamadim. Lutfen dozlarina dikkat et prospektuste eksik dozda ne yapilmasi gerektigi yaziyordu ona bakarsin doktoruna da danisirsin. Cok gecmis olsun

Çok teşekkür ederim

Çok yoğun muydu kanama nasıldı benim de oldu benim sürüntü şekildeydi damla şeklinde gelmedi ek progestan filan kullanmıştım ben
Benim baya adet kanaması gibi oldu canım. Ekstra bir ilaç vermediler zaten hepsini kullandığım için. Sabah ayrıntılı ultrasona alıcaklar

Anladım canım burda senin gibi bunu yaşayanlar var taburcu olduktan sonra bol bol istirahat et ve sıkıntı stresten de uzak dur o bile etkiliyor
Oyle olucak artik canım. Evi taşımamız lazım diğer evi tuttuk kirasını felan verdik bekleyecek mecbur eşim yavaş yavaş halleder artık

Benimde gerekli ilaçları kullandığım için yarına kadar devam edicez aynen yarın ayrıntılı ultrason dediler. Bende de progestani kalçadan vuruluyor 3 günde birdi burda yaptırdım her ihtimale karşı

Kızlar progestan iğneyi tam yapamadım bu sefer göbeğime yaptığım yerde tırnak büyüklüğünde şişlik oluştu yanlış vurdum sanırım bir sıkıntı olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…