2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar bişey soracağım 10 gündür falan ESTROFEM kullanıyorum eczacı 1 yazmış hapın üstüne ama reçetede 2 yazıyormuş şimdi gördüm ya çok canım sıkıldı birşwy olur mu

Maalesef döllenmiyorlar benimkiler dollenmedi 28 taneden 6 tane embriyom kaldı önümüzdeki ay nasipse transfer olucam
Inşallah en kısa sürede gebe kalırsın allah gönlüne göre versin inşallah. Kısmet artık isim Allaha kal di. Ozana sağda 12 mm olan yumurtama odaklanacagim belki o büyüyüp dollenmistir

Maalesef döllenmiyorlar benimkiler dollenmedi 28 taneden 6 tane embriyom kaldı önümüzdeki ay nasipse transfer olucam
Kötü düşünme benim sadece 2 tane embriyom kaldı 6.gune diğerlerini dondurmadilar olmadı. Ve testte pozitifim ilk transferim yarun kan vericem. Allah nasip etmek istese tek bir tane embriyoda yetiyor. İnşallah çok güzel haberler alırsın

Merhaba kizlar 6+1 gunluk hamileyim kaseyi gorduk henuz kalp atisini duymadik cumartesi gunu kontrol gunu cok heycanli ve stresliyim. Basta asiri halsizligim vardi heryerde uyuyordum ama suan hicbir belirtim yok. Sizde bu haftada kalp atisi duyup belirtisi olmayan varmiydi

Merhaba canım. Hiç canını sıkma. Bende aynı soruyu sormuştum birilerine. Gerçekten belirtiler böyle birden yok oluyor. Sonra birden başka şeyler oluyor. Genelde belirtiler sürekli devam etmiyor. Mesela benim hala mide bulantim olmadı. Uyku hali 2 3 gün sürdü sadece. Hiç bisey hissetmiyorum derken tekrardan kasiklarim ağrımaya başladı. Sürekli değişiyor yani.

Kalp atisini duydum 6+1 de kalp atisini duydum suan hic agrim sizim belirtim yok

Kalp atisini duydum 6+1 de kalp atisini duydum suan hic agrim sizim belirtim yok
Ayy darısı benim basima insallah

Benim 3. Gün embriyosu çift transfer olucak bilmiyorum hem heyecan hem korku hepsi var hayırlısı diyorum inşallah hepimiz miniklerimize kavusurz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…