2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Canım doktorum özelde prof. , aynı zamanda üniversite hastanesinde hoca , ben de devlette yaptırdım istediği testleri , hatta referans aralıgında görünüyor degerim, ama hocaya bugun sonucu gönderdim, çift gebelik ben bununla ilgili risk almak istemiyorum, endokrine gitmelisin dedi, perinatoloji sayfasına baktım , onlara göre de 2,5 altında olması gerekiyor degerin , ve bebegin gelişimi acısından da epey öenmli bi degermis
O zaman siz riske atmayın zaten değeriniz çok yüksek değil ilaçla düşer hemen ama ilacı sürekli kullanmak gerekiyor diye biliyorum. Bana öyle dedi doktorum.

Kızlar doktorum kan değerlerimi istemisti tsh 2,79 cıkmıs, doktorum endokrine gitmemi istedi, canım sıkıldı, degerin 2 bucuk altında olması gerekiyormus, bilgisi olan var mı
Çok yüksek değil canım ama gebelikte 2.5 ve altında istiyolar benimki de sinirdaydi transferden bir gün önce hap kullanmaya başladım. Duruma göre belki doğuma kadar da kullanabilirmişim.

Bu ay için umudum yok benimde aşırı büyüme var çünkü yinede nasipte varsa inşallah 🤲
Canım seninle aynı durumu yaşıyorum sonucun ne oldu benimde doktor sağda 30 mm solda enbuyugu 12 olan 3 yumurta var dedi 2 gün sonra gittim soldaki ve sağdaki çatlamış dedi 30 mm yumurta çatlasa bile dollenmezmi

Canım seninle aynı durumu yaşıyorum sonucun ne oldu benimde doktor sağda 30 mm solda enbuyugu 12 olan 3 yumurta var dedi 2 gün sonra gittim soldaki ve sağdaki çatlamış dedi 30 mm yumurta çatlasa bile dollenmezmi
Maalesef döllenmiyorlar benimkiler dollenmedi 28 taneden 6 tane embriyom kaldı önümüzdeki ay nasipse transfer olucam

Ya kizlar gebeliğin 5 .haftasindym bı iki gün koku hassasiyeti ,tiksinme ,istahsizlik baslamisti ki bugün öğleden sonra o his kalmadı sanki korkmaya başladım normal mi yaşayan var mı

X