2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Teşekkür ederim sağolun. Onunda arkadasları varmıs tüp bebek fakan yaptıran 8 binlerdeymis değerleri benim rakamlar cok komikmiş aşırı etkilemisti beni annem falan sana birsey olmus bu halin ne falan dediler buraya yazdım rahatladım biraz hepiniz iyi ki varsınız.
Allah aşkına adresni bilsem anaokulu da torpille mi geçtin sen diye sormaya gitmek istiyorum

Ya onu diyenin aklı yok bi göstersin bana hamile olmayıp da bu değere sahip olanı bi göstersin o hemşire anaokulu bile torpille geçmiştir mantığa bak ya kaçıncı gününüz bugün bi bana onu söyleyin o değeri verdiğinizde kaçıncı gündü
5. Gün verdim 31,7 ydi. Dün 8. Günümdü verdim 123,1 çıktı. Bugün hastsneye attım. Artıs iyi mi dedim çok erken kan veriyorsunuz yazdı. Moralim bozuldu ne icin öyle dedi anlamadım. İlk testi atınca 2 gün sonra kanı yenileyin dediler ben 3 gün sonra verdim.

Kızlar ben hastaneye kanı attım yükselme iyi mi yazdım. Çok erken veriyorsunuz kanları yazmış. Moralim bozuldu ne demek istedi onuda anlamadım. Keyfim kaçtı
Kaçıncı gün verdiniz 10 veya 12 günden önve verince öyle tepki veriyorlar niye bu kadar söylenenden erken zamanda verdiniz diye bizim için o pozitif dünyalara bedel oluyor ama karşı taraf için pek bir anlam ifade etmiyor zamanında ver sonucunu at gerisiyle beni uğraştırma demek istiyor yani

İnşallah canım yarın 7. Gün kan versem çıkar mı acaba?
Canım ben 5. Gün idrar testi yaptım çıktı gittim kan verdm 31,7 çıktı. 5. Gün cok erken öğrenmis oldum stres sahibi oldum valla. Benim gibi sabırsız değilsen bekle daha az kan testi vermis olursun.

Kaçıncı gün verdiniz 10 veya 12 günden önve verince öyle tepki veriyorlar niye bu kadar söylenenden erken zamanda verdiniz diye bizim için o pozitif dünyalara bedel oluyor ama karşı taraf için pek bir anlam ifade etmiyor zamanında ver sonucunu at gerisiyle beni uğraştırma demek istiyor yani
Ya benim 4. Günden itibaren icim içimi yedi. Eşim hayır yapmayalım test falan dedi 10 gün bekleyelim dedi. 5. Günün sabahı kalktım içim içimi yiyor. Yurtdısından getirdiğim dijital test vardı yaptım. Hamile yazıyor şaşırdım. Sonra gittik kan verdik. 5. Günde 31,7 çıktı. Dünde 8. Günümdü 123,1 çıktı

Bilsem hiç atmazdım. 10 gün çıkan sonucu atardım. Ama işte heyecandan ne oluyorsa oluyor. Ben ömrümde ilk kez pozitif görmüsüm. 6 aşılama yaptırmısım. 1 tanede çatlatma iğnesi falan olup iptal olan aşılamam var. Bunda hiç beklemiyordum. Görünce şoka girdm

Canım ben 5. Gün idrar testi yaptım çıktı gittim kan verdm 31,7 çıktı. 5. Gün cok erken öğrenmis oldum stres sahibi oldum valla. Benim gibi sabırsız değilsen bekle daha az kan testi vermis olursun.
Dün silik çıktı idrar bugün hiç birşey çıkmadı kan versem mi önce kana geliyormuş

Kızlar ben hastaneye kanı attım yükselme iyi mi yazdım. Çok erken veriyorsunuz kanları yazmış. Moralim bozuldu ne demek istedi onuda anlamadım. Keyfim kaçtı
Bende ilk transferimde erken vermiştim hemşire banada öyle söylemişti. Üzülme onlar tekrar 2 günde bir isticekler senden o yüzden öyle diyor kuzum

5. Gün verdim 31,7 ydi. Dün 8. Günümdü verdim 123,1 çıktı. Bugün hastsneye attım. Artıs iyi mi dedim çok erken kan veriyorsunuz yazdı. Moralim bozuldu ne icin öyle dedi anlamadım. İlk testi atınca 2 gün sonra kanı yenileyin dediler ben 3 gün sonra verdim.
Benim 11. Günüm 126 değeriydi

Bilsem hiç atmazdım. 10 gün çıkan sonucu atardım. Ama işte heyecandan ne oluyorsa oluyor. Ben ömrümde ilk kez pozitif görmüsüm. 6 aşılama yaptırmısım. 1 tanede çatlatma iğnesi falan olup iptal olan aşılamam var. Bunda hiç beklemiyordum. Görünce şoka girdm
Ben hemşireler öyle tepki vereceklerini bildiklerimden hiç atmamıştım kendim 2 günde bir verip takip ettim zaten havalarından geçilmiyor hemşirelerin

Gaz gibi birsey degil gune 42 bedenle baslayip 52 bedenle kapatmak gibi karin siskinkigi. Sadece gerginligin yarattigi bi aci onun disinda bagirsak hazimsizlik hicbir sikinti yok
Yani bi hastaneye gidin de o zaman madem o kadar bariz fark var neyi bekliyorsunuz belli bir sorun var yani burdan çare arayacağınıza hastaneye gidin

Gaz gibi birsey degil gune 42 bedenle baslayip 52 bedenle kapatmak gibi karin siskinkigi. Sadece gerginligin yarattigi bi aci onun disinda bagirsak hazimsizlik hicbir sikinti yok
Yediğinizden içtiğinizden olabilir. Bende de oluyordu. Sabah kalktığında herşey normal akşam 3 aylık hamile gibiydim. Ağır hormon ilacları kullanıyoruz. Birde tuzlu şeyler hamurişi falan yiyince şişiyor karın. Gerginlikte oluyor. Bol su içip sebze tarzı beslenin rahatlatır bence.

X