2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Dün böyle idi bugün yok hiç bir şey
IMG_1556.jpeg

Benimkiler böyleydi

Doktorlar hemşireler bizi anlayamazlar bende sevincimi paylaşmak için arayıp söylemiştim pişman etmişlerdi aradığıma sen takılma gayet güzel değerlerin biz artık kendi doktorumuz olduk 🤗
Haklısın canım inşallah çarşamba günü vereceğim kan yükselmis olur sonrada galiba 1 kez daha isterler

Haklısın canım inşallah çarşamba günü vereceğim kan yükselmis olur sonrada galiba 1 kez daha isterler
İsterler sanırım sen sakin ol verirsin bişey olmaz kimseye takılma bizi bu süreçte en iyi bizler anlarız başkada kimse anlayamaz sağlıkla gelsin bebişlerimiz insallah kucağımızada aldığımızda burdan yine neler yaşadık diyip gülerek konuşuruz 🤲🥰

Canımm Allah razı olsun içimi rahatlattın. Bi arkadasa uğradık hemşire biz heyecanla hamilelik haberi verdik. Bu sonuc cok düşük binlerde olması lazım hamile olmayanların bile değeri bu cidden bu değere nasıl pozitif diyorlar aşırı düşük falan dedi. Keyfim kaçtı
Hamile olmayan bir kişi göstersin ben de diplomamı yırtıp atayım ben de hemşireyim bu ne saçmalıktır.

Hiç canını sıkma moralini bozma sağlıkla büyüsün tutunsun bebişin 🥰

Hamile olmayan bir kişi göstersin ben de diplomamı yırtıp atayım ben de hemşireyim bu ne saçmalıktır.

Hiç canını sıkma moralini bozma sağlıkla büyüsün tutunsun bebişin 🥰
Hani ilk konusurken cok içime atıp acaba düsük mü diye takmıstımda sonra burayada yazınca birazda sakin kafayla düsününce aslında fesatlıktan yaptığını anladım konusma şekli falan. Hiç önemli değil bu konu yüzünden kimse strese girmesin. 😄 çok teşekkür ederim. Sanırım sen daha transfer olmamıstın inşallah en güzel şekilde sana tutunur bebişin ❤️

Hani ilk konusurken cok içime atıp acaba düsük mü diye takmıstımda sonra burayada yazınca birazda sakin kafayla düsününce aslında fesatlıktan yaptığını anladım konusma şekli falan. Hiç önemli değil bu konu yüzünden kimse strese girmesin. 😄 çok teşekkür ederim. Sanırım sen daha transfer olmamıstın inşallah en güzel şekilde sana tutunur bebişin ❤️
Anlamıyolar kesinlikle bizi sadece biz anlıyoruz.İnşallah umarım dua et bize de 🥲🥰

Yaaa canimmm hadi insallah sira sende ben kesemizi gördüm cok şükür 😊 cift embriyoydu ama tek bebekmis olsun cok şükür saglikli olsunda
Hayırlı olsun canım 🥰bana da tek kese dedi çift transfer yapılmıştı ama kendi doktoruma gitmeden başka bir doktora göründüm 7mm kese küçük daha dedi senin kaç mm di

X